Victoria Milan

Cítíš se v nudném a monotónním manželství bez lásky jako v pasti? Chybí ti kouzlo vášně, vzrušení a intimity? Zkus seznamku Victoria Milan! Victoria Milan jsou nové celoevropské stránky, na kterých se ženatí, vdané a zadaní mohou seznámit, domluvit si rande a rozvíjet diskrétní aférky. Ať už chceš nevinně flirtovat s kamarády přes Internet, najít někoho na jednu noc nebo si rozjet opravdovou aférku a najít si milence nebo milenku, seznamovací stránky Victoria Milan ti nabízejí bezpečné, anonymní a diskrétní internetové prostředí. Prohledávej a komunikuj s tisíci ženatými a vdanými nebo jinak zadanými členy z celé České republiky a Evropy. Naši členové jsou lidé jako ty a touží znovu prožít ty magické momenty štěstí a touhy. Seznamka pro lidi v manželství nebo ve vztahu Podle mezinárodních vědeckých studií až 30 % všech členů zaregistrovaných na klasických internetových seznamkách pro nezadané neříká pravdu o tom, zda jsou ženatí nebo vdané nebo zda žijí ve vztahu. Victoria Milan je internetová seznamka vytvořená právě pro ženaté nebo zadané muže a vdané nebo zadané ženy, které hledají mimomanželskou aféru, takže tady opravdu není důvod o svém osobním statusu lhát. Většina našich členů se u nás zaregistruje se slovy „hledám vdanou ženu“ nebo „hledám ženatého muže“. Takže nám při registraci řekni pravdu o tom, jak je to s tvou osobní situací a vztahy, a pusť se do hledání!

100% anonymní a diskrétní

Jako člen Victoria Milan budeš 100% anonymní. Nebudeme po tobě chtít citlivé osobní identifikační údaje, jako je tvoje jméno, adresa, telefonní číslo a podobně. Je to snadné! Prostě si vymysli uživatelské jméno a založ si anonymní emailový účet u jednoho z mnoha poskytovatelů emailů zdarma, jako je Gmail.com, Seznam.cz nebo Centrum.cz, a pusť se do toho! Začni s hledáním a proměň celý svůj život! Seznam se se zajímavými členy a dej jim nějaké osobní informace teprve tehdy, když získají tvou důvěru, v takovém tempu, jaké ti vyhovuje.


Hledám milence nebo milenku v místě bydliště nebo na druhém konci světa

Mnoho lidí, kteří jsou ve vztahu, považuje za jednodušší začít si milostnou aféru daleko od domova, třeba na služební cestě nebo nějaké ty romantické víkendové záležitosti. Jsou ale tací, kteří chtějí najít milence nebo milenku v místě bydliště, protože je to jednodušší a pohodlnější a styk bude pravidelnější. Victoria Milan nabízí velikou členskou základnu ženatých, vdaných a zadaných uživatelů z celé České republiky a Evropy. Všechno záleží na tobě!


Bezpečnost

Seznámit se s někým na seznamce Victoria Milan musí být nejen zábavné, ale i bezpečné. Zaměstnáváme profesionální správce, kteří stránky Victoria Milan denně monitorují a zajišťují tvoji bezpečnost a naprostou diskrétnost. Všichni členové mohou snadno nahlásit podezřelé aktivity a profily kliknutím na tlačítko „Nahlásit“, která je umístěné na každém členském profilu. Kdokoli poruší naše smluvní podmínky, bude s okamžitou platností nemilosrdně zablokován a přidán na černou listinu (respektive jeho email, IP adresa atd.).


Opravdové profily, opravdoví členové

Seznamka Victoria Milan má tisíce členských profilů, které si vytvořili opravdoví lidé – a mnozí z nich dost možná žijí nedaleko od tvého bydliště. Rozhodně nejsme jedna těch z podvodných seznamek plných falešných profilů. Victoria Milan je opravdová internetová seznamka, kterou používají opravdoví lidé, na což jsem velmi hrdí. Zkrátka nedovolíme zakládání falešných profilů a prosíme tímto všechny členy, aby nahlásili profily, o kterých podezírají, že jsou falešné nebo podvodné, abychom mohli zahájit vyšetřování a podniknout patřičné kroky.


Kontakt

[email protected] Jméno firmy: Digisec Media Limited IČ: C56612 33 34 , Regent House, Bissazza Street Sliema Malta SLM 1640


Victoria Milan Recenze

  Rozhodne nedoporucuji

  Je to skutečně podvod. Hned jak se zaregistrujete, naběhne vám tam 5-6 zpráv, které nemůžete číst bez členství. Když zaplatíte, zjistíte, že zprávy jsou od uvítacího výboru, který vám už neodpoví. Zrušení členství je skutečně porod. Je to jako paypal, pořád odpoví někdo jiný, jen aby nemuseli potvrdit, že vám členství zrušili. Je to smutné, že takových seznamek je spousta. Vyhozeé peníze, rozhodně nedoporučuji.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Je jich skutečně spousta.

  ViktoriaMilan - je to podvod!!

  Fotky, klienti jsou smyšlené! Jediné co Vám přijde je " ahojky" nebo "co mě můžeš o sobě říct?" atd. to je vše, tím to končí. Je to podvod!

  Klady
  nic

  Nevýhody
  je to podvod

  NIC HORŠÍHO NEŽ TATO SEČZNAMKA NEEXISTUJE.

  SM݊LENÁ FOTA UŽIVATELŮ. NESOLIDNÍ JEDNÁNÍ.

  Klady
  žÁDNÉ.

  Nevýhody
  Je to to nejhorší, na co můžete narazit.

  ViMi raději NE

  Po cca 1/2 roční zkušenosti bych VictoriaMilan nedoporučil protože : 1/ nefungují korektně emailová upozornění - proč? 2/ v mém regionu JMK cca 90% profilů žen je neaktuálních - hodně zvláštní 3/ stránky mají zprostředkovat seznámení zadaných se zadanými - moc to nefunguje 4/ ženy vám napíší pouze ahoj a tím končí veškerá jejich komunikace - asi neexistují 5/ i když se snažím vystupovat korektně nemá to úspěch 6/ škoda času a peněz

  Klady
  žádné

  Nevýhody
  při rychlém připojení se www pomalu načítají a opouštějí

  Nikdy -VictoriaMilan

  VictoriaMilan absolutně NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, je to horší než co si umíte představit. Fotky klientů z 80% neexistují, skoro nikdo nekomunikuje a to nejlepší je :: KDYŽ SI ZAPLATÍTE PRVNÍ TŘI MĚSÍCE ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU, BUDOU VÁM TO STRHÁVAT AUTOMATICKY KAŽDÉ TŘI MĚSÍCE BEZ UPOZORNĚNÍ.......Nesolidní a podvodné jednání..NIKDY

  Klady
  nic

  Nevýhody
  Všechno co je a co provozují je neprofesionální a zavádějící..

Navštívit Victoria Milan

Napište recenzi