Nejnovější Recenze

Zhava Schuzka - Recenze na web www.zhava-schuzka.com

0

Recenze:
Jedná se o podvodný web.Jakmile zaplatíte byť jenom na jeden měsíc,automaticky se Vám prodlužuje ,,členství,,.Dobře si pročtěte smluvní ujednání.Malým písmem dole.
Jsou to podvodníci!!!!!!!!!!!!!!

MujHorky Kontakt - každá zpráva 30Kč.

0

Recenze:
Každá zpráva vás stojí 30Kč. 5 minut po registraci mi přišla zpáva od nějaké ženské s tím že se k sebe hodíme . Za mě podvod.

Petr nedoporučuje MujHorky Kontakt přátelům či známým

ZijemeNezavazne - hnus a podvod na zijemenezavazne.cz

0

Recenze:
zijemenezavazne.cz po nahlášení falešného profilu s fotkama přišla odpověd že mají falešné profily za účelem sledování chování zákazníku... falešná identita kradené fotky vydávání se za danou osobu no to je trestný čin pokud se nepletu a ještě se chlubí tim že májí napsáno

Nefingujeme. 100 % uživatelů je skutečných :-)

0% fiktivních profilů

nepovim nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým

Flirtkontakt - Zkušenosti z erotických seznamek

0

Recenze:
Zkoušel jsem jen tak pro zajímavost různé druhy erotických seznamek.Jen tak ze zvědavosti a jelikož jsem ženatý a nepotřebuji se na nich seznamovat, zajímala mě jejich pravdivost a realističnost. Zjistil jsem,že na spoustě z nich figurují ty samé ženy se stejnými fotkami a profily. A poněvadž jsem nechtěl platit za možnost chatovat přímo na stránkách,za což se musí platit (např.na xxx dating, flirtkontakt apod.), zkoušel jsem každé ženě nechat svůj email a že si budeme psát tam. Ani jedna nechtěla a "jakoby každá" si chtěla psát jen na placených stránkách.O nelogických odpovědích na moje otázky ani nemluvě. Zajímalo by mě, jestli tyto seznamky podléhají nějaké kontrole pravosti, poněvadž mám pocit,že to je jeden velký podvod na sexuchtivé muže.Neříkám že není možné, aby tam byl někdo reálný,jistě tam jsou i takoví. Ale aby vás navnadili,tak vám odpovídá pravděpodobně nějaký moderátor webu, který se za zády směje jak jste hloupí a jak hezky platíte. Ten dojem získáte ale až časem,ze začátku to vypadá že o vás mají ženy zájem...ale nakonec vystřízlivíte. je na každém z vás, jestli chcete investovat do "tohoto způsobu seznamování", ale velké naděje si nedělejte, internet dneska snese vše......

Silné stránky:
Naděje pro nezadané než vystřízliví......

Slabé stránky:
Velmi drahá investice prakticky do ničeho....
Pravděpodobně nekorektní a falešné profily (hlavně žen)....

Milacek nedoporučuje Flirtkontakt přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Doporučuji

0

Recenze:
Zdravim. Chci jen napsat, ze ja jsem spokojen a pro me jako pro velmi pracovne vytizeneho jedince je tato seznamka dostacujicia fajn cesta jak se byt s nekym v kontaktu nebo se seznamit.

Ben doporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Dodatek k me prvni recenzi

0

Recenze:
Tak vas vsechny zdravim podruhe. Dnes jsem na podporu flirtkontakt.cz zaslal zpravu o me zadosti na zruseni meho clenstvi, ze ho dal nehodlam prodluzovat a ze chci aby vymazali muj profil. Uprimne jsem jim napsal co si o nich myslim a ze jsem informoval ceskou obchodni inspekci o jejich nekalych praktikach. Tento vikend jsem se zajel podivat na tu adresu kam by kazdy clen mel poslat ten jejich skurveny formular s informacemi o odstoupeni od smlouvy. Na satelitni mape to misto vypada dobre, ale je to opustena stodola ktera sotva drzi pohromade. Ve schrance jsem nasel dopisy od exekutoru a to na toto jmeno: Matej Murin, Vlcetin 44, Bila-Vlcetin 463 42 a dopis na toto jmeno: Lukas Havlicek(adresa je stejna). Nevim zda tito panove maji neco spolecneho s touto podvodnou seznamkou, ale vim, ze dopis tam posilat nemusite, nebot do te stodoly pro to nikdo nepujde. Ruce pryc o teto podvodne seznamky, ale i od jinych podvodnych seznamek. Zijeme ve velice skurvene, zkazene dobe a ja doufam ze nam vsem za to uz brzy nekdo nakope prdel.

Silné stránky:
je to podvod

Slabé stránky:
absolutni podvod

Daniel nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

C-Date - C-date

0

Recenze:
Pozor při platbě za VIP členství. Je automaticky prodloužená o čas který je uveden malým písmem. Tzn. zaplatíte za měsíc ale automaticky vám bude prodloužena platba na půl roku.
Na této seznamce jsem oslovil několik desítek žen. Některé odpověděly některé ne. Neměl jsem ani v jednom případě pocit, že odpoved přichází od robota či pracovníka C-date.S několika ženami jsem se setkal osobně a rozhodně nešlo o placené společnice. Po prvotním rozladění ze stržené částky musím konstatovat, že na této seznamce se daji potkat reálné a příjemné ženy. Popravdě nechci této seznamce dělat dobrou reklamu hlavne díky rozladění z částky kterou si vzali z mého účtu na druhou stranu ale musím uznat, že se zde reálné ženy dají potkat a profil není na rozdíl od např. Sex kontaktu navštěvován fake profily. Jen pánové necekejte smršť odpovědi a návštěv profilu přece jen je náš tam výrazně více nez žen.Všechny s kterými jsem hovořil, nebo déle psal se shodly, že denně dostávají 50-300 zpráv a opravdu si vybírají komu odepisi.

Silné stránky:
Reálné profily

Slabé stránky:
Podmínky VIP

FreeRande - Humus

0

Recenze:
Rozhodně neplaťte, všechno je fiktivní. Chci na ně podat žalobu, přidá se někdo?

Silné stránky:
Jak se dají popsat silné nebo slabé stránky když je to všechno podvod. Jen tahají z lidí peníze.

Slabé stránky:
Šmejdi

Djlupa nedoporučuje FreeRande přátelům či známým

Tajny Zraly Flirt - Tajny Zraly Flirt - Tajny Zraly Flirt - POZOR

0

Recenze:
V žádném případě nedoporučuji, nikdy se s žádnou ženou nesetkáte. Pořád Vás bude udržovat v naději, ale NIKDY na konkrétní otázky žena neodpoví, nedají možnost setkání. Za ty peníze máte častěji ženu na privátu, což je asi lepší investice.

Silné stránky:
Žádné nemá.

Slabé stránky:
Tahají z vás peníze.

Jiří nedoporučuje Tajny Zraly Flirt přátelům či známým

eDarling - Take opakovane strhavaji penize

0

Recenze:
Přihlásila jsem se. I pres varování nejen zde. Byla jsem velmi opatrná a zaskrtla aby se profil ukončil k určitému datu. Před koncem jsem profil smazala a presto mi v lednu svrhli penize. Na paypal jsem zjistila ze maji aktivovanou automatickou platbu. Smazala jsem ji. Nechapu jak to maji udělané. Nikde nic takového jim nepovolujete. Polovina profilu je davno nefunkčních smazaných. Stejne jako dnes nabizi dal me. Pozor na velky podvod. Vim o mnoha lidech které odrbali podobne. Seznamka je stejne nefunkční stale dokola vam nabízí odmítnuté profily. Nastavite si vzdálenost 50 km a posílají vam klidne odkazy na 400 km

Silné stránky:
Opakovane strhavaji penize

Slabé stránky:
Opakovane strhavaji penize

Marie nedoporučuje eDarling přátelům či známým