Jak funguje Elite Date: nejdříve vás chceme poznat, zjistit, jaké uznáváte hodnoty, co je pro vás ve vztahu důležité, a na základě vašich odpovědí vám doporučíme partnery, kteří se k vám hodí.

Elite Date Recenze

  elite date jooo

  Za mě elite date joooo. Registrace jasna strucna. Trochu delsi ten dotaznik, ale vysledek testu byl prekvapující. Posílají nabídky partnerů na mail, info o zprávách, o tom kdo se na vᚠprofil díval. Nastavíte si filtry a seznamujete se dle jejich návrhů nebo dle svyho uvažení. Partneři dost v pohodě. Sem tam někdo nic moc, ale jinak to jde. Schůzky jsem měla asi 4 ještě na jednu jdu a pak uvidím co z toho bude. Myslím že za ty peníze dobrý.

  Klady
  pracujou na stránkách

  dělají slevové akce

  super poradna

  pohodový administrátorky

  Nevýhody
  placená seznamka, ale co je dnes zdama co?

  OK seznamka

  Vezmu tu stručně a jasně. Hledání na elitedate bylo úspěsný. Profily dobrý, ženský tam chtějí vstah, celkem fešandy, věkově přijatelný. Zatím se teda neberem, vídáme se jen o výkendech, vzdálenost 65 km, ale jsme spokojeni. Deně si voláme, píšeme, o výkendech výlety. Já su spokojen.

  Klady
  dobrý web funkce jednoduchost

  Nevýhody
  placená seznamka

  Hodnocení od Pepana

  Za mně je elitedate nejlepší placená seznamka na webu. Dobrý služby, cena klasika jako jinde. Profily tam hlídají, nechá se jim volat. Dávam jim kladný body.

  Klady
  výše napsané

  Nevýhody
  asi nic

  Já se na ELITE Date seznámila!!!!

  Já jo!!!! A povedlo se, už jsme spolu skoro rok. :) Ale pozor na to, kam se registrujete. Není seznamka jako seznamka. Já zkusila tři. Rande.cz fiasko, samej úchyl. eDarling hodně lidí, ale jsou to šmejdi, co okrádaj lidi o prachy. ELITEDATE.cz nejlepší, na ty nedám dopustit. Kontrolovaný profily, administrátoři denně k dispozici na tlf a mailu. Tam jsem našla svýho chlapa. :) A kámšoka už tam hledá taky.

  Klady
  Jsou nejlepší!!!!

  Nevýhody
  Nemám!!!!

  Za mě dobrý!

  Já souhlasím jen s něčím, co tu píšete. Seznamka se platí, ale to ví každej, kdo to čte. Píšou tam, že je to placená seznamka ....Ceník normální, srovnatelnej s ostatníma seznamkama. Potkala jsem tam celkem 6 mužů, se kterýma jsem šla na schůzku. S jedním to vypadá dobře, čekáme co z toho bude, takže pro mě to přínos byl.

  Klady
  kontrolované profily

  reakce administrátorů tak do půl dne, možnost jim i volat

  žádné sexuchtivé profily, ty mažou

  zajímavé osoby

  přátelské a pochopitelné uživatelské prostředí

  možnost zjistit před zaplacením kolik lidí v daném věku, kraji, vzdělání ... v databázi je

  Nevýhody
  ne všichni mají zaplaceno

  Vážný vztah

  Hledám muže na vážný vztah!

  Klady
  Loajální, upřímný a romantická dívka.

  Nevýhody
  Trochu žárlí holka.

Navštívit Elite Date

Napište recenzi