Be2

Be2 Recenze

  Podvodnici

  Dobrý den musím souhlasit se všemi co zde píšou jsou to podvodníci kteří si stáhli z mého účtu částku přes 2000 a protože se tak událo bez mého vědomí banka mi tyto peníze vrátila zablokovala účet proti těmto podvodníkům kteří vyhrožují exekucemi vymahači a tak dále NEDOPORUČUJI nikdy nebrat Je to banda podvodníku celý případ jsem předal právníkovi který se tomu jenom smál. Nesmíme se bát takovýchto hajzlu kteří profitují z nás všech nechali a nečestným způsobem s pozdravem Ladislav

  Podvod

  To že jsou be2 podvodníci uvěří každý, kdo se zkusí seznámit tímto způsobem.
  Jejich dobře placené společnice nebo společníci Vás rádi doprovodí třeba do kina nebo na kávu a tím všechno končí.
  Je to spolek novodobých šmejdů profitujících na lidských citech.
  Zabránit plateb lze tím, že si zablokujete v bance kartu a zažádáte o vydání nové karty.

  BE2

  Chudáci podvodníci, měli bychom se za ně pomodlit protože netuší co je čeká :)

  Podvod

  Dobrý den,
  taky jsem naletěl, je to jednoznačný podvod, kartu jsem zablokoval, takže jsem zaplatil zatím 145 kč. Ale už po mě chtějí 2247 Kč a vyhrožuji exekucí,takA dál uvidíme.

  BE2 - podvodníci POZOR PODVODN9CI

  Dovoluji si upozornit na nekalé praktiky fi.BE2 z Lucembursaka,věřím že sídlí u nás za rohem,neboť v Lucembursku nepltí daně a tady podnikají z adresou -Lucemburk.Vyhrožují exekutorskou firmou a vymahačem o zaplacení poplatku 2247kč ,do kterého vpadnete aniž byste si všimli z promoakce za 145kč.Lákavá cena a pak výhrůžky,profil není možné zrušit ,pouze inaktivovat a dokola chodí výhružky o vymáhání.Po stornu poplatku ,které si sami stáhnou z vašeho účtu se děje peklo z kterého není východisko? Trestní oznámení , advokát ,soud? Co to je za zmetek!!!Tady v ČR by museli odvádět daně ,tak sídlí v Lucembursku ,kde mají daňový ráj, Proč asi ,že!!!

Navštívit Be2

Napište recenzi