eDarling - 11 Recenze

eDarling Logo

15.4% doporučené, 11 Recenze

  1. eDarling
  2. eDarling Recenze
  3. Také napište recenzi o eDarling

eDarling

eDarling

eDarling Details

Hits: 683

URL: http://www.edarling.cz/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 11


eDarling recenze (11):

eDarling - Take opakovane strhavaji penize

0

Recenze:
Přihlásila jsem se. I pres varování nejen zde. Byla jsem velmi opatrná a zaskrtla aby se profil ukončil k určitému datu. Před koncem jsem profil smazala a presto mi v lednu svrhli penize. Na paypal jsem zjistila ze maji aktivovanou automatickou platbu. Smazala jsem ji. Nechapu jak to maji udělané. Nikde nic takového jim nepovolujete. Polovina profilu je davno nefunkčních smazaných. Stejne jako dnes nabizi dal me. Pozor na velky podvod. Vim o mnoha lidech které odrbali podobne. Seznamka je stejne nefunkční stale dokola vam nabízí odmítnuté profily. Nastavite si vzdálenost 50 km a posílají vam klidne odkazy na 400 km

Silné stránky:
Opakovane strhavaji penize

Slabé stránky:
Opakovane strhavaji penize

Marie nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - eDarling - podvodná, nekvalitní seznamka

1

Recenze:
Ano, eDarlingu se raději vyhněte velkým obloukem.

1) V reklamě lákají na členství zdarma. Poté, co ale strávíte cca 2 hodiny vyplňováním všmožných psychologických profilů, které nikdo nečte, vybafnou na Vás poplatek. Bez poplatku Vám bude všechno vyplňování a psaní profilu na nic

2) Pozor až zaplatíte, členství Vám budou automaticky prodlužovat, pokud ho nezrušíte. Já ho zrušila hned po zaplacení a kreditku naštěstí mezitím zrušila. Dokonce mám i takový pocit, že tam byla i již při placení políčko 'automaticky neprodlužovat', které jsem zaškrtla. Stejně mě ale upomínají a vyhrožují, že mám zaplatit. Jo, formulář na zrušení nejspíš nebude fungovat a nebude to úplně zřejmé, aby Vám zrušení znesnadnili.

3) I přesto, že jste nezaplatili nebo zrušili VIP členství, je třeba ještě smazat profil (také asi nebude jednoduché). Jinak Váš profil budou nabízet dál. Ano, souhlásím s jinými zde, že to bude důvod proč tolik lidí vůbec nereaguje. Dávno tam nejsou. Vypadám hodně dobře a stejně když jsem někomu napsala nikdo neodepsal. I počet lidí, co kontaktovali mě, byl zcela minimální. Proto jsem se na seznamku ani už nepřihlašovala.

4) Nemůžete si sami vybírat z profilů, musíte čekat koho Vám nabídnou. Tvrdí, že Vám budou nabízet podle Vašich kritérií, ale je to naprostá blbost. Jakmile jsem zúžila kritéria na věk, začali mi třeba posílat profily ze Slovenska, i přesto, že vzdálenost bylo také jedno z důležitých kritérií. Kde by také ty profily na posílání každý den brali. Pošlou Vám cokoliv, ale opět stejně většina bude neaktivní.

5) Neexistuje žádný živý chat, můžete si jen napsat emaily. Což, je také asi jeden z důvodů, proč se lidé na této seznamce nezdržují.

Nemám nic proti placeným seznamkám, ale to si radši zaplatím rychlorande. Tam aspoň vidím ty lidi naživo.

Silné stránky:
Propracovaný podvod

Slabé stránky:
Všechny

Zuzka nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - eDarling

0

Recenze:
Nechal jsem se taky zlákat pod vlivem TV reklam na eDarling. Samozřejmě jsem jim skočil na nabídku bezplatné registrace, která je ale prakticky k ničemu. Tak jsem po čase zkusil zaplatit tučný poplatek za roční VIP členství. Všechno jakoby funguje, chodí mi nabídky partnerů, ale pokud jsem na nějakou reagoval, naprosto bez odezvy. Za celý rok nedošlo k jediné schůzce. Byl jsem rozhodnutý už dál nepokračovat, udělal jsem však chybu a registraci jsem zapomněl zrušit. Jaké bylo mé překvapení, když mi strhli sami od sebe bez mého svolení další roční poplatek. Bránit se teď prakticky nemůžu, peníze už od nich asi nedostanu. Mám podezření, že je to všechno jedna velká finta za účelem vytáhnout z lidí peníze. Samozřejmě by se jim moc do krámu nehodilo, kdyby se lidi začali seznamovat a seznamku sami opoušteli, tak z lidí dělají pitomce.

Alda nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling

0

Recenze:

Eva nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - E-darling

0

Recenze:
Rád bych řekl svou zkušenost. Otec (50let) se zde jako já registroval a narozdíl ode mne, se zde sešel cca s 15 ženami. Ano, s 15. Naprosto solidní a profesionální přístup (dle lidí), nikde žádný automat. Vše real. Toť vše. Jen bych doporučil zaškrtávat neopakovat platbu, jinak musíte psát dopis.
Kdo ale opravdu hledá, tak myslím, že má zde šanci.
Ahoj

Jan doporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - neregistrovat se

0

Recenze:
Hruza a děs..Jenom prachy by chteli ale napsala mi jedna a ani sejít se nechtěla..nedodělaný, no vubec nejsem spokojen..byl jsem na jiných seznamkách a taky jsem platil, o hodně míň. Holky psali a měl jsem i schůzky ale tohle jeubohost..taková reklama v tv..ostuda..tak jsem se napálil a jdu dál

Silné stránky:
nevím o nich

Slabé stránky:
asi všechno od registrace až po odhlášení

Milan nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - Nedoporučuji - špatná komunikace, nikdo neodp

0

Recenze:
Registroval jsem se na základě televizní reklamy a měl jsem dost očekávání, ale nejdříve hrozně dlouhá registrace a potom chtějí ihned peníze. Tak jsem zkusil zaplatit, ale nikdo tam nekomunikuje a členství je dost drahé. K tomu si ještě neoprávněně strhávají peníze z vašeho účtu. Hrozný, hrozný!!!

Silné stránky:
žádné

Slabé stránky:
špatná podpora, žádná komunikace, málo uživatelů

john nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - Pozor

0

Recenze:

René Gnoje nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - neregistrovat, neplatit, nevěřit

0

Recenze:
V sobotu jsem se dozvěděla, že jsem si zajela ve 21:30 večer do Berlína a zaplatila kartou 1.308,- za roční předplatné eDarlingu. Registrovala jsem se hned na začátku jak začínali a registrace byla zdarma. Po roce užívání si strhli částku 1308,- korun na další rok dopředu. Nevím kde zjistili číslo mého účtu, číslo karty a pin ke kartě, ale já jim ho rozhodně nedávala. Banka mi nepomohla prý jen poslat jim dopis nebo se přidat k nějaké žalobě co je na ně vedena kvůli těmto poplatkům, které si neoprávněně strhávají. Tímto doporučuji všem neregistrovat se na tyto stránky.

andrejka82 nedoporučuje eDarling přátelům či známým

eDarling - Nefunguje

0

Recenze:
Nechal jsem se zlakat, protoze sluzba je placena (komplet vse) a tim eliminuje falesne klienty. Po mesici provozu jsem zjistil, ze vsechny funkce jsou spise pro oko, nez ze by meli vyznam, protoze nejsou dopracovane. Musite vzdy pockat na reakci druheho. Nikdo nereaguje a podle me ani prilis nepouziva. Tabulka profil osobnosti je naprosto o nicem. Nevyhazujte penize, je to drahe a nema to vysledky.

Slabé stránky:
zpusob komunikace

Pavel nedoporučuje eDarling přátelům či známým

Také napište recenzi o eDarling

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte eDarling