ZijemeNezavazne

Hlavní strana | Žijeme nezávazně Přestože na českém internetu existují desítky jiných erotických seznamek, vytvořili jsme portál zijemenezavazne.cz, jehož účelem je sdružovat pouze takové osoby, které nehledají sex na jednu noc či sex za peníze, ale určité přátelství s občasnými intimními schůzkami.

ZijemeNezavazne Recenze

  Nedoporučuji

  Asi nikdo iv na t seznamce nen.Na vod najdete pr en s fotografi,dle vzhledu by neměly mt nouzi o seznmen.A takhle tam jsou ve stejnm pořad u tdny, mon měsce. Občas vm někdo nape z falenho profilu a v tomto přpadě admin rychle zashne a fake profil smzne. Ale jinak to nebud zdn, e by se tam vyskytovala skutečn ena,stojc o seznmen.

  Klady
  dn

  Nevýhody
  Seznmen je asi nereln

  Absolutne mrtve-podvod

  Mam uz nejaky cas, nikdy se nikdo neozval. Dnes jsem napsal 130 zprav i online uzivatelkam, jestli mohou aspon zareagovst, ze nejsou fake...ani carka. Podvod jak prase 😉 Drzte se dal a nic nikomu neplatte.

  Nevýhody
  Nikdo se nikdy neozve.

  Raději ne... + dal

  Dal vlk v roue bernčm. Chlapi, neregistrovat !!! Pořd dokola a dokola..., na internetu snad u neexistuje dn funkčn seznamka... MIMOCHODEM - ZA 2 ROKY VYZKOUENO I V RMCI JEN TESTOVN (placen/neplacen členstv - bt někde na vejce, mohl bych na toto tma napsat snad i seminrku) - LID (velik padek...) TĚST EDARLING ELITEDATE BEE SINGLES NAHODA JISKŘEN BADOO TINDER SEZNAMIT! VLKNA NA FB SEZNAMKA.CZ INSTAGRAM (taky dobr č**kovina) EROTICKYKONTAKT HAZIDO (relativně nov, o kter se moc nemluv, ale je to lautr na stejn brdo..) ??? VSLEDEK ??? No netřeba asi zmiňovat, ance průměrově mon tak do 5-7%. Tovrny na penze, profitujc na trendov situaci... Je to logick na druhou stranu. Kdyby se kad hned třeba na 3 pokus seznmil, no asi by jim to moc nefungovalo. FALEN PROFILY(ověřeno - chatovac roboti, staen fotky cizch lid někde z internetu, vyumělkovan statusy včetně informac) SKUTEČN PROFILY (nejminoritněj čst en pro opravdov seznmen, kter je ale drtivě vlcovan převahou nezadanch muů, ne na kadho se dostane, logicky) SKUTEČN PROFILY (egoističt lid, hledajc "nadčlověka") SKUTEČN PROFILY (lid, co to jen plevel, zaregistruj se, ale stejně nevěř) SKUTEČN PROFILY (lid, kteř nevěd, co vlastně chtěj, jen tak z hecu) SKUTEČN PROFILY (chylov, senioři na mlad, cizinci, ten takov odpad hledajc jen to jedno, nebo něco hraničcho s ilegalitou)

  Klady
  Přehlednost některch strnek, relativn alespoň ance na nějak "chat," dejme tomu. (česk seznamky) Největ benefit - portfolio maximlně tak pro clen vyhledvn (ale předpoklad skutečnho člověka)

  Nevýhody
  Velik koda ryze českch seznamek, jak dopadly!!! Větinou ve placen se skrytmi poplatky, kde automatick stren čstky jdou do tisců, ne-li vc. Obtn monost ukončen členstv, převně se jen vykrucuj, a cl je někde na "Kypru," s adresou..., kde toho člověk jako asi moc nepořd... Někter strnky byly i předmětem report ČERNCH OVC!!! (BEE, SINGLES, ELITEDATE) (vyhroovn poskytovatelem exekuc členům a pod.!!!) ance takřka na bodu mrazu JEDEN VELIK LIDSK HYENISMUS, SOFISTIKOVAN PODVODY NA LIDECH.

  ZijemeNezavazne.cz - vyjdřen admina

  Dobr den, tady admin ZijemeNezavazne.cz. "Kdo chce psa bt, hůl si vdycky najde" :-) Jsme doopravdy jedni z mla provozovatelů profilovch erotickch seznamek, kdo m skutečn eny (kdy se pomine cca 20 enskch profilů, kter mme uloen za čelem monitorovn chovn resp. jestli někdo nevydr apod). Z těch profilů samozřejmě nic neodeslme (Viz. VOP). Vechny ensk profily, s vjimkou těch 20 jsou SKUTEČN ENY. Kdo m VIP GOLD můe eny kontaktovat e-mailem. Marketingov princip, e se do poty kromě vzkazů od uivatelů ukldaj tak zprvy informativn od ns nm snad větina nem za zl. Z marketingovho hlediska nefunguje princip "Chcete se zaregistrovat? Zaplaťte vstupn poplatek" u tak 20 let. Sumrně ... Netvrdme, e na naich seznamkch je přehrel en, nicmně ty, kter tam jsou, jsou skutečn. Mohli bychom dělat "prasrny", kter dělaj jin seznamky, kter maj snad 100% en fingovanch, strhvaj penze z kreditek, ale to my nedělme. Měli bychom takto nsobně vět zisky (pokud m někdo představu, e mme vlastn ostrov, tak to je vně zcestn představa :-) ) namsto toho teď jsme jen v lehčm plusu, hodně peněz nm polyk samostatn PPC kampaň pro eny (jedna registrovan ns v průměru stoj 620Kč). Ano, mnoh chod na seznamku nepravidelně nebo to vzdaj. Proto mme monost ozvn se e-mailem. Nechci působit nesluně, ale větina muů s enami komunikuje ne zrovna hezkm způsobem. Mnoz neuměj zaujmout. Vzkazy typu "Čau, uijeme si dnes?" A pak nikdo neodpovd. Navc skutečně se sname zajistit, aby u ns nebyly eny, kter hledaj penze za sex. Kdo v jestli přspěvek admin nesmzne. Nechceme si tady dělat reklamu, jen ns prostě s ohledem na to, e nedělme prasrny jak ostatn, straně tve, kdy ns někdo hz do jednoho pytle s podivnmi seznamkami :-( Nen u ns přehrel en, ale kdo s nimi komunikuje sluně, m poutav profil tak se dřve nebo později seznm. A kdy někdo spokojen nen, můe od VIP odstoupit.

  ijeme nezvazně

  ijemenezvazně.cz ma tři seznamky a to MileneckyVztah.cz a MileneckaSeznamka.cz vechny tri seznamky vyzkouen ale jak bylo zmněn, prvn zprva je admin a pak nic, profily jsou mrtv, Vyhoda je ze po vas chtěj jeden poplatek a pak nic, takze jste napalen za 400kc nic vic. Rozhodně nedoporucuju Doporučuji zkulis.cz tam dn prachy nikdo nechce a lidi jsou skutečn

  Klady
  Jeden poplatek ale nic se nedeje

  Nevýhody
  Mrtv lika

  Li a podvody

  koda e mě nenapadlo dřv vyhledat si recenze. Jedin důvod proč jsem to tam zkusil, ona hlka, e nemaj falen profily a vechno je 100% prav. Pr hodin po přihlen mi přila zprva, ale tu zprvu si lze přečst pouze pokud si koupm si VIP. Tak jsem si ho koupil abych se podval kdo mi pe no a .. pe mi "admin" strnek. Uvozovky, protoe admin m profil na strnkch veden jako ena a k zobrazen zprvy od admina je nutn mt zaplacen VIP. Strnka je velice chaotick, nedodělan. Hromada nevyplněnch profilů, ani nen vidět kdo byl kdy online, take nevte jestli odepisujete někomu kdo nhodou nebyl online roky. Majitel Martin Moravec, na toho jsou ty strnky psan, si koleduje o krsnou alobu .. penze zadarmo se vdy hod :)

  Nevýhody
  Falen profily a podvodn praktiky.

  hnus a podvod na zijemenezavazne.cz

  zijemenezavazne.cz po nahlen falenho profilu s fotkama přila odpověd e maj falen profily za čelem sledovn chovn zkaznku... falen identita kraden fotky vydvn se za danou osobu no to je trestn čin pokud se nepletu a jetě se chlub tim e mj napsno Nefingujeme. 100 % uivatelů je skutečnch :-) 0% fiktivnch profilů

Navštívit ZijemeNezavazne

Odešlete svou vlastní recenzi