Recenze o seznamkách


  najvacsi blabol pod slnkom - Cesky Flirt

  skusil som to...a uz sa musim len smiat...fake profily...ti idioti,co to prevadzkuju,su totalne mimo...vsetko vacsinou americke profily...ten ,kto tam zil,tak sa musi len cudovat...domy...zastrcky na 110 V..atd...aspon by si to mali tie hovada pozistovat,aky je rozdiel,medzi nami....totalna sracka.....

  Klady
  nepaci sa mi tam absolutne nic....

  Nevýhody
  vsetko....

  Naprosto v pořádku - BezZavazku

  Nevím, co tu všichni mlží o podvodu. Asi čtvrt roku jsem si psal s milou slečnou, která byla moc hezká a milá.. A světě div se, existuje! Jak to vím? Bude to asi tím, že spolu už nějaký ten pátek žijeme.

  Klady
  Anonymita, reálné profily i profily pro zábavu

  Sračka - Cesky Flirt

  Největší hovno na světě virtuální bordel tahání peněz z lidí

  PODVOD - BezZavazku

  Nekupoval jsem kredity a napsal svoje kontakty do profilu, okamzite a opakovane to bylo smazane. Kdyz jsem se ptal proc, bylo mi odpovezeno, ze na to mají narok podle obchodnich podminek. Můzete se zaregistrovat za tri kredity za tricet korun, za tu srandu to stoji, fakt jsem se bavil, ale pak uz ani kacku ha ha ha

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Podvod, ale sranda za 30 kacek

  je to jen podvod - Cesky Flirt

  tato seznamka je jen podvod kdyz jsem odepsal ze se chce seznamit nejlip si psat primo a poslal jiny kontak tak jen vymluvy ze se tady napred musime poznat pak ze ma kredity az je propise a tak ale sejiti v nedohlednu je to jen o tahani penez a ne o seznameni

  Klady
  nic

  Nevýhody
  vsechno

  Hodnocení - JenomSex

  Na této stránce i její přidružené jsem byl registrován, ale po delší době nečinnosti jsem měl pořád strhávání peněz z účtu za plné členství. Požádal jsem je a oni mi vrátili vše do poslední koruny, klobouk dolů. Tohle se vážně jen tak nevidí, ikdyž mohli říct že už jsem to zaplatil a nevrátit mi nic, tak přesto vyšli vstříc a tak mají mě velké uznání 🤞👍

  Klady
  Výborná komunikace se zákazníky.

  Podvod, lumpárna - BezZavazku

  Na seznamce BezZávazku jsem vysledoval následující: 1. bleskové reakce - dříve než stačíte přečíst nějaký profil, přijde z něj zpráva a totéž se děje i při odpovědi na již zaslanou zprávu. 2. řada profilů je falešných. Jednak jsou vytvořeny uměle - různé fotky focené ve stejném prostředí, shodné tváře s jiným úhlem pohledu popř. výřezy, ale rozdílné texty i osobní údaje apod. Pravděpodobné je zneužití reálných profilů za které píše někdo jiný (s odstupem času naprosto jiné zprávy ze stejného profilu většinou nekorespondující se základními údaji uvedenými v profilu, chaotické odpovědi naprosto nenavazující na předchozí korespondenci). Společnými znaky je : - žádosti o tel. číslo s odůvodněním, že kredity není třeba platit. Po zaslání buď žádná odezva nebo okamžitá změna názoru a snaha zůstat v písemném spojení co nejdéle. - příchozí zprávy se odvolávají na společné, nebo velmi blízké bydliště, které ovšem v ČR neexistuje. - zprávy z druhého konce republiky s přáním setkat se za hodinu. Po upozornění na neuskutečnitelnost s ohledem na vzdálenost 500 km je obvyklá reakce: “právě jsem se přestěhovala a nejde to v profilu změnit“. - pozvání do kina, restaurace apod. v době vládních omezení. Perlička na závěr – 24.4.2021 jsem byl pozván na společný nákup vánočního stromku !?!? Sečteno a podtrženo – podvod a lumpárna s cílem tahat z lidí peníze - 1 zpráva = 1 kredit = cca32 Kč.

  Klady
  Naprosto nic !!!

  Nevýhody
  Všechno !!!

  Podvod! - ErotickyKontakt

  Stranka je jeden velky podvod. VIP clenstvo musi­te zrusit postou, inak sa Vam budu vyhrazat nezakonnymi poplatkami + pokutou. Profily su falosne a opakuj sa. Pisu Vam Vam administratori, aby navodili dojem falosneho zaujmu. Stranku by mali nahlasit policii, alebo aspon na SOI za nekale obchodne praktiky.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Podvod, pridete o peniaze

  Elitedate - Elite Date

  Mm podobnou zkuenost jako ostatn recenzenti. Jsem na Elitedate asi 2 mě#283;sce a naprost větina protějků vůbec nereaguje. Akort mi chod upozorněn, kdo měl o mně zjem, co znamen, kdo navtvil můj profil. Zaplatila jsem si členstv na rok a u toho začnm litovat. Měla jsem ale jednu schůzku a velice jsem ocenila, e to byl normln člověk, se kterm jsme si dobře popovdali. Jinak ale dn dal kontakty. Profily stle ty sam.

  podvod - Tajna Laska

  Ani tak nemm dotaz, jako spe varovn. Nedvno jsem si nala brigdu z domova na pozici chat opertora. Na tuto brigdu jsem se po čtyřech hodinch vykalala. lo tam toti o to, e na strnkch seznamky se vytvořilo cca 1500 dmskch vymylench profilů (80% dle fotek byly mlad kočky). Jakmile se zaregistroval mu, začaly mu chodit zprvy od těchto holek (klidně 50 zjmů za půl dne). A to klidně edestnkovi psali osumnactky. Toto byly vak zprvy rozeslan automatem. Aby mu odpověděl holce, kter vypadala, e se s nm klidně vysp, musel si zaplatit kredit (jedna zprva kolem 30kc). Ve chvli, kdy odpověděl přili na řadu SMS opertoři (klidně i star dědek si mohl hrt na to, e je roztouen dvactka), kteř maj za prci udret chlapa na co nejvce zprv. Samozřejmě spoustu muů napadlo poslat mobil nebo mail, ovem jakkoliv kontakty, kter mu pole jsou vymazan systmem. To on ale nev. Protoe ta holka na druh straně ho chce nejdřve lpe poznat nebo m x důvodů, proč si nemůou pst zdarma. Pnov se nikdy s tm na druh straně nesetkaj. Navc, dost často se stv, e mu odpovd pokad jin opertor a mus pročtat historie chatu, aby navzal na předchoz. Pnov, buďte rozumn, neplaťte za to. Je to k ničemu a funguje takto spousta seznamek nejen u ns. Sdlejte mezi sebou, ať nevyhazujete penze zbytečně. Opertor m za kol bt přesvědčiv, vypad, e vs opravdu chce ta krsn holka z fotky, ale klidně si můete pst s vam starm sousedem.

  Wantmature a Flirtmature - Flirty Mature

  Podvodnci polovina profilu je nereln a co se tče komunikace ani nemluvm. U Vs o koze odpověď o voze , prostě přes server naprogramovno na odpovědi. K zasmn. Vypnete si hlavně MT transakce na internetovm bankovnictvm ať vte co platte!!!!

  Flirtkontakt-Doporučuji - Flirtkontakt.cz

  Dobr den, Chci Vm touto cestou sdělit, e mi bylo automatick obnoven předplatnho snadno a jednodue na strnce na moji dost zrueno a to z důvodu seriznho seznamen. Vzhledem k tomu bylo m dal setrvan na seznamce bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm poděkovat, e dky rovni tto seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně m tato seznamka jen ty nejlep preference. M zkuenost je důkazem novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T.

  Klady
  pro uivatele jednoduch plus včasn vyřeen poadavků ze strany podpory

  Nevýhody
  design

  Flirtkontakt-Doporučuji - Flirtkontakt.cz

  Dobr den, Chci Vm touto cestou sdělit, e mi bylo automatick obnoven předplatnho snadno a jednodue na strnce na moji dost zrueno a to z důvodu seriznho seznamen. Vzhledem k tomu bylo m dal setrvan na seznamce bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm poděkovat, e dky rovni tto seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně m tato seznamka jen ty nejlep preference. M zkuenost je důkazem novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T. Před několika dny mi bylo automatick obnoven předplatnho na moji dost zrueno, s tm, e po jeho uplynut přejdu na 3 měsčn. Proto Vm Dobr den, před několika dny jsem se na Vs obracel s dotazem, na změnu měsčnho předplatnho na 3 měsčn. N zakladě tohoto dotazu, mi bylo automatick obnoven měsčnho předplatnho zrueno, s tm, e po jeho uplynut přejdu na 3 měsčn. Proto Vm chci totou cestou sdělit, e nyn ji nemm o 3 měsčn zjem, a to z důvodu seriznho seznamen a vzhledem k tomu u je m dal setrvan tady bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm Vm poděkovat, e dky rovni Va seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Prosm, sdělte mi, zdali tedy m měsčn členstv zůstane vypovězeno, nebo, jak přpadně postupovat dle. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně mte jen ty nejlep preference, pokud nevedete moji emailovou adresu a změnte jmno, klidně tento dotaz pouijte jako důkaz novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T., e nyn ji nemm o 3 měsčn zjem, a to z důvodu seriznho seznamen a vzhledem k tomu u je m dal setrvan tady bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm Vm poděkovat, e dky rovni Va seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Prosm, sdělte mi, zdali tedy m měsčn členstv zůstane vypovězeno, nebo, jak přpadně postupovat dle. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně mte jen ty nejlep preference, pokud nevedete moji emailovou adresu a změnte jmno, klidně tento dotaz pouijte jako důkaz novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T.

  Klady
  pro uivatele jednoduch plus včasn vyřeen poadavků ze strany podpory

  Nevýhody
  design

  BezZavazku - podvod - BezZavazku

  Je to jeden velk podvod jak tahat z lid penze za kredity. Vechny recenze tady jsou stejn a pravdiv. V dnm přpadě se tady nejedn o domluven sexu.

  Klady
  nic

  Nevýhody
  ve

  komedie - BezZavazku

  Ze srandy jsem se tam regnul nekdy po půlnoci. pak jsem el chrpat a odpoledne mm 13 strnek zprv od kdejak baby, rovnou s rozcapenou fotkou u půlky :D to jako fakt? :D myslte si, e jsem padnul na hlavu a tohle Vm eru a začnu Vm sypat love? :D

  Klady
  nic

  Nevýhody
  vechno

  Nedoporučuji - Flirtkontakt.cz

  Rozhodně nikomu nedoporučuji, strnka se jev důvěryhodně, protoe lidi odepisujou a nen jich mlo, ale vsi hni vm napou jednu zprvu a tm konverzace konci... Člověk nape jak jsi asn atd, ale dal zprvy se vzivote nedočkte take se domnvm e maj sv lidi, kteř odpovdaj na inzerty aby nalakali takov blbce jako jsem j :D. Při ruen je to tak komplikovan, muste poslat "podotkm" dopis, jestli to nestihnete myslm e do tdne od registrace. KdZ tak neudělte, automaticky vm prodlou členstv a strhnou penze z čtu.. Tum e někdo dokonce řkal e se automaticky prodlou na rok co je něco přes 2000 Kč... Nebuďte blb, levněj je bordel ne tadyhle ti zidi :D

  Klady
  dn

  Nevýhody
  Snad zadne reln holky, chlapi asi ano :)

  chcimilfku.com - Chcimilfku

  Nejene je seznamka opravdu drah, ale lid zde nejsou lid, jedn se o chatboty. Monost relnho seznmen nulov.

  Klady
  Propracovan a jednoduch prostřed.

  Nevýhody
  Nereln profily. Chatboti. Opravdu drah. Majitel v Nizozem.

  Pozor na lsti skryt v podvodu obestřen naděj - ErotickyKontakt

  David Fischer+− Vtejte, mte problmy či dotazy k platbě? Mohu Vm poradit či pomoci ? 09:52 AM Dobr den, vzhledem k tomu, e jsem do toho Vaeho podvodu narval u dost peněz bez jedin odpovědi jakkoliv uivatelky se zeptm, jak se d aktivovat VIP členstv zdarma, abych si ověřil, e jste podvodnho vytahovn peněz zanechali a pokročili k seriznosti? Děkuji, Miky. 10:07 AM Jako FREE člen mte po dobu 14 dnů od registrace zdarma kad den 10 novch osloveni. Abyste vak mohl neomezeně odpovědět na zprvy, je potřeba stt se VIP členom.Navtvte nai platebn strnku, tam najdete monosti plateb i platebnch obdob. V přpadě dalch dotazů ns nevhejte kontaktovat. 10:10 AM Omlouvm se, ptal jsem se na něco jinho? N na to, jak mne opětovně podělat o penze. Prosm o konkrtn odpověď na mou otzku, děkuji. 10:13 AM Vechny ensk profily jsou na technickou podporou průběně ověřovny a schvalovny. Ovem jejich aktivitu a konn na strnkch ji nejsme schopni nijak ovlivnit. 10:13 AM Magick odpověď, děkuji. Vaemu podvodu zdar. A budete mt seriznost ve Vaich VOP či alespoň v 50 % pobdce, nevhejte mne kontaktovat. Hezk den. Jen je mi lto těch, kteř Vm nalet. (Ani nejde o ty penze, ale o ten ztracen čas podvodem, kter mi za 2 roky sebral 1000x vce a to nejen energie a času. A pokud bych měl odpovědět na tu Vai hloupou dezinformaci - jak byste vysvětlil, e eny, kter Vm nap o seznmen , kterm odpovte (cca 500 a 700) Vm opětovně za měsc dva p znovu, jako kdyby Vs nikdy nekontaktovala a Vy ji nikdy neodpovdal? Dokonce i opakovaně a opakovaně odpovdte a pak u nikdy odpověď nedostanete .... a tak by se dalo pokračovat? J jako uivatel mohu jen konstatovat, nepřemlejte ani jedinou sekundu, mm vcero druhů podkladů o lstch zneuvan důvěry v naději a na chlapsk hlouposti (blbosti). Jde o podvod, kter se jen vylepuje. Miky.

  Podfuck - SexKontakty

  Souhlasm s ve uvedenmi přspěvky. Je to cel podfuk. Odepisuje automat či najat brigdnci. akrna jak tahat z lid penze...Chvli to trv, ne to člověk pochop, ale je to tak. Mon pr profilů pravch, zbytek fejk. Z některho města 100 profilů, z dalho ani jeden....

  Klady
  Pr hezkch fotek

  Nevýhody
  Ve. Zabitch čas na fejkovch strnkch

  koda jsem Vae recenze nenael dřv... - BezZavazku

  Začal jsem slibně ale pak je to jak pete hnusny podvod. Zajm ki jestli ty holky jsou prav nebo vygenoravne nebo tak? Asi u penze nevratnho co?

  Rozpaky - Wildmeets

  Prozatm jen zklamani

  Klady
  Nevm nemm Monost

  Nevýhody
  Dobr den,chci vyuvat vae strnky ale nemůu ani zaplatit mam německou kartu a pořd mi to pe neplatn čslo dle kdy zavolm na vai linku promiňte nejsem Angličan a ani tuto řeč neovldm, tak si asi budu muset najt jinou seznamku kde mi bude stačit četina,a co jsem

  Fucking - Cesky Flirt

  Nechutn podvod,finančn hnus.Poslal bych na ně policii.

  CeskyFlirt.com = podvodnci nejvyho kalibru - Cesky Flirt

  Chtěl jsem mt jistotu, přistupoval jsem k tomu s tm, e obětuji pět stovek a uvidm, co jsou zač. A krsně se vybarvili :-) Jedin profil nen skutečn a to jsem byl opravdu pozorn a sledoval detaily. Bez fotky v profilu Vm přijde pochvala na Vai fotografii (jak Vm to slu). Je plně jedno v kolik si začnete pst, mnostv zprv vs opravdu překvap. Při jakmkoliv nznaku komunikace mimo jejich chat zprvy sklouzvaj od tmatu (to by neměli provizi).

  Klady
  Čistokrevn FAKE.

  Nevýhody
  Tady opravdu nikoho nenajdete :-)

  Nedoporučuji - ZijemeNezavazne

  Asi nikdo iv na t seznamce nen.Na vod najdete pr en s fotografi,dle vzhledu by neměly mt nouzi o seznmen.A takhle tam jsou ve stejnm pořad u tdny, mon měsce. Občas vm někdo nape z falenho profilu a v tomto přpadě admin rychle zashne a fake profil smzne. Ale jinak to nebud zdn, e by se tam vyskytovala skutečn ena,stojc o seznmen.

  Klady
  dn

  Nevýhody
  Seznmen je asi nereln

  Bez zavazku - BezZavazku

  Ano je to podvod - vybral jsem si pr en, u po prvn zprvě se pomalu chtěli sejt, i jsem jim poslal foto a psal, ať p na soukr. mail, a to bylo pořd dokola - take 3 pokusy a dost. Je to vně podvod. Dokonce jsem i jedn napsal, e je zlatokopka, e se ze mě sna tahat kredity. V tu chvli odpověd, co si jako o n myslm a tak a e soukr. mail nedv. Tak jsem si potvrdil, e to je jen způsob jak tahat prachy.