Elite Date - 21 Recenze

Elite Date Logo

31.8% doporučené, 21 Recenze

  1. Elite Date
  2. Elite Date Recenze
  3. Také napište recenzi o Elite Date

Elite Date

Jak funguje Elite Date: nejdříve vás chceme poznat, zjistit, jaké uznáváte hodnoty, co je pro vás ve vztahu důležité, a na základě vašich odpovědí vám doporučíme partnery, kteří se k vám hodí.

Elite Date Details

Hits: 1178

URL: http://www.elitedate.cz/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 21


Elite Date recenze (21):

Elite Date - Elite Date recenze

1

Recenze:
Elitedate na mě dělá dojem, že je to z velké části podvod, především na vylákání peněz z klientů. Během asi půl roku jsem na Elitedate.cz napsal (nikoli jen klikl na ikonu, ale vždy něco smysluplného, na základě insiprace z inzerátu) na desítky inzerátů a reakce byly a jsou téměř nulové. Nejsem žádný super sexy krasavec, ale žádnou estetickou vadu také nemám (180cm/75kg). Opravdu to na mě dělá dojem, že min. 90% registrací žen je tam bohužel falešných a nebo nefunkčních, zřejmě ovládaných administrátorem a nikoli skutečnými uživatelkami, které by skutečně toužili po seznámení.

Silné stránky:
Hezké fotky, zdánlivě hodně uživatelů

Slabé stránky:
Většina uživatelů jsou "mrtvoly" pravděpodobně ovládané administrátorem, který zabezpečuje, že oslovený profil jednou zpětně navštíví oslovitele, který je pak informován, že oslovený profil měl zájem o seznámení. Dost průhledný podvod. Údaje o inzerujících jsou téměř k ničemu, není uvedeno odkud inzerent je, text, kterým by oslovil, znamení zvěrokruhu. Navázání kontaktu s pravděpodobností v jednotkách procent. Spousta falešných profilů.

Tomas nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - Seznamka pro náročné bez naroků

0

Recenze:
Nejhorší seznamka, kde absolutně nikdo není. Minimum uživatelů, sice nemusíte vyplňovat dlouhý dotazník, ale to, co udávate o vás vůbec nic neřekne. Velké zklamání z funkcí, možnosti výběru a je mi vážně líto peněz, nevyplatilo by se ani zdarma...

Silné stránky:
Nic

Slabé stránky:
Cena
Počet uživatelů
Ovládání
Funkce
Filtrování protějšků a informace o nich

Tereza nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - ŠKODA PENĚZ

0

Recenze:
Dle mého soudu další s podvodných radobyseznamek,opakujicí se jako protějšky jen aby byla nějaka komunikace stejně se hned najde duvod proč nepokračovat ale hlavně několik roků ti stejní a vydávající se za nové.

Silné stránky:
vytahuji z lidí peníze a dělají z nich blbce

Slabé stránky:
kompletně vše je ne slabé ale neschopné

pavel nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - OSOBNI ZKUŠENOSTI

0

Recenze:
Okrádajilidi,pošlete peníze a nic neaktivní!!!

Silné stránky:
Nula

Elite Date - Realita

0

Recenze:
Seznamka je hodně nedomyšlená. Je nepochopitelné, proč nemůže někdo odepsat i když mu napíše placený uživatel. Tímto systémem přichází seznamka o velké množství potencionálnich uživatelů a tím i o velké zisky. Nikdo se tam totiž už nevrátí když mu nikdo neodpovídá. Aktivních je tam možná 100 lidí v celé ČR. Být majitelem seznamky tak okamžitě vyhodím toho kdo to má na starosti.
A ty kladné recenze zde se vůbec nedají brát vážně, je jich tu pět a tři z nich jsou psány stylem, jako kdyby to psal jeden člověk. Píšou si to sami...

Silné stránky:
Na první pohled to vypadá dobře

Slabé stránky:
Po zaplacení může člověk jen nadávat a litovat vyhozených peněz

Jarek nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - Za své peníze nedostanete odpovídající služby

0

Recenze:
Seznamka ELITE Date - administrátorka této seznamky mi nepřímo potvrdila, že mají v databázi cca 80 profilů mužů s těmito kritérii - Praha, středoškolské vzdělání, věk 38-49 a výška 180-210. Když jsem si z daných profilů nevybrala, žádné další už mi nebyly nabídnuty s tím, že jsem si měla zjistit, kolik partnerů a v jakých databázích seznamka má. A peníze za nekvalitní služby se nevrací. Uhradila jsem členský poplatek 960,- Kč na 6 měsíců a svou "nabídku" jsem vyčerpala po 8 dnech.

Petra nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - durazne varuji!

0

Recenze:
nedoporucuji, verte negativnim recenzim zde napsanym, min. pocet aktivnich lidi, a kdyz vypnete vsechny filtry, zjistite, ze drtiva prevaha je mrtvych byvalych uzivatelu, sice to moc nestoji, byli doterni, tak me urvali na 700 Kc za nevim kolik mesicu, ale stejne vam to nikdo nevrati, reklamace byla neuspesna. tvari se to buhvi jak, ale v realu katastrofa

Silné stránky:
zadne

Slabé stránky:
viz vyse

Richard nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - Elite ano, ale...

0

Recenze:
Velkou nevýhodou Elite je, že většina uživatelů po vypršení předplatného nevymaže svůj profil a vy to nemáte šanci nijak poznat. Takže píšete, ale nikdo se neozve, protože by musel platit za kontakt na vás. S udávaným počtem aktivních uživatelů to také nesedí, pokud jsem zadávala filtr
jen ve vzdělání a věkovém rozmezí cca 15 let, ukazovalo to nanejvýše 30 jmen.

Jana nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - elite date jooo

0

Recenze:
Za mě elite date joooo. Registrace jasna strucna. Trochu delsi ten dotaznik, ale vysledek testu byl prekvapující. Posílají nabídky partnerů na mail, info o zprávách, o tom kdo se na váš profil díval. Nastavíte si filtry a seznamujete se dle jejich návrhů nebo dle svyho uvažení. Partneři dost v pohodě. Sem tam někdo nic moc, ale jinak to jde. Schůzky jsem měla asi 4 ještě na jednu jdu a pak uvidím co z toho bude. Myslím že za ty peníze dobrý.

Silné stránky:
pracujou na stránkách
dělají slevové akce
super poradna
pohodový administrátorky

Slabé stránky:
placená seznamka, ale co je dnes zdama co?

Banďa doporučuje Elite Date přátelům či známým

Elite Date - V žádném případě

0

Recenze:
Jelikož jsem měl možnost se přihlásit a registrovat na více seznamkách které své služby nabízejí i zdarma je Elite Date na první pohled velmi na úrovni ale v důsledku je velmi zaostalý. Nemůžete tam vkládat více informací o sobě nebo požadavcích na partnera a to ani po zaplacení nemalé sumy 799,-. Např vzdělání uvádí jen základní a pak až středoškolské a kde je vyučení? Základní je přece jen ukončená povinná docházka. Tudíž provozovatel je zřejmě zahraniční a nezná poměry u nás v ČR. Pokud někdo navštíví váš profil je vedený jako někdo kdo měl o vás zájem což je zkreslující. Množství dat a všeho co z vás vytáhnou spíš slouží k jiným účelům než k seznámení a to k marketingovým. Velmi strohý a neurčitý seznamovací portál k ničemu.

Silné stránky:
Vzhled a první celkový dojem

Slabé stránky:
O proti jiným seznamovacím portálům bída, bída.
Nedejte se zlákat marketingovými úsměvy
Za moc peněz málo muziky
Zavádějící

Zdeněk nedoporučuje Elite Date přátelům či známým

Také napište recenzi o Elite Date

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Elite Date