ZijemeNezavazne - 6 Recenze

ZijemeNezavazne Logo

16.7% doporučené, 6 Recenze

  1. ZijemeNezavazne
  2. ZijemeNezavazne Recenze
  3. Také napište recenzi o ZijemeNezavazne

ZijemeNezavazne

Hlavní strana | Žijeme nezávazně

Přestože na českém internetu existují desítky jiných erotických seznamek, vytvořili jsme portál zijemenezavazne.cz, jehož účelem je sdružovat pouze takové osoby, které nehledají sex na jednu noc či sex za peníze, ale určité přátelství s občasnými intimními schůzkami.

ZijemeNezavazne Details

Hits: 1040

URL: http://www.zijemenezavazne.cz/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 6


ZijemeNezavazne recenze (5):

ZijemeNezavazne - Raději ne... + další

0

Recenze:
Další vlk v rouše beránčím.

Chlapi, neregistrovat !!! Pořád dokola a dokola..., na internetu snad už neexistuje žádná funkční seznamka...

MIMOCHODEM - ZA 2 ROKY VYZKOUŠENO I V RÁMCI JEN TESTOVÁNÍ (placené/neplacené členství - být někde na vejšce, mohl bych na toto téma napsat snad i seminárku) -

LIDÉ (veliký úpadek...)
ŠTĚSTÍ
EDARLING
ELITEDATE
BEE
SINGLES
NAHODA
JISKŘENÍ
BADOO
TINDER
SEZNAMIT!
VLÁKNA NA FB
SEZNAMKA.CZ
INSTAGRAM (taky dobrá č**ákovina)
EROTICKYKONTAKT
HAZIDO (relativně nová, o které se moc nemluví, ale je to lautr na stejné brdo..)

??? VÝSLEDEK ??? No netřeba asi zmiňovat, šance průměrově možná tak do 5-7%. Továrny na peníze, profitující na trendové situaci... Je to logické na druhou stranu. Kdyby se každý hned třeba na 3 pokus seznámil, no asi by jim to moc nefungovalo.

FALEŠNÉ PROFILY(ověřeno - chatovací roboti, stažené fotky cizých lidí někde z internetu, vyumělkované statusy včetně informací)

SKUTEČNÉ PROFILY (nejminoritnější část žen pro opravdové seznámení, která je ale drtivě válcovaná převahou nezadaných mužů, ne na každého se dostane, logicky)

SKUTEČNÉ PROFILY (egoističtí lidé, hledající "nadčlověka")

SKUTEČNÉ PROFILY (lidé, co to jen plevelí, zaregistrují se, ale stejně nevěří)

SKUTEČNÉ PROFILY (lidé, kteří nevědí, co vlastně chtějí, jen tak z hecu)

SKUTEČNÉ PROFILY (úchylové, senioři na mladé, cizinci, ten takový odpad hledající jen to jedno, nebo něco hraničícího s ilegalitou)

Silné stránky:
Přehlednost některých stránek, relativní alespoň šance na nějaký "chat," dejme tomu. (české seznamky)
Největší benefit - portfolio maximálně tak pro cílené vyhledávání (ale předpoklad skutečného člověka)

Slabé stránky:
Veliká škoda ryze českých seznamek, jak dopadly!!!
Většinou vše placené se skrytými poplatky, kde automatické stržené částky jdou do tisíců, ne-li víc.
Obtížná možnost ukončení členství, převážně se jen vykrucují, a cíl je někde na "Kypru," s adresou..., kde toho člověk jako asi moc nepořídí...
Některé stránky byly i předmětem reportáží ČERNÝCH OVCÍ!!! (BEE, SINGLES, ELITEDATE) (vyhrožování poskytovatelem exekucí členům a pod.!!!)
Šance takřka na bodu mrazu
JEDEN VELIKÝ LIDSKÝ HYENISMUS, SOFISTIKOVANÉ PODVODY NA LIDECH.

Jakub nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým

ZijemeNezavazne - ZijemeNezavazne.cz - vyjádření admina

0

Recenze:
Dobrý den,

tady admin ZijemeNezavazne.cz.

"Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde" :-)

Jsme doopravdy jedni z mála provozovatelů profilových erotických seznamek, kdo má skutečné ženy (když se pomine cca 20 ženských profilů, které máme uložené za účelem monitorování chování resp. jestli někdo nevydírá apod). Z těch profilů samozřejmě nic neodesíláme (Viz. VOP). Všechny ženské profily, s výjimkou těch 20 jsou SKUTEČNÉ ŽENY. Kdo má VIP GOLD může ženy kontaktovat e-mailem.

Marketingový princip, že se do pošty kromě vzkazů od uživatelů ukládají také zprávy informativní od nás nám snad většina nemá za zlé. Z marketingového hlediska nefunguje princip "Chcete se zaregistrovat? Zaplaťte vstupní poplatek" už tak 20 let.

Sumárně ... Netvrdíme, že na našich seznamkách je přehršel žen, nicméně ty, které tam jsou, jsou skutečné. Mohli bychom dělat "prasárny", které dělají jiné seznamky, které mají snad 100% žen fingovaných, strhávají peníze z kreditek, ale to my neděláme. Měli bychom takto násobně větší zisky (pokud má někdo představu, že máme vlastní ostrov, tak to je vážně zcestná představa :-) ) namísto toho teď jsme jen v lehčím plusu, hodně peněz nám polyká samostatná PPC kampaň pro ženy (jedna registrovaná nás v průměru stojí 620Kč). Ano, mnohé chodí na seznamku nepravidelně nebo to vzdají. Proto máme možnost ozvání se e-mailem. Nechci působit neslušně, ale většina mužů s ženami komunikuje ne zrovna hezkým způsobem. Mnozí neumějí zaujmout. Vzkazy typu "Čau, užijeme si dnes?" A pak nikdo neodpovídá. Navíc skutečně se snažíme zajistit, aby u nás nebyly ženy, které hledají peníze za sex.

Kdo ví jestli příspěvek admin nesmázne. Nechceme si tady dělat reklamu, jen nás prostě s ohledem na to, že neděláme prasárny jak ostatní, strašně štve, když nás někdo hází do jednoho pytle s podivnými seznamkami :-(

Není u nás přehršel žen, ale kdo s nimi komunikuje slušně, má poutavý profil tak se dříve nebo později seznámí. A když někdo spokojen není, může od VIP odstoupit.

ZijemeNezavazne - Žijeme nezávazně

0

Recenze:
Žijemenezávazně.cz ma tři seznamky a to MileneckyVztah.cz a MileneckaSeznamka.cz všechny tri seznamky vyzkoušený ale jak bylo zmíněné, první zpráva je admin a pak nic, profily jsou mrtvé,
Vyhoda je ze po vas chtějí jeden poplatek a pak nic, takze jste napalen za 400kc nic vic.
Rozhodně nedoporucuju

Doporučuji zákulisí.cz tam žádné prachy nikdo nechce a lidi jsou skuteční

Silné stránky:
Jeden poplatek ale nic se nedeje

Slabé stránky:
Mrtvá liška

Darklukk nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým

ZijemeNezavazne - Lži a podvody

0

Recenze:
Škoda že mě nenapadlo dřív vyhledat si recenze. Jediný důvod proč jsem to tam zkusil, ona hláška, že nemají falešné profily a všechno je 100% pravé. Pár hodin po přihlášení mi přišla zpráva, ale tu zprávu si lze přečíst pouze pokud si koupím si VIP. Tak jsem si ho koupil abych se podíval kdo mi píše no a .. píše mi "admin" stránek. Uvozovky, protože admin má profil na stránkách veden jako žena a k zobrazení zprávy od admina je nutné mít zaplacené VIP. Stránka je velice chaotická, nedodělaná. Hromada nevyplněných profilů, ani není vidět kdo byl kdy online, takže nevíte jestli odepisujete někomu kdo náhodou nebyl online roky. Majitel Martin Moravec, na toho jsou ty stránky psané, si koleduje o krásnou žalobu .. peníze zadarmo se vždy hodí

Slabé stránky:
Falešné profily a podvodné praktiky.

Napálen nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým

ZijemeNezavazne - hnus a podvod na zijemenezavazne.cz

0

Recenze:
zijemenezavazne.cz po nahlášení falešného profilu s fotkama přišla odpověd že mají falešné profily za účelem sledování chování zákazníku... falešná identita kradené fotky vydávání se za danou osobu no to je trestný čin pokud se nepletu a ještě se chlubí tim že májí napsáno

Nefingujeme. 100 % uživatelů je skutečných :-)

0% fiktivních profilů

nepovim nedoporučuje ZijemeNezavazne přátelům či známým

Také napište recenzi o ZijemeNezavazne

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte ZijemeNezavazne