QuickFlirt - 5 Recenze

QuickFlirt Logo

16.7% doporučené, 5 Recenze

  1. QuickFlirt
  2. QuickFlirt Recenze
  3. Také napište recenzi o QuickFlirt

QuickFlirt

Speedy online dating for the restless

Flirt is all about teasing and pleasing. Whether you feel confident in the art of seduction or if you just need to pull up your flirting skills, QuickFlirt.com is the right choice! Here you will find all the online dating features you need to reveal your playful side and flirt freely using our up-to-date chat and message systems. Want to tease someone on the dating site? Send winks to attract their attention!

QuickFlirt Details

Hits: 724

URL: https://www.quickflirt.com/

Kategorie: Casual Dating

Recenze: 5


QuickFlirt recenze (4):

QuickFlirt - Falešné profily

1

Recenze:
S názvem quickflirt to nemá nic společného. Není tady snad žádný reálný profil. Na začátku budete dostávat spoustu zpráv od nádherných dam, ale jen dokud nezaplatíte za členství. Potom jednou za čas dostanete zprávu a max. jednu odpověď. A tak to jde i celé měsíce. Teprve až se velmi složitě telefonátem do zahraničí v anglickém jazyce dohádáte k tomu, že chcete zrušit členství, začnete dostávat desítky zpráv denně. Můžete si být jistí, že na druhé straně žádná krasavice nesedí a nestojí o seznámení. Bavíte se tu jen s administrítorem, který za váš poplatek dělá vše pro to, aby jste se přihlásili na jejich další stránky.

Silné stránky:
vůbec žádné

Slabé stránky:
Podvod, žádná reálná seznamka
dívky zde neexistují a píšou vám nesmysli
zprávy dostáváte jen dokud nezaplatíte členství
žádná šance reálného seznámení.

Tomik nedoporučuje QuickFlirt přátelům či známým

QuickFlirt - QuickFlirt hrozné

0

Recenze:
Ahoj, podobne ako páni predomnou tiež mám z touto zoznamkou veľmi zlú skúsenosť. Najprv vám ponúknu akože premium za pár kačiek a keď ho zaplatíte automaticky vám to hodíte predplatné za niekoľko stoviek. Jediná možnosť zrušenia je telefonát na anglické číslo kde sedí support ktorý hovorí iba anglicky. Každopádne nejak som sa dohovoril a predplatné zrušil, no čo sa nestalo o 10 minut mi do emailu pristála správa že mi bol vytvorený účet na nejakej inej zoznamke kde už teraz mám opäť predplatné niečo cez 500. Samozrejme som okamžite požiadal o zrušenie predplatného kde sa to vďaka bohu dá riešiť mailom. Uvidíme kam to zasa až povedie...

Erik nedoporučuje QuickFlirt přátelům či známým

QuickFlirt - Strhávání poplatku - nekonečně

1

Recenze:
Také souhlasím s nefér jednání a logem 100% záruky. Poplatek se tváří jako jen za 3 dny krát 12kč, ale dole pod malým odkazem "zde" vysvětlení, že pokud si před ukončením zkušební doby třech dní neukončíme registraci, budou nám strhávány poplatky za služby dle jejich ceníku )) Tudíž, je potřeba zavolat na placenou linku nebo zrušit kartu a poplatek již nevrací!!! Příjemné seznamování a prohlížení ubývání peněz z Vaší platební karty :-(((((((( PS: Na lince mluví jen anglicky!!! Tudíž GOOD LUCK při reklamaci, kterou Vám stejně neuznají....

Silné stránky:
NIC

Slabé stránky:
Další společnost s nejasným původem a jasným podvodem lidí co doufají, že se za drobný poplatek seznámí... Lidé jděte ven se seznamovat a ne na internetu!!!

Pavel Toma nedoporučuje QuickFlirt přátelům či známým

QuickFlirt - zlodějina

1

Recenze:
dnes jsem se na zkoušku zaregistroval na QuickFlirt.com a to na 3 dny. při platbě jsem v žádném případě nesouhlasil s dalšími platbami a nebylo o tom ani zmíňka. pozaregistrování mi přišlo pár nesmyslných zpráv a pak vše utichlo. když jsem se poté kouknul na stav účtu, zjistil jsem, že ihned po registraci mi kromě platby na zkušební 3 dny bylo samovolně strženo dalších 1416,34,-Kč !!!
ihned jsem napsal vzkaz s tímto problémem, ale pochybuji, že na něj bude někdo reagovat a pokud se tak nestane a peníze mi nebudou vráceny, podám na společnost trestní oznámení a obrátím se i na Českou obchodní inspekci.

Petr nedoporučuje QuickFlirt přátelům či známým

Také napište recenzi o QuickFlirt

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte QuickFlirt