Co Vám Lisa18 nabízí Stačí si vytvořit profil, říci o sobě pár slov a specifikovat své představy. Následně vložit foto či obrázek z galerie a naznačit jím, zda jste spíše romantik či rád/a experimentujete. Naše služby jsou založeny na lokálním vyhledávání partnerů, kteří jsou doslova "za rohem". Lisa18 je anonymní a diskrétní, jelikož věříme, že soukromí našich klientů je potřebné respektovat.

Lisa18 Recenze

  Lisa 18

  Dobrý den všem, důrazně doporučuji se vyhýbat této seznamce! Zaplatíte premium členství na měsíc a oni vám pak kradou peníze půl roku! Tuto praktik dělají i ostatní, ale když platíte, tak je psáno, že si Hradite pouze měsíc prémiové ho členství a pak vám v potvrzovacím emailu přijde že vám jej budou automaticky prodlužovat šest měsíců. Ano mají to ve smluvních podmínkách, ale když si jdete koupit rohlík kupujete si rohlík a ne celou pekárnu! Vubec nechápu proč s tím někdo něco nedělá?! Tohle je nehorázny podvod! A nejsem sám kdo se nechal napálit! A ještě na závěr, toto není ani seznamka! Nikdo na vaše zprávy nereaguje, jen jakýsi automat vám zasílá nějaké dotazníky!

  Továrna na peníze!

  Nelzue to normálně odhlásit jestli máte nějakou radu napište.

  ukončení účtu

  jednou jsem se tam přihlásil a zaplatil poplatek ,potom mi to ročně odebírá peníze a když chci zrušit účet nedá se to odfaxovat číslo které udávají je neplatné ,je to podvod prvního stupne !!!

  Nevýhody
  nudání faxovího čísla jenom na Luxemburg a to číslo je neplatné

Navštívit Lisa18

Napište recenzi