Nejnovější Recenze

Tajny Zraly Flirt - používají neověřené fotky z internetu

0

Recenze:
Pozor objevil jsem na této stránce 5 fotek modelek, které prezentují svá fota volně na internetu. Pochybuji, že by o onom uvedení vůbec něco věděli.

Afer nedoporučuje Tajny Zraly Flirt přátelům či známým

Stesti.cz - Stesti-samý lhár a uchylák

1

Recenze:
Dobrý den, i ja se pridam s recenzi.byla jsem tam dvakrát asi rok.Měla jsem několik schůzek.Chlapi davaji xlet stare fotky, realita nekdy neodpovidala.nerikam ze všechny schůzky byli spatny nekdy to bylo fajn popovidani.Ale je jich plno zenatych a zadanych a clovek pak neví jak je natom. Dotycny to nepoví.jsou tam chlapi nektery i 10let a více.ty mi prijdou spis jenom ze si chteji užívat a hledaji zpestrení před nudou doma.

Silné stránky:
Moznost dat vice fotek.

Leona nedoporučuje Stesti.cz přátelům či známým

Singles 50 - podvodnici

0

Recenze:
varuji pred podvodniky

vladimir nedoporučuje Singles 50 přátelům či známým

Elite Date - ŠKODA PENĚZ

0

Recenze:
Dle mého soudu další s podvodných radobyseznamek,opakujicí se jako protějšky jen aby byla nějaka komunikace stejně se hned najde duvod proč nepokračovat ale hlavně několik roků ti stejní a vydávající se za nové.

Silné stránky:
vytahuji z lidí peníze a dělají z nich blbce

Slabé stránky:
kompletně vše je ne slabé ale neschopné

pavel nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - OSOBNI ZKUŠENOSTI

0

Recenze:
Okrádajilidi,pošlete peníze a nic neaktivní!!!

Silné stránky:
Nula

Tajny Zraly Flirt - Tajny Zraly Flirt - lepší si dát pár panáků

2

Recenze:
Tajny Zraly Flirt je jenom dojička peněz. Abych vyzkoušel možnost seznámení nakoupil jsem kreditů za cca 2000 Kč (jeden kretit za 30 Kč představuje textík do max. 500 znaků) a několik dnů jsem se snažil dopracovat k nějakému reálnému flirtu - marně. Aktivně jsem konverzoval s šesti osobami (a několika dalšími jsem byl osloven) a ani jedna nebyla reálná. Všechno to byly nastrčené osoby s fiktivními profily, nebo nějaké operátorky provozovatele, v jednom případě to pravděpodobně ani nebyla žena, ale muž za ženu se vydávající. Profily jsou vybaveny asi fotografiemi z nějakých fotobank nebo porno časopisů a nemají žádnou vazbu k osobě která se snaží o komunikaci. Na podněty byly všechny reakce velmi krátké - maximálně o dvou větách a na většinu otázek nepřišla žádná odpověď, jen mlžení a vyhýbání se jakékoli realitě. Erotická fantazie všech fiktivních žen jako hledajících flirt byla na úrovni slimáka, takže i v tomto směru se člověk absolutně nepobavil. Kromě prvního naťuknutí ve stylu - "chceš mě vyzkoušet", "hledám šukačku na víkend" a podobně, již nikdy fiktivní ženy nezahajovaly konverzaci, i když vám to den předem slíbily.

Silné stránky:
Jediné co je možno označit za silnou stránku je, že nechtějí zaplatit za registraci.

Slabé stránky:
Celé je to jenom jedna velká fikce. Reálných ženských profilů je asi minimum, a je těžké je najít, nebo možná nejsou vůbec žádné. Těmto stránkám je nejlepší se zcela vyhnout - je to jen obyčejná žumpa. Za vložené peníze se to nevyplatí ani jako zcestná zábava - lepší je si radši zajít na pár panáků.

Zbyně nedoporučuje Tajny Zraly Flirt přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Jak z toho ven?

0

Recenze:
Chci se zeptat, jestli když si zablokuji kreditku, tak už na mě nemůžou? Nebo ze mě můžou vymahat peníze? Máte s tím někdo zkušenosti?

Milan nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Za mě ok

0

Recenze:
Musim rict ze sem nemel problem a sem spokojenej.

Láďa doporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Seznamit - Seznámit

0

Recenze:
Seznamka je jeden velký podvod, některé profily žen jsou sice pravé, ale to je vše co se o této seznamce dá říct pozitivního.
Kamarádka měla na této seznamce svůj profil, který již smazala. Dodnes ovšem její profil na seznamce je a jeví se jako živý.
Falešný profil jde poznat podle času přihlášení, který je vždy okolo 02:07:00 a je vždy s fotkou.

Silné stránky:
Nic

Slabé stránky:
Podvodné a falešné profily

přezd nedoporučuje Seznamit přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Fake

1

Recenze:
Portál Flirtkontakt je jeden velký podvod pod profily se skrývá nějaká cvičená opice (moderátor) který odepisuje. Mají to tak popsané i v podmínkách že se to tak děje prý pro zlepšení nabízených služeb. Kdo by platil za to aby si dopisoval s nějakým buzerantem nebo starou bábou co sedí na druhé straně. Rozhodně neplaťte !!!!!jsou to vyhozené peníze.

Silné stránky:
nic

Slabé stránky:
je to jeden velký podvod

bob nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým