Seznamka Tvoje rande

Seznamka Tvoje rande.cz Seznamka Tvoje rande.cz - tradiční seznamka s více než 100 000 uživateli.Seznamka Tvoje rande Recenze

  Seznamka Tvoje radne - podvod

  Seznamka jedna velk le. Stač si přečst podmnky. V postatě na dnen dobu nijak a podmnky pro mazan profilů .... nsledně zjistte kolik profilů ji mělo bt smazno. Největ m překbapen vek nastalo, kdy jsem objevil na seznamce jako online uiatele ( eny ) ... stejn fota jako byly na seznamce těst.cz. Pouze jin jmna, jin města odkud pochz. Psal jem uivatelům a pouze jedenkrt jsem dostal jakousi odpověď " to nejsem j" Zprva jak od administratora portlu. Ji vce dn odpověď nepřla. Jakmile se na někoho podvte, přjde Vm skoro pokadě zpětn odezva a kdy napetě nezvaznou zprvu, odpovědi se nedočkte. Cel to působ jak aktivn uivatele, nejsou vůbec aktivn. Cel den jsou přihlen a nikdy neodpov. sami kad vme jak je to přihlenm. Tak to je m zkuenost.

  Klady
  nenael jsem.

  Tvoje rande

  Celkem fajn seznamka. K zporům sice patř fake profily z ciziny ( Rusko, USA), kter se z vs pokus tahat penze a lkačky na podvodn placen sex "seznamky", ale pokud tenhle balast odfiltrujete, d se pouvat. Zkladn funkce jsou zdarma, občas vm daruj na omezenou dobu i VIP členstv, ale nen potřeba. Inzert si topujete aktivitou, take nezapadne. D se prohlet i bez registrace, avak pozor, neregistrovanmu se vechny profily s fotkou jev jako online, i ty oputěn a dvno nepouvan. Inu, na vvěsnm ttu lkaj na prol zbo, jevc se jako fresh :-)) Po registraci u to takov slva nen, rovně je hodně nadsazen daj, e se zde seznamuje vce ne 100 000 lid. Aktivnch je mon sto, tři nuly je nutno ubrat. Dal pot je, e pokud někoho s fotkou mte v adresři, nebo v oblbench a ten se u dlouho nepřihlsil, nově se jeho profil tvř, jako e byl nedvno online. Začali s tm cca před měscem. Pokud se v tom vem naučte chodit a podvody rozpoznvat, pouiteln je a d se tam i seznmit. Je to rozhodně jedna z lepch seznamek.

  Klady
  - zkladn funkce zdarma - inzert si topujete aktivitou

  Nevýhody
  - podvodn profily z ciziny - neaktivn a oputěn profily s fotkou tvřc se jako online

  tvoje rande

  ahoj

  Klady
  vzhahy

  Nevýhody
  laska

Navštívit Seznamka Tvoje rande

Odešlete svou vlastní recenzi