Recenze od tohoto uživatele

Přemrštěná cena za neslužbu

Elite Date

Tři měsíce, zaplatil jsem 1050 Kč za tři měsíce, a jedno jediné rande. Souběžně jsem byl na štěstí.cz, což stojí 89 za rok... a měl jsem tam v tu dobu asi 5 randé... a to už jsem na štěstí byl mnohem déle předtím. Ano, je to tam zatížený neseriozníma uživatelama, ale kdo se tím nenechá odradit, tak se aspoň tu a tam nějáký realný randé. Je tam mnohem víc uživatelů. Věřil jsem propagandě EliteDate a pravděpodobně falešným doporučením. Myslel jsem, že za vysokou cenu bude vysoká kvalita. Ale je to pravá opak - Za vysokou cenu dostanete méně než za službu 40x levnější. O hodně méně.

Klady
Není na tom nic pozitivního

Nevýhody
Hraničí to na podvod - v lepším případě se jedná o pramizerný podnikatelský záměr. z důvodu vysoké ceny se totiž málo který uživatel tam vůbec přihlásí a oni ještě profily deaktivují - takže píšete a nikdo neodpoví. Doporučuji štěstí.cz - pouze necelá stovka za rok a profil zůstane i po roce a můžete potom alespoň jednou denně někoho oslovit. Lepší služba za 40x nižší cenu...

replies:

Recenze: Neupřímní lidé na seznamce

To že se dotyčný pán se neozval, není moc férové, ale dámy toto taky umí. Doporučuji to dál neřešit a hledat dál.
Vystavovat zde jeho jméno se mi nezdá vhodné. Soukromí by mělo zůstat soukromí. Jsou lidi, co neví, jak slušně odříct (ono často to protistrana taky brát neumí).
Jinak jsem taky na této seznamce, potom co jsem přes rok brouzdal na štěstí.cz. Bohužel, pro začátek se špatný dojem potvrdil. Nikdo nereaguje na moje vzkazy.

Recenze: elite date jooo

přesně tak, to pozná i slepý. "Dělaji slevové akce". Ano, seriozní platformy to nemusí, oni jednou po tobě chtěli litr, na tři měsíce, pak klidně na trojnásoběk... ale hlavně, nikdo neopoví. A to mám porovnání se štěstí.cz, kde je sice dvojnásobná převaha mužu, z toho hodně neseriozích, ale sečteno podtrženo je štěstí rozhodně lepši než elitedate - nemá to daleko k podvodu.