Jak funguje Elite Date: nejdříve vás chceme poznat, zjistit, jaké uznáváte hodnoty, co je pro vás ve vztahu důležité, a na základě vašich odpovědí vám doporučíme partnery, kteří se k vám hodí.

Elite Date Recenze

  Elitedate

  Mm podobnou zkuenost jako ostatn recenzenti. Jsem na Elitedate asi 2 mě#283;sce a naprost větina protějků vůbec nereaguje. Akort mi chod upozorněn, kdo měl o mně zjem, co znamen, kdo navtvil můj profil. Zaplatila jsem si členstv na rok a u toho začnm litovat. Měla jsem ale jednu schůzku a velice jsem ocenila, e to byl normln člověk, se kterm jsme si dobře popovdali. Jinak ale dn dal kontakty. Profily stle ty sam.

  Elite Date recenze

  Elitedate na mě děl dojem, e je to z velk čsti podvod, předevm na vylkn peněz z klientů. Během asi půl roku jsem na Elitedate.cz napsal (nikoli jen klikl na ikonu, ale vdy něco smysluplnho, na zkladě insiprace z inzertu) na destky inzertů a reakce byly a jsou tměř nulov. Nejsem dn super sexy krasavec, ale dnou estetickou vadu tak nemm (180cm/75kg). Opravdu to na mě děl dojem, e min. 90% registrac en je tam bohuel falench a nebo nefunkčnch, zřejmě ovldanch administrtorem a nikoli skutečnmi uivatelkami, kter by skutečně touili po seznmen.

  Klady
  Hezk fotky, zdnlivě hodně uivatelů

  Nevýhody
  Větina uivatelů jsou "mrtvoly" pravděpodobně ovldan administrtorem, kter zabezpečuje, e osloven profil jednou zpětně navtv oslovitele, kter je pak informovn, e osloven profil měl zjem o seznmen. Dost průhledn podvod. daje o inzerujcch jsou tměř k ničemu, nen uvedeno odkud inzerent je, text, kterm by oslovil, znamen zvěrokruhu. Navzn kontaktu s pravděpodobnost v jednotkch procent. Spousta falench profilů.

  Seznamka pro nročn bez naroků

  Nejhor seznamka, kde absolutně nikdo nen. Minimum uivatelů, sice nemuste vyplňovat dlouh dotaznk, ale to, co udvate o vs vůbec nic neřekne. Velk zklamn z funkc, monosti vběru a je mi vně lto peněz, nevyplatilo by se ani zdarma...

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Cena Počet uivatelů Ovldn Funkce Filtrovn protějků a informace o nich

  KODA PENĚZ

  Dle mho soudu dal s podvodnch radobyseznamek,opakujic se jako protějky jen aby byla nějaka komunikace stejně se hned najde duvod proč nepokračovat ale hlavně několik roků ti stejn a vydvajc se za nov.

  Klady
  vytahuji z lid penze a dělaj z nich blbce

  Nevýhody
  kompletně ve je ne slab ale neschopn

  OSOBNI ZKUENOSTI

  Okrdajilidi,polete penze a nic neaktivn!!!

  Klady
  Nula

  Realita

  Seznamka je hodně nedomylen. Je nepochopiteln, proč nemůe někdo odepsat i kdy mu nape placen uivatel. Tmto systmem přichz seznamka o velk mnostv potencionlnich uivatelů a tm i o velk zisky. Nikdo se tam toti u nevrt kdy mu nikdo neodpovd. Aktivnch je tam mon 100 lid v cel ČR. Bt majitelem seznamky tak okamitě vyhodm toho kdo to m na starosti. A ty kladn recenze zde se vůbec nedaj brt vně, je jich tu pět a tři z nich jsou psny stylem, jako kdyby to psal jeden člověk. Pou si to sami...

  Klady
  Na prvn pohled to vypad dobře

  Nevýhody
  Po zaplacen můe člověk jen nadvat a litovat vyhozench peněz

  Za sv penze nedostanete odpovdajc sluby

  Seznamka ELITE Date - administrtorka tto seznamky mi nepřmo potvrdila, e maj v databzi cca 80 profilů muů s těmito kritrii - Praha, středokolsk vzděln, věk 38-49 a vka 180-210. Kdy jsem si z danch profilů nevybrala, dn dal u mi nebyly nabdnuty s tm, e jsem si měla zjistit, kolik partnerů a v jakch databzch seznamka m. A penze za nekvalitn sluby se nevrac. Uhradila jsem člensk poplatek 960,- Kč na 6 měsců a svou "nabdku" jsem vyčerpala po 8 dnech.

  durazne varuji!

  nedoporucuji, verte negativnim recenzim zde napsanym, min. pocet aktivnich lidi, a kdyz vypnete vsechny filtry, zjistite, ze drtiva prevaha je mrtvych byvalych uzivatelu, sice to moc nestoji, byli doterni, tak me urvali na 700 Kc za nevim kolik mesicu, ale stejne vam to nikdo nevrati, reklamace byla neuspesna. tvari se to buhvi jak, ale v realu katastrofa

  Klady
  zadne

  Nevýhody
  viz vyse

  Elite ano, ale...

  Velkou nevhodou Elite je, e větina uivatelů po vypren předplatnho nevymae svůj profil a vy to nemte anci nijak poznat. Take pete, ale nikdo se neozve, protoe by musel platit za kontakt na vs. S udvanm počtem aktivnch uivatelů to tak nesed, pokud jsem zadvala filtr jen ve vzděln a věkovm rozmez cca 15 let, ukazovalo to nanejve 30 jmen.

  elite date jooo

  Za mě elite date joooo. Registrace jasna strucna. Trochu delsi ten dotaznik, ale vysledek testu byl prekvapujc. Poslaj nabdky partnerů na mail, info o zprvch, o tom kdo se na v profil dval. Nastavte si filtry a seznamujete se dle jejich nvrhů nebo dle svyho uvaen. Partneři dost v pohodě. Sem tam někdo nic moc, ale jinak to jde. Schůzky jsem měla asi 4 jetě na jednu jdu a pak uvidm co z toho bude. Myslm e za ty penze dobr.

  Klady
  pracujou na strnkch dělaj slevov akce super poradna pohodov administrtorky

  Nevýhody
  placen seznamka, ale co je dnes zdama co?

  V dnm přpadě

  Jeliko jsem měl monost se přihlsit a registrovat na vce seznamkch kter sv sluby nabzej i zdarma je Elite Date na prvn pohled velmi na rovni ale v důsledku je velmi zaostal. Nemůete tam vkldat vce informac o sobě nebo poadavcch na partnera a to ani po zaplacen nemal sumy 799,-. Např vzděln uvd jen zkladn a pak a středokolsk a kde je vyučen? Zkladn je přece jen ukončen povinn dochzka. Tud provozovatel je zřejmě zahraničn a nezn poměry u ns v ČR. Pokud někdo navtv v profil je veden jako někdo kdo měl o vs zjem co je zkreslujc. Mnostv dat a veho co z vs vythnou sp slou k jinm čelům ne k seznmen a to k marketingovm. Velmi stroh a neurčit seznamovac portl k ničemu.

  Klady
  Vzhled a prvn celkov dojem

  Nevýhody
  O proti jinm seznamovacm portlům bda, bda. Nedejte se zlkat marketingovmi směvy Za moc peněz mlo muziky Zavdějc

  OK seznamka

  Vezmu tu stručně a jasně. Hledn na elitedate bylo spěsn. Profily dobr, ensk tam chtěj vstah, celkem feandy, věkově přijateln. Zatm se teda neberem, vdme se jen o vkendech, vzdlenost 65 km, ale jsme spokojeni. Deně si volme, peme, o vkendech vlety. J su spokojen.

  Klady
  dobr web funkce jednoduchost

  Nevýhody
  placen seznamka

  Hodnocen od Pepana

  Za mně je elitedate nejlep placen seznamka na webu. Dobr sluby, cena klasika jako jinde. Profily tam hldaj, nech se jim volat. Dvam jim kladn body.

  Klady
  ve napsan

  Nevýhody
  asi nic

  J se na ELITE Date seznmila!!!!

  J jo!!!! A povedlo se, u jsme spolu skoro rok. :) Ale pozor na to, kam se registrujete. Nen seznamka jako seznamka. J zkusila tři. Rande.cz fiasko, samej chyl. eDarling hodně lid, ale jsou to mejdi, co okrdaj lidi o prachy. ELITEDATE.cz nejlep, na ty nedm dopustit. Kontrolovan profily, administrtoři denně k dispozici na tlf a mailu. Tam jsem nala svho chlapa. :) A kmoka u tam hled taky.

  Klady
  Jsou nejlep!!!!

  Nevýhody
  Nemm!!!!

  Za mě dobr!

  J souhlasm jen s něčm, co tu pete. Seznamka se plat, ale to v kadej, kdo to čte. Pou tam, e je to placen seznamka ....Cenk normln, srovnatelnej s ostatnma seznamkama. Potkala jsem tam celkem 6 muů, se kterma jsem la na schůzku. S jednm to vypad dobře, čekme co z toho bude, take pro mě to přnos byl.

  Klady
  kontrolovan profily reakce administrtorů tak do půl dne, monost jim i volat dn sexuchtiv profily, ty maou zajmav osoby přtelsk a pochopiteln uivatelsk prostřed monost zjistit před zaplacenm kolik lid v danm věku, kraji, vzděln ... v databzi je

  Nevýhody
  ne vichni maj zaplaceno

  patn zkuenosti s EliteDate

  Jak ve uvedeno, nepoznte, kdo m zaplaceno ( zřejmě minimum lid ), take to je neserizn vůči těm, co zaplatili nemalou čstku. Ač se seznamka tvř, jako něco lepho, ne ostatn seznamky, skutečnost je jin ! ance jsou tm omezeny, proto lituji toho, e jsem si tyto recenze nepřečetla před zaplacenm.

  Klady
  Nevidm dn !

  Nevýhody
  Neseriznost v tom, e vidte sice hodně klientů, ale jen mlo z nich je platcch a tm pdem pete někomu, kdo vm ani neodpov a vy jen čekte a čekte, ne vm to dojde, kde je problm. A dle tak to, e uvd mezi nov lidi ty, co tam jsou del dobu a uvd je jako nov členy, ale pozor, jde jen o informaci o lidech, kteř byli kdy připojeni a jsou na seznamce, ať se jedn o platc, či neplatc členy. Take informace je vm nanic a toto povauji za neseriozn. Han seznamky, kter jsou neplacen, e se na ně přihls kdekdo, ale tm, e maj sami tak neplatc členy jsou na stejn rovni. Po upozorněn na tyto nedostatky mi bylo sděleno, e si nemm stěovat a e na jin seznamce, e by si se mnou nikdo nepsal !!!! Take varuji ostatn - nezkouejte tuto seznamku, jsou to vyhozen penze !

  Elite Date

  Mon tahle seznamka patř mezi lep, ale bohuel nen moc ance se na n seznmit, i kdy zaplatte nemalou čstku peněz . Dky tomu, e je seznamka placen, tak spousta uivatelů nem aktivovno prmiov členstv... co nejde nijak poznat předem. V mm přpadě vyhozen penze z okna ven....

  Klady
  Pravděpodobně, pokud někdo zaplat, tak opravdu hled vn vztah....

  Nevýhody
  Nepoznte, zda m dotyčn zaplacen prmiov členstv, take i kdy mu napet vzkaz a on nem aktivaci..tak na v vzkaz nemůe ani zareagovat, vid vae fotky rozmazaně...

  lep ne ostatn ale... pokračovn

  ani sexuchtiv pras*ky... Dobr přehled profilu ale to je ve...

  Klady
  profily jsou velice dobře popsny a poskytuj důleit informace o protějku

  Nevýhody
  vysok čstka pro aktivaci čtu. Pot co aktivujete, zjistte e je tam pět a půl lid z toho tři a půl u se tam vce jak sedm dn nepřihlsilo. Byť jim napete a dte i impulz e Vs zaujali, tak se stejně nepřihls... Druh nevar je ten, e ty dvě co tam zůstanou \vs zaujmou...vy je tak ale tm ve konč. S ohledem na 0 reakci jsme toti zjistili e větina nem aktivovan čet, take Vs vid rozmazaně...Nemluvě o tom e se jedna k tomu i přiznala, e nechtěla platit tak vysokou čstku a čekala na partnera co vymysl...jak důvtip zvol aby se ona dozvěděla jeho e-mail...trapn. Take vůbec nedoporučuji....600,- kter jsem vyhodil za aktivaci u přtě investuji lpe a n tak trapnm způsobem jako je seznamka

  lep ne ostatn ale...

  Souhlasm se vm co pi předemnou ve. V seznamce nenajdete honičky ega a taky

  Vn vztah

  Hledm mue na vn vztah!

  Klady
  Loajln, upřmn a romantick dvka.

  Nevýhody
  Trochu rl holka.

  elite date

  seznamka tm, e je placen a bohuel to nejsou zanedbateln čstky je asi obsazena lidmi co se skutečně chtěj seznmit. Nejsou tam lid, co hledaj pouh sexuln vztahy, nebo povyraen. Co jim umonuj neplacen seznamky.

  Klady
  jak jsem uvedla ve, eliminace věčnch hledačů či sexulnch loudilů tm, e je seznamka placen

  Nevýhody
  velice mlo uivatelů z toho kterho kraje, u mne konkrtně zlnsk kraj nevm jak je na tom třeba hlavn město, ale tm ,e před registrac nelze poznat kolik uivatelů zde m profil tak se muste přihlsit zaplatit a pak zjistte, e to je teda slabota navc zadnm filtru přichzte o dal mon partnery.

  ...

  Z lepch seznamek, větinou tam nenajdete nanynky, kter si potřebuj hladit ego. Obrovskou nevhodou je, e je tam hrozně mlo uivatelů, přisoudil bych to tomu, e je sluba docela draze placena. To pak přesto e Vy jste třeba ochotn obětovat penze na dobr seznamce v důsledku nemte moc z koho vybrat.

  Klady
  Přehledn čty uivatelů, ze kterch se d vyčst jejich hlavn hodnoty, je uznvaj.

  Nevýhody
  Neskutečně mlo uivatelů

Navštívit Elite Date

Odešlete svou vlastní recenzi