Recenze o seznamkách


  Hnízdo fake profilů

  Flirtkontakt.cz

  Tak po 3 měsících mi to stačilo. Pročetl jsem recenze zde ale i přesto zvědavost mi nedala :D. No holky hezký ale fakt tak min. 2/3 fake. Využil jsem i yandex a opravdu to spoustu fotek našlo i tam na zahraničních serverech. Když jsem to nějaký napsal kde jsem tu její fotku našel tak odepsala, že jí asi někdo tu fotku ukradl a dal tam a to bylo vícekrát. No i já jsem tím jak jsem tam byl často našel 2 holky se společnou fotkou. První s nickem 666holcina, 49let z Mostu a 3Luci, 46 let z Brna. Na profilu z Mostu fotka čelní, na brněnský leží. Má stejné oblečení ale největším poznávacím znamení je tetování kolem prsou. No chtěl bych věřit že i zde jsou asi i skutečné české holky a ženy a ne jen fake profily s fotkama staženýma z celýho světa. Otázka jak ty skutečné od těch fake rozeznat. Podvod jak vyšitej a to tam chlap platí, ženská nemusí a stejně je tam 90% fake profilů. Když jsem poslal na podporu dotaz jak se může fake profil ověřit, tak mi odpověděli, že dotaz byl zodpovězen ale já jsem žádnou odpověd nikde nenašel. Hlavně za spoustu fake profilů píše asi jeden člověk protože ty gramatický chyby a slovosled se opakujou. Prostě odpovědi bez fantazie jak přes kopírák. Tady livechat není zrovna dvakrát vynalézavej :D

  Klady
  Řazení profilů

  Nevýhody
  Fake profily kterých je tak 90%

  sms call centrum

  BezZavazku

  žádná šance, potřebují spálit jen Vase kredity a vůbec nemáte tušení, kdo di s Vámi píše. Podvod...

  Klady
  žádné

  Nevýhody
  podvod

  Je to podvod

  BezZavazku

  Umělé prodlužování konverzace a nereálná šance na setkání.

  Klady
  Hezké fotky,to je asi vše

  Nevýhody
  Jen sliby.

  Fake snad skoro vše II.

  Flirtkontakt.cz

  Jeden takovej poznateček. Nevěřte ani ověřeným profilům. 8 z 10 který jsem projel jsou fake. Fotky těch slečen jsem našel na ruských a anglických ero a pornowebech.

  Klady
  nic

  Nevýhody
  fake profily

  Fake snad skoro vše

  Flirtkontakt.cz

  Tak jsem se někdy v únoru zaregistroval zase po časem na nějakou seznamku. Flirtkontakt je česká bez zahraničního vlastníka a tak jsem si říkal, že by to mohlo být v pohodě. No omyl jako sviňa :D Po rozkoukání jsem si zaplatil přes účet 3 měsíční členství aby nedošlo k automatickému prodloužení a začal jsem web zkoumat podrobněji. Po předchozí zkušenosti s jinými obdobnými stránkami se zahraničními vlastníky kde je to samý fake profil a kde z vás tahají peníze za nějaký dopisování. První mě zarazil počet registrovaných žen, ano mají tam vše zdarma ale skoro 600tisíc žen z ČR které mají problém se seznámit. V mém kraji bylo takových žen kolem 50tisíc. Když jsem viděl některé fotky co jsou schopné ženy a některé fakt velmi krásné ze svého těla odhalit i když jsem na stránce která je na to zaměřená, stejně mě to zarazilo. Takže jsem začal profily prověřovat. Postup je vcelku jednoduchý, stačí si profilovou fotku oscrenovat a tuto potom vložit na stránku yandex. Tento web je schopen uvedenou fotku najít po celém světě a ukáže i další fotky dané osoby i s místem umístění. Takto jsem projel několik desítek profilů které byli aktuálně online a zhruba 90% yandex našel. Myslím, že kdyby se našel dobrý právník který by ty ženy z ciziny dohledal a začal je tady zastupovat tak by bylo vlastníku webu asi pěkně nepříjemně za zveřejnění fotek bez souhlasu vlastníka. Vím, že mají v podmínkách napsáno vytváření fiktivních profilů za účelem zatraktivnění webu ale 90% je fakt masakr. Takže prakticky kdyby tam byli opravdu jen skutečné české ženy tak jejich počet nebude ani 100tisíc. Ale jedna pozitivní věc tady je. Našel jsem mezi množstvím fake profilů opravdu skutečnou ženu cca 100km ode mě. Asi 3 týdny jsme si psali a před 14 dny jsme se opravdu sešli a bylo to super a scházíme se dál. V profilu měla pouze civilní obyčejnou fotku a erotickou žádnou. Takže najít se dá ale je to opravdu hledání jehly v kupce sena. Jinak z tohoto webu fakt obrovské zklamání i když jsem četl recenze. Ale pokud někdo někoho hledá a dá si tu práci a ty profily si prověří tak najde stejně jako já. Jen je třeba nehledat podle vizáže modelek a odhalených prsou a mušlí.

  Klady
  Vcelku přehledný

  Nevýhody
  Víc jak 90% ženských profilů je fake. Velké zklamání.

  Jsem zde krátce

  Flirtkontakt.cz

  Na této stránce jsem 1 měsíc, zaplaceno převodem na 3 měsíce. Zkušenost asi zatím taková, že ženy prostě odpoví jednou a už je ticho. I když se dvěma si píšu pravidelně a vypadá, že jsou asi reálné. Uvidím co dál. Co mě překvapilo je počet ženských profilů. Třeba v mém ústeckém kraji je registrováno přes 68 tisíc žen😮 Jako vážně je tolik žen který se nemůžou jinak seznámit. Skoro bych řekl, že profily od 40 let+ jsou více reálné ke schůzce než ty mladší.

  Klady
  Přehlednost, možnost poslat si vzájemně kontakt

  Nevýhody
  Nelze dát členům 👍 nebo 👎

  zlodějna

  Cesky Flirt

  tahání peněz

  Prověrka

  Mistniflirt

  Jen psaní a psaní, ženy si neustále stěžují, že jen platí a platí a nic. Udělal jsem si profil jako žena, bylo to úplně stejné. Tak že Clondaic.

  PODVOD

  Flirtkontakt.cz

  Jak to popsat Jsou to podvody Zaplatím si plné členství a oslovím ne jednu ženu a žádná odezva Ani ne týden před vyprodání plného členství najednou všechny odpovídají To proto aby vás navmadili a vy si znovu zaplatili plné členství Jakmile to uděláte opět nic

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Cena

  Neupřímní lidé na seznamce

  Elite Date

  špatné

  Klady
  fotky ale jen u některých

  Nevýhody
  Jsou tam neseriozní lidi .Měla jsem známost z města Starý Kolín pana Václava Němce byla jsem pozvána i k němu vše probíhalo v pořádku .Ale do nynější doby vúbec nereaguje.Pochopila bych že dostal strach ze vztahu a nebo jsi to rozmyslel ale to není seriozní alespon' napsat co se děje!

  Podvod

  BezZavazku

  Odporný a směšný podvod, chlapi neblbnéte, myslete mozkem a ne ...


  .

  Klady
  Nula

  Nevýhody
  Všechno

  Celkom fajn

  Flirtkontakt.cz

  Tak asi celkom ujde táto stránka, ale asi som tu ešte krátko, tak skúšam a netrpezlivo čakám. Baby niektoré ani neodpíšu, niektoré odpíšu, stretko zatiaľ len jedno a nesadli sme si, teda sadli na kávu a potom sme sa rozlúčili. Za skúšku mi ale stojí každá...:)
  ak máte niekto zaručený recept na balenie darčekov..tak ho napíšte nech sa zbytočne my ženských duší neznalí netrápime...

  Klady
  voliteľné klády?...tak to sú klady pre ženy na tejto zoznamke

  Nevýhody
  voliteľné nevýhody . zrejme ja...

  funkční "ale velké ale"

  Flirtkontakt.cz

  Jsem na fk s přestávkami rok a půl,nepodařilo se mi se setkat s žádnou dívkou, ale může to být i mými nároky, vyšším věkem a lokací kde bydlím. Karlovarsko je utopený.Každopádně holky tu jsou pravé zamíchané s profi operátorkami, dá se to rozeznat, mají stejnou retoriku,vždy se prozradí,když píšou,dále jsou zde zcela určitě buzny vydávající se za ženy,tak bacha.
  Se psaním žádná nevydrží dlouho, průměrně od jedné zprávy-do 2-3 zpráv.Víc vyjímečně
  Pokud jsem tu někoho měl velmi vyjímečně s psaním měsíc,byl to rekord a musel jsem jí občas nakopnout,když přestala.
  Málokterá holka jde ven reálně, většina si udělá na tobě virtuálně fantazíí masturbaci a má to jako zpestření.Sem se chodí spíš odreagovat.Věřím,že tady někdo babu našel,já ale ne.
  Za mně průměr ale jinde ještě mnohem horší.a pozor velmi návykové...

  Klady
  Hezký holky,zdvořilý,hezká ilustrace to je vše

  Nevýhody
  poplatek 600kč přes sms je hrůza

  Podvod

  FreeRande

  Pokud jde o podvod právě jsem naletěl a přidám se k ostatním v žalobě na danou společnost.

  Zmrdi

  VyhledavacMILF

  Vsechno jsou to stejni zmrdi jak sexxseznamka, flirtkontakt, porad vsechno dokola generuji stranky se stejnyma profilama. Parta sracu ani vorla

  Klady
  NADA!!!!!!

  Nevýhody
  Fake profily, operatori z vas tahaji peni

  Podvod tahani prachů.

  Cesky Flirt

  Normalni zlodějina sliby keci vymluvy.
  fejk profile proste hnus.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Všechno

  Podvod

  BezZavazku

  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka .

  Klady
  Žádné

  Nevýhody
  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka

  Jeden velký podvod

  BezZavazku

  Umělé protahování konverzací za účelem vytahání co nejvíce kreditů. Na otázky stále stejná stupidní odpověď.

  Klady
  Nic.

  Nevýhody
  Podvod.

  Podvod ano, nebo ne ?

  Flirtkontakt.cz

  Musím říct že podvod to z části je. Ale povedlo se mi ulovit opravdu reálnou ženu a i kousek od mého bydliště. Ale pak je tam hromada fake profilů, co se snaží tvářit reálně, ale většinou podvodníka odhalíte už díky popisku, který nedává gramaticky smysl. Ale mám kamaráda a tomu už se povedlo najít asi tři ženy na reálnou schůzku. Takže je to prostě takový 50 na 50. Je to hodně o štěstí. Takže šťastný lov přeji.

  Klady
  Povedlo se mi seznámit

  Nevýhody
  Hromada falešných profilů.

  Hodnocení

  Flirtkontakt.cz

  Ahoj vsem, tak jako musim rict, ze je pravda ze to trva trosku dele to dopisovani s holkama, musi se platit, ale zase jsem mel dve schuzky, ktere jsem si docela uzil. Za me OK. Hledani trvalo celkem mesic, respektive to dopisovani - aktualne zde mam opet ucet.

  Klady
  design webu, spousta profilu, jednoducha platba

  Nevýhody
  trosku dele trva komunikace, ale jak jsem psal do mesice jsem mel dve schůzky

  Strašný

  Flirtkontakt.cz

  Většina profilů jsou neveřejné, umělé vytvořené a falešné. A pak vás začnou otravovat Rusandy srdcervoucima pribehama a to rovnou do mailu. Jenom škoda, že nejde dát min, než 1 hvězda 🤮

  Klady
  Vůbec nic

  Nevýhody
  Falešné profily

  kecy v kleci

  Cesky Flirt

  Jasný podvod, zřejmě tam žádné holky nejsou, jen chtějí psát a tahat z vás prachy za zprávy!!!

  99999

  BezZavazku

  Ahoj kočky

  Klady
  999

  Nevýhody
  0000

  Děs a hrůza

  Stesti.cz

  Po přečtení recenzí mi to nedalo a musela jsem taky napsat. Na dané seznamce jsem vydržela asi týden. Mám pocit, že muži kteří tam jsou, tak z 90% si chtějí zvedat sebevědomí a to, co píšou ve svém profilu má od pravdy opravdu hodně daleko. Není nic neobvyklého, že tam brouzdí i více něž 10 let a každý den hledají "oběť". V profilech mají staré fotky,které neodpovídají realitě a myslím, že většině, jde o to "udělat si zářez". Jsou tací, kteří mají i profilů více a když jim ho zruší, tak si prostě udělají další. Asi jsou mezi nimi tací, kteří opravdu chtějí vážný vztah, ale je to asi o hodně dlouhém hledání a je jich menšina.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  seznamka plná úchylů

  Podvod

  Intimka

  Profily jsou zřejmě podvod. Nedostanete z nich žádný osobní kontakt. Tahání peněz za SMS chat.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Podvod