Co Vám Lisa18 nabízí Stačí si vytvořit profil, říci o sobě pár slov a specifikovat své představy. Následně vložit foto či obrázek z galerie a naznačit jím, zda jste spíše romantik či rád/a experimentujete. Naše služby jsou založeny na lokálním vyhledávání partnerů, kteří jsou doslova "za rohem". Lisa18 je anonymní a diskrétní, jelikož věříme, že soukromí našich klientů je potřebné respektovat.

Lisa18 Recenze

  Lisa 18

  Dobr den vem, důrazně doporučuji se vyhbat tto seznamce! Zaplatte premium členstv na měsc a oni vm pak kradou penze půl roku! Tuto praktik dělaj i ostatn, ale kdy platte, tak je psno, e si Hradite pouze měsc prmiov ho členstv a pak vm v potvrzovacm emailu přijde e vm jej budou automaticky prodluovat est měsců. Ano maj to ve smluvnch podmnkch, ale kdy si jdete koupit rohlk kupujete si rohlk a ne celou pekrnu! Vubec nechpu proč s tm někdo něco neděl?! Tohle je nehorzny podvod! A nejsem sm kdo se nechal naplit! A jetě na zvěr, toto nen ani seznamka! Nikdo na vae zprvy nereaguje, jen jaksi automat vm zasl nějak dotaznky!

  Tovrna na penze!

  Nelzue to normlně odhlsit jestli mte nějakou radu napite.

  ukončen čtu

  jednou jsem se tam přihlsil a zaplatil poplatek ,potom mi to ročně odebr penze a kdy chci zruit čet ned se to odfaxovat čslo kter udvaj je neplatn ,je to podvod prvnho stupne !!!

  Nevýhody
  nudn faxovho čsla jenom na Luxemburg a to čslo je neplatn

Navštívit Lisa18

Odešlete svou vlastní recenzi