Be2

Be2 Recenze

  Podvodnici

  Dobr den musm souhlasit se vemi co zde pou jsou to podvodnci kteř si sthli z mho čtu čstku přes 2000 a protoe se tak udlo bez mho vědom banka mi tyto penze vrtila zablokovala čet proti těmto podvodnkům kteř vyhrouj exekucemi vymahači a tak dle NEDOPORUČUJI nikdy nebrat Je to banda podvodnku cel přpad jsem předal prvnkovi kter se tomu jenom sml. Nesmme se bt takovchto hajzlu kteř profituj z ns vech nechali a nečestnm způsobem s pozdravem Ladislav

  Podvod

  To e jsou be2 podvodnci uvěř kad, kdo se zkus seznmit tmto způsobem. Jejich dobře placen společnice nebo společnci Vs rdi doprovod třeba do kina nebo na kvu a tm vechno konč. Je to spolek novodobch mejdů profitujcch na lidskch citech. Zabrnit plateb lze tm, e si zablokujete v bance kartu a zadte o vydn nov karty.

  BE2

  Chudci podvodnci, měli bychom se za ně pomodlit protoe netu co je ček :)

  Podvod

  Dobr den, taky jsem naletěl, je to jednoznačn podvod, kartu jsem zablokoval, take jsem zaplatil zatm 145 kč. Ale u po mě chtěj 2247 Kč a vyhrouji exekuc,takA dl uvidme.

  BE2 - podvodnci POZOR PODVODN9CI

  Dovoluji si upozornit na nekal praktiky fi.BE2 z Lucembursaka,věřm e sdl u ns za rohem,neboť v Lucembursku neplt daně a tady podnikaj z adresou -Lucemburk.Vyhrouj exekutorskou firmou a vymahačem o zaplacen poplatku 2247kč ,do kterho vpadnete ani byste si vimli z promoakce za 145kč.Lkav cena a pak vhrůky,profil nen mon zruit ,pouze inaktivovat a dokola chod vhruky o vymhn.Po stornu poplatku ,kter si sami sthnou z vaeho čtu se děje peklo z kterho nen vchodisko? Trestn oznmen , advokt ,soud? Co to je za zmetek!!!Tady v ČR by museli odvdět daně ,tak sdl v Lucembursku ,kde maj daňov rj, Proč asi ,e!!!

Navštívit Be2

Odešlete svou vlastní recenzi