Jak funguje Elite Date: nejdříve vás chceme poznat, zjistit, jaké uznáváte hodnoty, co je pro vás ve vztahu důležité, a na základě vašich odpovědí vám doporučíme partnery, kteří se k vám hodí.

Elite Date Recenze

  Absolutní propadák

  Nejserioznější seznamka,úspěšnost seznámení 95%....
  Absolutně zbytečná seznamka,která nenabízí žádné uživatelské prostředí.
  Myslím že jediný o co tady na té seznamce jde,jsou poplatky které je nutné uhradit aby se vůbec člověk dozvěděl,že je to naprosto zbytečná aplikace. Nenabízí vůbec nic,seznámení v žádném případě.
  Za mě zbytečně vyhozené peníze.
  Varování pro případné zájemce,EliteDate se vyhněte velkým obloukem!!!

  Klady
  Vůbec nic

  Nevýhody
  Úplně všechno

  Přemrštěná cena za neslužbu

  Tři měsíce, zaplatil jsem 1050 Kč za tři měsíce, a jedno jediné rande. Souběžně jsem byl na štěstí.cz, což stojí 89 za rok... a měl jsem tam v tu dobu asi 5 randé... a to už jsem na štěstí byl mnohem déle předtím. Ano, je to tam zatížený neseriozníma uživatelama, ale kdo se tím nenechá odradit, tak se aspoň tu a tam nějáký realný randé. Je tam mnohem víc uživatelů. Věřil jsem propagandě EliteDate a pravděpodobně falešným doporučením. Myslel jsem, že za vysokou cenu bude vysoká kvalita. Ale je to pravá opak - Za vysokou cenu dostanete méně než za službu 40x levnější. O hodně méně.

  Klady
  Není na tom nic pozitivního

  Nevýhody
  Hraničí to na podvod - v lepším případě se jedná o pramizerný podnikatelský záměr. z důvodu vysoké ceny se totiž málo který uživatel tam vůbec přihlásí a oni ještě profily deaktivují - takže píšete a nikdo neodpoví. Doporučuji štěstí.cz - pouze necelá stovka za rok a profil zůstane i po roce a můžete potom alespoň jednou denně někoho oslovit. Lepší služba za 40x nižší cenu...

  Splnila moje očakávania

  Našla som lásku, no nevedela som si ju udržať.

  Klady
  Zoznamka na úrovni

  Neupřímní lidé na seznamce

  špatné

  Klady
  fotky ale jen u některých

  Nevýhody
  Jsou tam neseriozní lidi .Měla jsem známost z města Starý Kolín pana Václava Němce byla jsem pozvána i k němu vše probíhalo v pořádku .Ale do nynější doby vúbec nereaguje.Pochopila bych že dostal strach ze vztahu a nebo jsi to rozmyslel ale to není seriozní alespon' napsat co se děje!

  Elitedate

  Mám podobnou zkušenost jako ostatní recenzenti. Jsem na Elitedate asi 2 mě#283;síce a naprostá většina protějšků vůbec nereaguje. Akorát mi chodí upozornění, kdo měl o mně zájem, což znamená, kdo navštívil můj profil. Zaplatila jsem si členství na rok a už toho začínám litovat. Měla jsem ale jednu schůzku a velice jsem ocenila, že to byl normální člověk, se kterým jsme si dobře popovídali. Jinak ale žádné další kontakty. Profily stále ty samé.

  Elite Date recenze

  Elitedate na mě dělá dojem, že je to z velké části podvod, především na vylákání peněz z klientů. Během asi půl roku jsem na Elitedate.cz napsal (nikoli jen klikl na ikonu, ale vždy něco smysluplného, na základě insiprace z inzerátu) na desítky inzerátů a reakce byly a jsou téměř nulové. Nejsem žádný super sexy krasavec, ale žádnou estetickou vadu také nemám (180cm/75kg). Opravdu to na mě dělá dojem, že min. 90% registrací žen je tam bohužel falešných a nebo nefunkčních, zřejmě ovládaných administrátorem a nikoli skutečnými uživatelkami, které by skutečně toužili po seznámení.

  Klady
  Hezké fotky, zdánlivě hodně uživatelů

  Nevýhody
  Většina uživatelů jsou "mrtvoly" pravděpodobně ovládané administrátorem, který zabezpečuje, že oslovený profil jednou zpětně navštíví oslovitele, který je pak informován, že oslovený profil měl zájem o seznámení. Dost průhledný podvod. Údaje o inzerujících jsou téměř k ničemu, není uvedeno odkud inzerent je, text, kterým by oslovil, znamení zvěrokruhu. Navázání kontaktu s pravděpodobností v jednotkách procent. Spousta falešných profilů.

  Seznamka pro náročné bez naroků

  Nejhorší seznamka, kde absolutně nikdo není. Minimum uživatelů, sice nemusíte vyplňovat dlouhý dotazník, ale to, co udávate o vás vůbec nic neřekne. Velké zklamání z funkcí, možnosti výběru a je mi vážně líto peněz, nevyplatilo by se ani zdarma...

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Cena
  Počet uživatelů
  Ovládání
  Funkce
  Filtrování protějšků a informace o nich

  ŠKODA PENĚZ

  Dle mého soudu další s podvodných radobyseznamek,opakujicí se jako protějšky jen aby byla nějaka komunikace stejně se hned najde duvod proč nepokračovat ale hlavně několik roků ti stejní a vydávající se za nové.

  Klady
  vytahuji z lidí peníze a dělají z nich blbce

  Nevýhody
  kompletně vše je ne slabé ale neschopné

  OSOBNI ZKUŠENOSTI

  Okrádajilidi,pošlete peníze a nic neaktivní!!!

  Klady
  Nula

  Realita

  Seznamka je hodně nedomyšlená. Je nepochopitelné, proč nemůže někdo odepsat i když mu napíše placený uživatel. Tímto systémem přichází seznamka o velké množství potencionálnich uživatelů a tím i o velké zisky. Nikdo se tam totiž už nevrátí když mu nikdo neodpovídá. Aktivních je tam možná 100 lidí v celé ČR. Být majitelem seznamky tak okamžitě vyhodím toho kdo to má na starosti.
  A ty kladné recenze zde se vůbec nedají brát vážně, je jich tu pět a tři z nich jsou psány stylem, jako kdyby to psal jeden člověk. Píšou si to sami...

  Klady
  Na první pohled to vypadá dobře

  Nevýhody
  Po zaplacení může člověk jen nadávat a litovat vyhozených peněz

  Za své peníze nedostanete odpovídající služby

  Seznamka ELITE Date - administrátorka této seznamky mi nepřímo potvrdila, že mají v databázi cca 80 profilů mužů s těmito kritérii - Praha, středoškolské vzdělání, věk 38-49 a výška 180-210. Když jsem si z daných profilů nevybrala, žádné další už mi nebyly nabídnuty s tím, že jsem si měla zjistit, kolik partnerů a v jakých databázích seznamka má. A peníze za nekvalitní služby se nevrací. Uhradila jsem členský poplatek 960,- Kč na 6 měsíců a svou "nabídku" jsem vyčerpala po 8 dnech.

  durazne varuji!

  nedoporucuji, verte negativnim recenzim zde napsanym, min. pocet aktivnich lidi, a kdyz vypnete vsechny filtry, zjistite, ze drtiva prevaha je mrtvych byvalych uzivatelu, sice to moc nestoji, byli doterni, tak me urvali na 700 Kc za nevim kolik mesicu, ale stejne vam to nikdo nevrati, reklamace byla neuspesna. tvari se to buhvi jak, ale v realu katastrofa

  Klady
  zadne

  Nevýhody
  viz vyse

  Elite ano, ale...

  Velkou nevýhodou Elite je, že většina uživatelů po vypršení předplatného nevymaže svůj profil a vy to nemáte šanci nijak poznat. Takže píšete, ale nikdo se neozve, protože by musel platit za kontakt na vás. S udávaným počtem aktivních uživatelů to také nesedí, pokud jsem zadávala filtr
  jen ve vzdělání a věkovém rozmezí cca 15 let, ukazovalo to nanejvýše 30 jmen.

  elite date jooo

  Za mě elite date joooo. Registrace jasna strucna. Trochu delsi ten dotaznik, ale vysledek testu byl prekvapující. Posílají nabídky partnerů na mail, info o zprávách, o tom kdo se na vᚠprofil díval. Nastavíte si filtry a seznamujete se dle jejich návrhů nebo dle svyho uvažení. Partneři dost v pohodě. Sem tam někdo nic moc, ale jinak to jde. Schůzky jsem měla asi 4 ještě na jednu jdu a pak uvidím co z toho bude. Myslím že za ty peníze dobrý.

  Klady
  pracujou na stránkách
  dělají slevové akce
  super poradna
  pohodový administrátorky

  Nevýhody
  placená seznamka, ale co je dnes zdama co?

  V žádném případě

  Jelikož jsem měl možnost se přihlásit a registrovat na více seznamkách které své služby nabízejí i zdarma je Elite Date na první pohled velmi na úrovni ale v důsledku je velmi zaostalý. Nemůžete tam vkládat více informací o sobě nebo požadavcích na partnera a to ani po zaplacení nemalé sumy 799,-. Např vzdělání uvádí jen základní a pak až středoškolské a kde je vyučení? Základní je přece jen ukončená povinná docházka. Tudíž provozovatel je zřejmě zahraniční a nezná poměry u nás v ČR. Pokud někdo navštíví vᚠprofil je vedený jako někdo kdo měl o vás zájem což je zkreslující. Množství dat a všeho co z vás vytáhnou spíš slouží k jiným účelům než k seznámení a to k marketingovým. Velmi strohý a neurčitý seznamovací portál k ničemu.

  Klady
  Vzhled a první celkový dojem

  Nevýhody
  O proti jiným seznamovacím portálům bída, bída.
  Nedejte se zlákat marketingovými úsměvy
  Za moc peněz málo muziky
  Zavádějící

  OK seznamka

  Vezmu tu stručně a jasně. Hledání na elitedate bylo úspěsný. Profily dobrý, ženský tam chtějí vstah, celkem fešandy, věkově přijatelný. Zatím se teda neberem, vídáme se jen o výkendech, vzdálenost 65 km, ale jsme spokojeni. Deně si voláme, píšeme, o výkendech výlety. Já su spokojen.

  Klady
  dobrý web funkce jednoduchost

  Nevýhody
  placená seznamka

  Hodnocení od Pepana

  Za mně je elitedate nejlepší placená seznamka na webu. Dobrý služby, cena klasika jako jinde. Profily tam hlídají, nechá se jim volat. Dávam jim kladný body.

  Klady
  výše napsané

  Nevýhody
  asi nic

  Já se na ELITE Date seznámila!!!!

  Já jo!!!! A povedlo se, už jsme spolu skoro rok. :) Ale pozor na to, kam se registrujete. Není seznamka jako seznamka. Já zkusila tři. Rande.cz fiasko, samej úchyl. eDarling hodně lidí, ale jsou to šmejdi, co okrádaj lidi o prachy. ELITEDATE.cz nejlepší, na ty nedám dopustit. Kontrolovaný profily, administrátoři denně k dispozici na tlf a mailu. Tam jsem našla svýho chlapa. :) A kámšoka už tam hledá taky.

  Klady
  Jsou nejlepší!!!!

  Nevýhody
  Nemám!!!!

  Za mě dobrý!

  Já souhlasím jen s něčím, co tu píšete. Seznamka se platí, ale to ví každej, kdo to čte. Píšou tam, že je to placená seznamka ....Ceník normální, srovnatelnej s ostatníma seznamkama. Potkala jsem tam celkem 6 mužů, se kterýma jsem šla na schůzku. S jedním to vypadá dobře, čekáme co z toho bude, takže pro mě to přínos byl.

  Klady
  kontrolované profily
  reakce administrátorů tak do půl dne, možnost jim i volat
  žádné sexuchtivé profily, ty mažou
  zajímavé osoby
  přátelské a pochopitelné uživatelské prostředí
  možnost zjistit před zaplacením kolik lidí v daném věku, kraji, vzdělání ... v databázi je

  Nevýhody
  ne všichni mají zaplaceno

  Špatné zkušenosti s EliteDate

  Jak výše uvedeno, nepoznáte, kdo má zaplaceno ( zřejmě minimum lidí ), takže to je neseriózní vůči těm, co zaplatili nemalou částku. Ač se seznamka
  tváří, jako něco lepšího, než ostatní seznamky, skutečnost je jiná ! Šance jsou tím omezeny, proto lituji toho, že jsem si tyto recenze nepřečetla před zaplacením.

  Klady
  Nevidím žádné !

  Nevýhody
  Neserióznost v tom, že vidíte sice hodně klientů, ale jen málo z nich je platících a tím pádem píšete někomu, kdo vám ani neodpoví a vy jen čekáte a čekáte,
  než vám to dojde, kde je problém. A dále také to, že uvádí mezi nové lidi ty,
  co tam jsou delší dobu a uvádí je jako nové členy, ale pozor, jde jen o informaci
  o lidech, kteří byli kdy připojeni a jsou na seznamce, ať se jedná o platící, či neplatící členy. Takže informace je vám nanic a toto považuji za neseriozní.
  Haní seznamky, které jsou neplacené, že se na ně přihlásí kdekdo, ale tím, že mají sami také neplatící členy jsou na stejné úrovni. Po upozornění na tyto nedostatky mi bylo sděleno, že si nemám stěžovat a že na jiné seznamce, že by si se mnou nikdo nepsal !!!! Takže varuji ostatní - nezkoušejte tuto seznamku, jsou to vyhozené peníze !

  Elite Date

  Možná tahle seznamka patří mezi lepší, ale bohužel není moc šance se na ní seznámit, i když zaplatíte nemalou částku peněz . Díky tomu, že je seznamka placená, tak spousta uživatelů nemá aktivováno prémiové členství... což nejde nijak poznat předem. V mém případě vyhozené peníze z okna ven....

  Klady
  Pravděpodobně, pokud někdo zaplatí, tak opravdu hledá vážný vztah....

  Nevýhody
  Nepoznáte, zda má dotyčný zaplacené prémiové členství, takže i když mu napíšetš vzkaz a on nemá aktivaci..tak na vᚠvzkaz nemůže ani zareagovat, vidí vaše fotky rozmazaně...

  lepší než ostatní ale... pokračování

  ani sexuchtivé pras*ky... Dobrý přehled profilu ale to je vše...

  Klady
  profily jsou velice dobře popsány a poskytují důležité informace o protějšku

  Nevýhody
  vysoká částka pro aktivaci účtu. Poté co aktivujete, zjistíte že je tam pět a půl lidí z toho tři a půl už se tam více jak sedm dní nepřihlásilo. Byť jim napíšete a dáte i impulz že Vás zaujali, tak se stejně nepřihlásí...
  Druhý nešvar je ten, že ty dvě co tam zůstanou \vás zaujmou...vy je také ale tím vše končí. S ohledem na 0 reakci jsme totiž zjistili že většina nemá aktivovaný účet, takže Vás vidí rozmazaně...Nemluvě o tom že se jedna k tomu i přiznala, že nechtěla platit tak vysokou částku a čekala na partnera co vymyslí...jaký důvtip zvolí aby se ona dozvěděla jeho e-mail...trapné.
  Takže vůbec nedoporučuji....600,- které jsem vyhodil za aktivaci už příště investuji lépe a né tak trapným způsobem jako je seznamka

  lepší než ostatní ale...

  Souhlasím se vším co píši předemnou výše. V seznamce nenajdete honičky ega a taky

  Vážný vztah

  Hledám muže na vážný vztah!

  Klady
  Loajální, upřímný a romantická dívka.

  Nevýhody
  Trochu žárlí holka.

  elite date

  seznamka tím, že je placená a bohužel to nejsou zanedbatelné částky je asi obsazena lidmi co se skutečně chtějí seznámit. Nejsou tam lidé, co hledají pouhé sexuální vztahy, nebo povyražení. Což jim umožnují neplacené seznamky.

  Klady
  jak jsem uvedla výše, eliminace věčných hledačů či sexuálních loudilů tím, že je seznamka placená

  Nevýhody
  velice málo uživatelů z toho kterého kraje, u mne konkrétně zlínský kraj
  nevím jak je na tom třeba hlavní město, ale tím ,že před registrací nelze poznat kolik uživatelů zde má profil tak se musíte přihlásit zaplatit a pak zjistíte, že to je teda slabota
  navíc zadáním filtru přicházíte o další možné partnery.


Navštívit Elite Date

Napište recenzi