Flirtkontakt.cz - 99 Recenze

Flirtkontakt.cz Logo

47.7% doporučené, 99 Recenze

  1. Flirtkontakt.cz
  2. Flirtkontakt.cz Recenze
  3. Také napište recenzi o Flirtkontakt.cz

Flirtkontakt.cz

Potkáváte se rádi s podobně smýšlejícími lidmi, kteří by se rádi pobavili, seznámili a prožili společné erotické zážitky a rozšířili si tak svoje sexuální fantazie a zkušenosti? Zábavní seznamovací portál Flirtkontakt.cz je ta pravá erotická seznamka přesně pro Vás!

Proč být sám a nezkusit navázat seznámení na sex či nezávazný vztah, který pomůže rozptýlit ze zaběhnutého stereotypu každodenního života? Proces seznamování na internetu (ať už se jedná o seznámení se ženou či o seznámení s mužem) je specifický a je určitě dobré a zábavné si ho vyzkoušet. Sdílejte s ostatními členy naší seznamovací komunity své sny a fantazie a nebuďte již sami!

Flirtkontakt.cz Details

Hits: 3632

URL: http://flirtkontakt.cz/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 99


Flirtkontakt.cz recenze (99):

Flirtkontakt.cz - Flirtkontakt.cz + Žhavé noci

0

Recenze:
Zdar,

jsem na Flirtkontaktu zaregistrovaný více než půl roku - oslovil jsem spoustu žen, s některými jsem vedl i komunikaci a jevili zájem, ale vždy když mělo dojít na schůzku - dotyčná přestala odepisovat, anebo ji do toho náhodou něco vlezlo. Vzhledem k počtu online žen a mužů se domnívám, že ženských profilů je více než mužských. Část odpovědí je velmi zvláštní - začínám nabývat dojmu, že spousta dam to tu má jako brigádu, a jsou placené za to, aby si s někým tuto psali a tím jej urdželi na této seznamce. Takže zkušenosti vesměs velmi negativní...

Žhavé noci - jeden velký podvod - téměř veškeré zprávy posílá robot!

Petr nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - absolutni blbost

0

Recenze:
Zdravim. Rozhodl jsem se podelit s vami o me zkusenosti se seznamkou flirtkontakt.cz
Zkusenosti jsou spatne. Fiktivni damske profily. Odpovedi ktere chodi jsou si velice podobne a nedavaji smysl, tak jak psal uz nekdo zde prede mnou. V obchodnich podminkach teto seznamky je napsane, ze musite zrusit sve clenstvi pisemne a to jeste ke vsemu formularem ktery si musite stahnout na te strance, take musite tuto stranku informovat pres pocitac, ze jste ten formular poslali. Ceska obchodni inspekce rika, ze nic takoveho v podminkach byt nemuze!!!! Pokud si zakaznik zvoli clenstvi kliknutim tlacitka na pocitaci, pak musi mit moznost to clenstvi stejnym zpusobem zrusit. Uz dvema pocitacovym slecnam jsem po jejich podivne odpovedi napsal co si o tom vsem myslim. Uz se neozvali. Tezko se ozve nekdo, kdo neexistuje a robot s tim nechce mit nic spolecneho. Myslim ze bude pro nas vsechny chlapy rozumejsi a levnejsi oslovit nekoho kdo se nam libi treba na nakupu v tescu, nez se trapit nad lidskou hloupou vychcanosti. My lide jsem totiz hodne primitivni. Snad nam to jednou dojde

Silné stránky:
vse podvod

Slabé stránky:
silne nedoporucuji

Daniel nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Flirtkontakt

0

Recenze:
Je to tady řádně popsané. Byl jsem zaregistrovaný dost dlouho než jsem odhalil ten podvod. Pravda je že za ženy odepisuje robot. Od pěti až sedmi žen mi přišli stejně zprávy. Neskutečně. A to když mi přišli zprávy od žen a byly tam napsaný adresy tak mi to vymyzaly prej kvůli bezpečnosti. A také se domnívám že když ty ženy to mají zadarmo tak se tak musejí chovat.!!!!

Silné stránky:
Nic

Slabé stránky:
Vse

Anonym nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Jak z toho ven?

0

Recenze:
Chci se zeptat, jestli když si zablokuji kreditku, tak už na mě nemůžou? Nebo ze mě můžou vymahat peníze? Máte s tím někdo zkušenosti?

Milan nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Za mě ok

0

Recenze:
Musim rict ze sem nemel problem a sem spokojenej.

Láďa doporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Fake

1

Recenze:
Portál Flirtkontakt je jeden velký podvod pod profily se skrývá nějaká cvičená opice (moderátor) který odepisuje. Mají to tak popsané i v podmínkách že se to tak děje prý pro zlepšení nabízených služeb. Kdo by platil za to aby si dopisoval s nějakým buzerantem nebo starou bábou co sedí na druhé straně. Rozhodně neplaťte !!!!!jsou to vyhozené peníze.

Silné stránky:
nic

Slabé stránky:
je to jeden velký podvod

bob nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Podvod

1

Recenze:
Nezkoušet a neplatit. Dostal jsem nespočet odpovědí a některé byly velmi podobné. Z vlastní zkušenosti vím, že holky tak rychle do postele nelezou, jak se tady některé nabízejí

Silné stránky:
NIC

Slabé stránky:
PODVOD

Robis nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - +sexkontakty=VEKLÝ PODFUK A ZLODĚJNA

0

Recenze:
Zdravím pánové,
V dobré víře někoho třeba někoho potkat jsem se přihlásil na sexkontakty.cz. Samozřejmě mi šlo primárně o SEX, případnému vztahu bych se asi nebránil. Chápu že řešit to tímto způsobem nemusí být pro každého, nadruhou stranu je spoust a lidí kteří k tomuto mají dobré důvody................Bohužel jsem si včas nepřečetl tyto negativní recenze (ty pozitivní nejsou k ničemu protože je nastrčil provozovatel) ale protože nejsem naivka tak mi to už po dvou dnech začalo smrdět. Tak jsem založil ještě jeden profil na freerande.cz a nestačil se divit. Jak už bylo zmíněno, profily se duplikují a po zaplacení přestanou komunikovat úplně, myslel jsem CHAT=komunikace ale ouha tady to je spíš mrtvá schránka a když se náhodou někdo ozve tak maximálně třikrát a dost. Je tak pro zajímavost jsem si udělal malý průzkum na sex kontaktech. Pánové jen stačí trochu počítat.
REGION ÚSTECKÝ VĚK.SKUPINA PROFIL S FOTKOU PROFIL BEZ FOTKY
18-25 37 52
26-35 55 72
36-45 32 48
nad 46 24 30
TO JE 138+202=340 ŽENSKÝCH PROFILŮ NA JEDEN REGION A JE JICH CELKEM 14
Na to že prezentují cca 400000 uživatelských profilů je to trochu málo ženských a asi musíme pochopit že to kvantum chlapů nejde hned tak obsloužit, proto asi najali nějaké ty brigádníky aby aspoň občas odepsali na ty naše oplzlosti (to musí být hrozná brigáda-já bych to nedal). Věřím že tato opatření provozovatel přijal nezištně a pouze za účelem zkvalitnění služeb a uspokojení nás nadržených mužů co touží zprznit každou díru kterou potkají. Další bonusem je občasná přítomnost sociálních pracovnic které Vám milerády poskytnou své služby, ovšem za peníze !!!! Netroufám si tvrdit že všechny profily jsou podvrh ale bude jich dost. Sám jsem jich oslovi něco kolem 80ti a světe div se skutečně reagovala jen jedna paní bohužel 65ti letá, dokonce jsme si psali po mailu a potvrdila mi mé domněnky. Tedy s tím rozdílem že ženy přístup na portál NEPLATÍ.
To je asi tak vše o co jsem se chtěl podělit a doufám že si to přečte hodně lidí, protože fakt nesnáším když ze mne někdo dělá blbce !!!!!!
Přeji mnoho štěstí ale někde jinde S pozdravem Pavel

Silné stránky:
ABSOLUTNĚ NIC
JENOM PODVOD

Slabé stránky:
VŠECHNO
LŽI, LŽI A ZASE JENOM LŽI

Jarouš nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Je to velký PODVOD!!!!

0

Recenze:
Přesně jak tady popisují ostatní, odpovědi naprosto všeobecně neutrální, nebo nesmyslné!
Když si je necháte i zasílat na email, tak ty dokonce přijdou do hromadných zpráv! Za měsíc jsem tam potkal jen jeden profil ok,a to je holka vzdálená ode mě 450km se kterou si soukromě píšu a i ona,i když to má zdarma není moc nadšená. Dále je tam spousta profesionálek, některé se tím ani netají a mají tam rovnou ceník vyvěšený ,ostatní vám cenu zdělí později!
Vyhozené peníze! NEDOPORUČUJI!
Karel

Dryx.cz nedoporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Flirtkontakt.cz - Spokojenost

0

Recenze:
Hezky den, rada bych napsala své zkušenosti s touto stránkou. Musím říct, ze jako žena jsem neměla s touto stránkou téměř žádný problém. Členství je zde zdarma, narozdíl od jiných seznamek, ale nevím jak to mají muži... Mé požadavky to splnilo a za mě mohu stránku doporučit. A tak jak tady někteří píší o falešných profilech atd, tak stejně mi psali muži, kdy fotka očividně nebyla jejich nebo kopírovali ten stejný text, tak jsem je jednoduše ignorovala a psala si s těmi, s kterými jsem chtěla.

Karolína doporučuje Flirtkontakt.cz přátelům či známým

Také napište recenzi o Flirtkontakt.cz

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Flirtkontakt.cz