Nejnovější Recenze

MujHorky Kontakt - Odhalení dalšího podvodu na internetu

0

Recenze:
Chtěl bych upozornit všechny zájemce na seznamku Mujhorkykontakt. Pozor pozor. A když jsou odhalení tak začnou být moderátorky hrubé až vulgární.

Silné stránky:
Nemá

Slabé stránky:
Celý koncept

Vezir nedoporučuje MujHorky Kontakt přátelům či známým

QuickFlirt - mistniflirt.com

0

Recenze:
100% fake profilů tvářících s OK. Na některých fotkách si lze všimnout např. amerických zásuvek. Takže asi těžko to bude žena ze sousedství. Navíc jsem si zkusil založit účet jako "žena" a ihned mě bombardovaly zprávy a sexi schůzky - od žen :-( s tvrzením že mi vykouří ptáka.
nin neplate ztráta peněz má zkušenost za cca 1000Kč

Silné stránky:
posílají hezké intimní fota, ale nestíháte to číst :-)
za týden jsem měl přes 400 zpráv

Slabé stránky:
celé je to fake

Pavel nedoporučuje QuickFlirt přátelům či známým

ZijemeNezavazne - ZijemeNezavazne.cz - vyjádření admina

0

Recenze:
Dobrý den,

tady admin ZijemeNezavazne.cz.

"Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde" :-)

Jsme doopravdy jedni z mála provozovatelů profilových erotických seznamek, kdo má skutečné ženy (když se pomine cca 20 ženských profilů, které máme uložené za účelem monitorování chování resp. jestli někdo nevydírá apod). Z těch profilů samozřejmě nic neodesíláme (Viz. VOP). Všechny ženské profily, s výjimkou těch 20 jsou SKUTEČNÉ ŽENY. Kdo má VIP GOLD může ženy kontaktovat e-mailem.

Marketingový princip, že se do pošty kromě vzkazů od uživatelů ukládají také zprávy informativní od nás nám snad většina nemá za zlé. Z marketingového hlediska nefunguje princip "Chcete se zaregistrovat? Zaplaťte vstupní poplatek" už tak 20 let.

Sumárně ... Netvrdíme, že na našich seznamkách je přehršel žen, nicméně ty, které tam jsou, jsou skutečné. Mohli bychom dělat "prasárny", které dělají jiné seznamky, které mají snad 100% žen fingovaných, strhávají peníze z kreditek, ale to my neděláme. Měli bychom takto násobně větší zisky (pokud má někdo představu, že máme vlastní ostrov, tak to je vážně zcestná představa :-) ) namísto toho teď jsme jen v lehčím plusu, hodně peněz nám polyká samostatná PPC kampaň pro ženy (jedna registrovaná nás v průměru stojí 620Kč). Ano, mnohé chodí na seznamku nepravidelně nebo to vzdají. Proto máme možnost ozvání se e-mailem. Nechci působit neslušně, ale většina mužů s ženami komunikuje ne zrovna hezkým způsobem. Mnozí neumějí zaujmout. Vzkazy typu "Čau, užijeme si dnes?" A pak nikdo neodpovídá. Navíc skutečně se snažíme zajistit, aby u nás nebyly ženy, které hledají peníze za sex.

Kdo ví jestli příspěvek admin nesmázne. Nechceme si tady dělat reklamu, jen nás prostě s ohledem na to, že neděláme prasárny jak ostatní, strašně štve, když nás někdo hází do jednoho pytle s podivnými seznamkami :-(

Není u nás přehršel žen, ale kdo s nimi komunikuje slušně, má poutavý profil tak se dříve nebo později seznámí. A když někdo spokojen není, může od VIP odstoupit.

Tajny Zraly Flirt - Zřejmě jde opět o podvod jako u vše

0

Recenze:
Měsíc jsem se pokoušel na těchto stránkách najít nějaký flirt, ale jak je již zmiňováno, jen samé výmluvy, nic konkrétního, dojička na peníze! Možná, že se občas najde reálná osoba toužící po seznámení, či flirtu, ale najít takovou v tom množství je umění! Takže dobrá rada, seznamování přes internet je jeden velký podvod!

Pepíno nedoporučuje Tajny Zraly Flirt přátelům či známým

Zhavenoci - Kybernetické bezpečnost

0

Recenze:
Jednou se o legální vir zastíraný za seznamku udržovaný boty a potencionálníma “zaměstnankyněma”. Po zkušebním založením účtu bez jeho aktivace jsem usoudil, že web bere z nějakého webu fotky a přiřazuje jim chatové boty. Dále neumožňuje po založení účtu žádnou komunikaci v rámci jeho sítě a podobné služby a zahltí vás reakcemi botů, které si nemůžete prohlédnout. Grafické prostředí mají okopírované z podobných webů. Nikdy jim nedávejte při registraci používaný e-mail a nic neplatťe pokud nejste připraveni živit tuto společnost.

Můj důvod k registraci byla fotografie pomalu identická mé spolužačce, když jí bylo 16 let. Takže mám podezření i na nelegální zisk fotek z sociálních síťí a pornografie.

Silné stránky:
Aplikace má dobrý morální vliv na obyvatelstvo ČR.
Výchova uživatelů

Slabé stránky:
Zcela očividné porušení zákonů ČR a lidských práv. (Možnost snahy polehčit v smluvních podmínkách s nefunkčním odkazem)
1. Právo na ochranu soukromí (A, Pouze jednostranná komunikace do zaplacení služby. B, Očividný zisk fotek a přibližných oblastní osob na nich zobrazených a to bez vědomosti osob na nich zobrazených (Potvrzeno s spolužačkou jejíž jedna fotka se zde bez jejího vědomí nachází)
A další nechám na vás. Heslo je totaljerk

Iťák nedoporučuje Zhavenoci přátelům či známým

Tajny Zraly Flirt - JEN Velký podvod

0

Recenze:
To co se zdálo na první pohled jako zajímavé, je prostě jenom další podvod. Asi nemá cenu opakovat zkušenosti ostatních z předchozích recenzí, jedním slovem stejné!!!
Možná by nebylo od věci dát sem nicky těch se kterým máte špatné zkušenosti. Už si dělám seznam. Jinak je to napřezdžku. Mam sto chutí jim ten krám poslat do hajzlu!!!

Silné stránky:
profily se zdají být reálné ale je to jen zdání

Slabé stránky:
Jedním slovem BOUDA a TAHÁRNA PENĚZ !!!!
30Kč za zprávu...no to je snad zpráva na severní pól, nejspíš SANTOVI :-))))

Jarouš nedoporučuje Tajny Zraly Flirt přátelům či známým

Zhavenoci - Podvodníci

0

Recenze:
Je to podvod nic víc, zhavenoci.com spadá pod stejného registrátora jako lvnpmt.com, addpmt.com apod. Je to pouze chytře udělaná stránka, kde odpovídají roboti a mají výhodnou cenu, protože jakmile tam dáte kreditní kartu, tak ji prodají dál a budou se vám ztrhávat nenápadně částky z dalších fiktivních služeb od jiných společností.

Vit nedoporučuje Zhavenoci přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Spokojen

0

Recenze:
Na flirtkontakt jsem narazil nahodou a tak jsem to zkusil. Nenasel jsem zadny problem a dokonce uz mam za sebou i jednu realnou schuzku, takze tam opravdove zeny fakt jsou jen je potreba tomu dat sanci.

Silné stránky:
prehlednost, realne zeny

Karel B. doporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Je to nejspíš podvod

0

Recenze:
Jedna holka která tvrdila, že je ze Žatce se mne na můj dotaz zda náhodou nepracuje v Yanfengu zeptala, co je to Yanfeng? Je krajně nepravděpodobné, že by někdo ze Žatce nevěděl co je to Yanfeng...
Zřejmě tam pracují i hackeři, protože se mne jedna dívka snažila přesvědčit, abych si založil Paysafecard a věděla, že ji nemám... IMHO když se někomu nelíbím, tak se mu nelíbím, co by na tom mohla změnit nějaká paysafecard...
Po nějaké době době zmizela z flirtkontakt.cz, takže jsem asi trefil, že je to podvod

Tonda nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

ZijemeNezavazne - Žijeme nezávazně

0

Recenze:
Žijemenezávazně.cz ma tři seznamky a to MileneckyVztah.cz a MileneckaSeznamka.cz všechny tri seznamky vyzkoušený ale jak bylo zmíněné, první zpráva je admin a pak nic, profily jsou mrtvé,
Vyhoda je ze po vas chtějí jeden poplatek a pak nic, takze jste napalen za 400kc nic vic.
Rozhodně nedoporucuju

Doporučuji zákulisí.cz tam žádné prachy nikdo nechce a lidi jsou skuteční

Silné stránky:
Jeden poplatek ale nic se nedeje

Slabé stránky:
Mrtvá liška

Darklukk nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým