Victoria Milan

Cítíš se v nudném a monotónním manželství bez lásky jako v pasti? Chybí ti kouzlo vášně, vzrušení a intimity? Zkus seznamku Victoria Milan! Victoria Milan jsou nové celoevropské stránky, na kterých se ženatí, vdané a zadaní mohou seznámit, domluvit si rande a rozvíjet diskrétní aférky. Ať už chceš nevinně flirtovat s kamarády přes Internet, najít někoho na jednu noc nebo si rozjet opravdovou aférku a najít si milence nebo milenku, seznamovací stránky Victoria Milan ti nabízejí bezpečné, anonymní a diskrétní internetové prostředí. Prohledávej a komunikuj s tisíci ženatými a vdanými nebo jinak zadanými členy z celé České republiky a Evropy. Naši členové jsou lidé jako ty a touží znovu prožít ty magické momenty štěstí a touhy. Seznamka pro lidi v manželství nebo ve vztahu Podle mezinárodních vědeckých studií až 30 % všech členů zaregistrovaných na klasických internetových seznamkách pro nezadané neříká pravdu o tom, zda jsou ženatí nebo vdané nebo zda žijí ve vztahu. Victoria Milan je internetová seznamka vytvořená právě pro ženaté nebo zadané muže a vdané nebo zadané ženy, které hledají mimomanželskou aféru, takže tady opravdu není důvod o svém osobním statusu lhát. Většina našich členů se u nás zaregistruje se slovy „hledám vdanou ženu“ nebo „hledám ženatého muže“. Takže nám při registraci řekni pravdu o tom, jak je to s tvou osobní situací a vztahy, a pusť se do hledání!

100% anonymn a diskrtn

Jako člen Victoria Milan bude 100% anonymn. Nebudeme po tobě chtt citliv osobn identifikačn daje, jako je tvoje jmno, adresa, telefonn čslo a podobně. Je to snadn! Prostě si vymysli uivatelsk jmno a zalo si anonymn emailov čet u jednoho z mnoha poskytovatelů emailů zdarma, jako je Gmail.com, Seznam.cz nebo Centrum.cz, a pusť se do toho! Začni s hlednm a proměň cel svůj ivot! Seznam se se zajmavmi členy a dej jim nějak osobn informace teprve tehdy, kdy zskaj tvou důvěru, v takovm tempu, jak ti vyhovuje.


Hledm milence nebo milenku v mstě bydlitě nebo na druhm konci světa

Mnoho lid, kteř jsou ve vztahu, povauje za jednodu začt si milostnou afru daleko od domova, třeba na sluebn cestě nebo nějak ty romantick vkendov zleitosti. Jsou ale tac, kteř chtěj najt milence nebo milenku v mstě bydlitě, protoe je to jednodu a pohodlněj a styk bude pravidelněj. Victoria Milan nabz velikou členskou zkladnu enatch, vdanch a zadanch uivatelů z cel Česk republiky a Evropy. Vechno zle na tobě!


Bezpečnost

Seznmit se s někm na seznamce Victoria Milan mus bt nejen zbavn, ale i bezpečn. Zaměstnvme profesionln sprvce, kteř strnky Victoria Milan denně monitoruj a zajiťuj tvoji bezpečnost a naprostou diskrtnost. Vichni členov mohou snadno nahlsit podezřel aktivity a profily kliknutm na tlačtko Nahlsit, kter je umstěn na kadm členskm profilu. Kdokoli poru nae smluvn podmnky, bude s okamitou platnost nemilosrdně zablokovn a přidn na černou listinu (respektive jeho email, IP adresa atd.).


Opravdov profily, opravdov členov

Seznamka Victoria Milan m tisce členskch profilů, kter si vytvořili opravdov lid a mnoz z nich dost mon ij nedaleko od tvho bydlitě. Rozhodně nejsme jedna těch z podvodnch seznamek plnch falench profilů. Victoria Milan je opravdov internetov seznamka, kterou pouvaj opravdov lid, na co jsem velmi hrd. Zkrtka nedovolme zakldn falench profilů a prosme tmto vechny členy, aby nahlsili profily, o kterch podezraj, e jsou falen nebo podvodn, abychom mohli zahjit vyetřovn a podniknout patřičn kroky.


Kontakt

[email protected] Jmno firmy: Digisec Media Limited IČ: C56612 33 34 , Regent House, Bissazza Street Sliema Malta SLM 1640


Victoria Milan Recenze

  ViktoriaMilan - je to podvod!!

  Fotky, klienti jsou smylen! Jedin co Vm přijde je " ahojky" nebo "co mě můe o sobě řct?" atd. to je ve, tm to konč. Je to podvod!

  Klady
  nic

  Nevýhody
  je to podvod

  NIC HORHO NE TATO SEČZNAMKA NEEXISTUJE.

  SM݊LEN FOTA UIVATELŮ. NESOLIDN JEDNN.

  Klady
  DN.

  Nevýhody
  Je to to nejhor, na co můete narazit.

  ViMi raději NE

  Po cca 1/2 ročn zkuenosti bych VictoriaMilan nedoporučil protoe : 1/ nefunguj korektně emailov upozorněn - proč? 2/ v mm regionu JMK cca 90% profilů en je neaktulnch - hodně zvltn 3/ strnky maj zprostředkovat seznmen zadanch se zadanmi - moc to nefunguje 4/ eny vm nap pouze ahoj a tm konč veker jejich komunikace - asi neexistuj 5/ i kdy se snam vystupovat korektně nem to spěch 6/ koda času a peněz

  Klady
  dn

  Nevýhody
  při rychlm připojen se www pomalu načtaj a opoutěj

  Nikdy -VictoriaMilan

  VictoriaMilan absolutně NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, je to hor ne co si umte představit. Fotky klientů z 80% neexistuj, skoro nikdo nekomunikuje a to nejlep je :: KDY SI ZAPLATTE PRVN TŘI MĚSCE ČLENSTV NA ZKOUKU, BUDOU VM TO STRHVAT AUTOMATICKY KAD TŘI MĚSCE BEZ UPOZORNĚN.......Nesolidn a podvodn jednn..NIKDY

  Klady
  nic

  Nevýhody
  Vechno co je a co provozuj je neprofesionln a zavdějc..

Navštívit Victoria Milan

Odešlete svou vlastní recenzi