Flirtkontakt.cz

Potkáváte se rádi s podobně smýšlejícími lidmi, kteří by se rádi pobavili, seznámili a prožili společné erotické zážitky a rozšířili si tak svoje sexuální fantazie a zkušenosti? Zábavní seznamovací portál Flirtkontakt.cz je ta pravá erotická seznamka přesně pro Vás! Proč být sám a nezkusit navázat seznámení na sex či nezávazný vztah, který pomůže rozptýlit ze zaběhnutého stereotypu každodenního života? Proces seznamování na internetu (ať už se jedná o seznámení se ženou či o seznámení s mužem) je specifický a je určitě dobré a zábavné si ho vyzkoušet. Sdílejte s ostatními členy naší seznamovací komunity své sny a fantazie a nebuďte již sami!

Flirtkontakt.cz Recenze

  Hodnocení

  Ahoj vsem, tak jako musim rict, ze je pravda ze to trva trosku dele to dopisovani s holkama, musi se platit, ale zase jsem mel dve schuzky, ktere jsem si docela uzil. Za me OK. Hledani trvalo celkem mesic, respektive to dopisovani - aktualne zde mam opet ucet.

  Klady
  design webu, spousta profilu, jednoducha platba

  Nevýhody
  trosku dele trva komunikace, ale jak jsem psal do mesice jsem mel dve schůzky

  Flirtkontakt-Doporučuji

  Dobr den, Chci Vm touto cestou sdělit, e mi bylo automatick obnoven předplatnho snadno a jednodue na strnce na moji dost zrueno a to z důvodu seriznho seznamen. Vzhledem k tomu bylo m dal setrvan na seznamce bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm poděkovat, e dky rovni tto seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně m tato seznamka jen ty nejlep preference. M zkuenost je důkazem novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T.

  Klady
  pro uivatele jednoduch plus včasn vyřeen poadavků ze strany podpory

  Nevýhody
  design

  Flirtkontakt-Doporučuji

  Dobr den, Chci Vm touto cestou sdělit, e mi bylo automatick obnoven předplatnho snadno a jednodue na strnce na moji dost zrueno a to z důvodu seriznho seznamen. Vzhledem k tomu bylo m dal setrvan na seznamce bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm poděkovat, e dky rovni tto seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně m tato seznamka jen ty nejlep preference. M zkuenost je důkazem novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T. Před několika dny mi bylo automatick obnoven předplatnho na moji dost zrueno, s tm, e po jeho uplynut přejdu na 3 měsčn. Proto Vm Dobr den, před několika dny jsem se na Vs obracel s dotazem, na změnu měsčnho předplatnho na 3 měsčn. N zakladě tohoto dotazu, mi bylo automatick obnoven měsčnho předplatnho zrueno, s tm, e po jeho uplynut přejdu na 3 měsčn. Proto Vm chci totou cestou sdělit, e nyn ji nemm o 3 měsčn zjem, a to z důvodu seriznho seznamen a vzhledem k tomu u je m dal setrvan tady bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm Vm poděkovat, e dky rovni Va seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Prosm, sdělte mi, zdali tedy m měsčn členstv zůstane vypovězeno, nebo, jak přpadně postupovat dle. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně mte jen ty nejlep preference, pokud nevedete moji emailovou adresu a změnte jmno, klidně tento dotaz pouijte jako důkaz novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T., e nyn ji nemm o 3 měsčn zjem, a to z důvodu seriznho seznamen a vzhledem k tomu u je m dal setrvan tady bezpředmětn a navc by to bylo v rozporu s mou morlkou. Musm Vm poděkovat, e dky rovni Va seznamky, se mi povedlo to, o co jsem jinde usiloval skoro dva roky. Prosm, sdělte mi, zdali tedy m měsčn členstv zůstane vypovězeno, nebo, jak přpadně postupovat dle. Zůstvm vděčnm klientem a ode mně mte jen ty nejlep preference, pokud nevedete moji emailovou adresu a změnte jmno, klidně tento dotaz pouijte jako důkaz novm uivatelům, e i vn seznamen je zde vc ne mon. S pozdravem T.

  Klady
  pro uivatele jednoduch plus včasn vyřeen poadavků ze strany podpory

  Nevýhody
  design

  Bez problmu

  Ahoj, tak flirtkontakt za mě v pohodě, několik schůzek bylo, někdy to byla jen věčeře, někdy i sex, tak si nemohu stěovat. Asi to splnilo to co jsem od toho očekval. Jen jsem musel zaplatit pln čet, abych se do toho mohl obout, ale stlo to za to :) Take za mě doporučuji.

  Klady
  spoustu profilů

  Nevýhody
  mon vy čstka za členstv

  Spokojen

  Na flirtkontakt jsem narazil nahodou a tak jsem to zkusil. Nenasel jsem zadny problem a dokonce uz mam za sebou i jednu realnou schuzku, takze tam opravdove zeny fakt jsou jen je potreba tomu dat sanci.

  Klady
  prehlednost, realne zeny

  čel splněn

  Kdy tady čtu někter ty recenze tak se musim smt. To e tady osočujete strnku za podvodnky tak stejně můete označit třeba mobiln opertory nebo poskytovatele internetu kter maj naprosto stejn smlouvy a kdy chcete odstoupit tak je problm. Ale to e si neumte přečst něco dřv ne s tim souhlaste je v problm. J jsem se taky u x krt splil a proto si ve čtu předem. Tak stejně i tady take jsem věděl do čeho jdu. A pro mě strnky čel splnily.

  Klady
  přehledn web a konečně strnka kde jsou reln profily

  Dobr

  Budu teda nesouhlasit tady s větinou ale za mě je ta strnka dobr. Taky jsem se nachytal dřv jinde take jsem ponaučenej si nejdřv přečst podmnky a a pak se registrovat. Take jestli tady někdo pe e se nachytal atd tak je to jen jeho blbost. Za mě v pohodě strnka za přijateln ceny.

  Klady
  přiměřen cena oproti konkurenci

  Nevýhody
  občas se objev nějak spam kter ale jde zablokovat

  Doporučuji

  Zdravim. Chci jen napsat, ze ja jsem spokojen a pro me jako pro velmi pracovne vytizeneho jedince je tato seznamka dostacujicia fajn cesta jak se byt s nekym v kontaktu nebo se seznamit.

  Za mě ok

  Musim rict ze sem nemel problem a sem spokojenej.

  Spokojenost

  Hezky den, rada bych napsala sv zkuenosti s touto strnkou. Musm řct, ze jako ena jsem neměla s touto strnkou tměř dn problm. Členstv je zde zdarma, narozdl od jinch seznamek, ale nevm jak to maj mui... M poadavky to splnilo a za mě mohu strnku doporučit. A tak jak tady někteř p o falench profilech atd, tak stejně mi psali mui, kdy fotka očividně nebyla jejich nebo koprovali ten stejn text, tak jsem je jednodue ignorovala a psala si s těmi, s ktermi jsem chtěla.

  ok

  Zdravim. Nechpu tady ty co si stěujou na nějak podvody atd. Jsem u star rozvedenej chlap a flirtkontakt naprosto splňuje moje poadavky. ensk pou normlně, členstv taky funguje, tak co tady pořd řete? Mohl bych tady uvst pr jinch seznamek, kde jsem spokojen nebyl a kdy jsem chtěl řeit nějak problm, tak podpora absolutně nereagovala.

  cajk

  Hele tak nevim cemu tady verit nebo ne. Nedavno jsem se tam registroval a zaplatil naky zkusebni clenstvi. Pisu si s vic babama a nemam problem. Stranky se mi libi a doufam ze mi to tam s nakou vyjde.

  V pohodě

  Flirtkontakt můu doporučit, jsem tady spokojenej a e si někdo stěuje na fake profily? A kde nejsou? Byl jsem registrovanej na vce seznamkch a vude se objevil nějakej faleněj profil, kterej měl sthl fotky... tady to můu nhlasit a oni bez problmů fake profily maou - take aspoň ňk zpětn vazba narozdl od jinch.

  Dobr to je

  Zdar chlapi! Flirtkontakt mm u asi rok a půl a neměl sem dnej problm. Akor teda po přečten recenz s tim členstvm si platim převodem aby se mi to nesrhvalo samo a plně v pohodě.

  Flirtkontakt - v pohodě

  Tuhle strnku jsem nael nhodně na netu asi pře půl rokem a ze zvědavosti jsem si zaloil profil. Prvn plus byla registrace zdarma, pak mě ale zarazilo, e mě to po pr odeslanch zprv stoplo a chtělo to po mě zaplatit členstv. Chvli jsem přemlel, ale řekl jsem si, e 99,- za zkuebn tden nen moc. Mohl jsem pst komukoliv a cokoliv, někdo odepsal a někdo ne. Asi jako vude se najdou nějak fake profily, nebo holky, co chtěj zaplatit, ale tak buď je ignoruju nebo si je zablokuju. Dky tto seznamce jsem se setkal u se dvěma enami a ve bylo ok. Take za mě můu doporučit, na nějakou vnou znmost to asi neni, ale flirt ano.

  Klady
  rychl platba, přijateln cena

  Flirt

  Taky jsem to zkusil, nejdřv s členstvm zdarma, moc toho teda neuvidte a ani nenapete, ale na zkouku jak to funguje a co tam je asi stač. Pak u to byla jenom moje volba. Koupil jsem si pln členstv a začal si prohlet holky. Někter fotky mi přili divn ale sm jsem si dal svoji fotku a po tejdnu. Kdy mně někdo odmtne online tak je to pro mně snesitelněj ne v relu... Trpělivost taky moc nemm ale vybrat bylo z čeho tak jsem do toho el. No buď holky nemaj dobrej vkus...nebo v mm přpadě musm vc zabojovat. S některejma jsem si psal pravidelně, někter mně poslali do hajzlu hned na začtku. Setkal jsem se jenom s jednou ale bylo to fajn, akurt e to nepokračovalo. No oba jsme vlastně hledali sex na jednu noc take jsme věděli do čeho jdem. J bych teda bral kdyby do toho la zase ale...stejně dobr. Zaplacen členstv jsem si u zruil s tim jsem problm neměl, zruili mi to tak jak jsem chtěl. No je to na kadym j to beru jako pozitivn zkuenost.

  Klady
  slunej vběr neslunejch...holek

  Nevýhody
  chyb třeba galerie fotek v rmci profilu, graficky by taky mohli strnku vylepit

  Flirtkontakt.cz

  Mono e moje očakvania boli prli veľk take pocit sklamania tam bol. eny potrebuj toho druhho spoznať take postupnej komunikcii, pre mňa niekedy aj nudnej, som sa nevyhol. Na začiatku som iiel rovno na vec a reakcie boli negatvne. Sm som si začal hovoriť či som vbec na sprvnom mieste veď na erotickej zoznamke je predsa jasn o čo kadmu ide. Zmenil som spsob komunikcie a tak nejak pomaly sa to začalo rozbiehať. Stretnut zas tak veľa nebolo, niekedy to skončilo a prli rchlo, ale čo tak u to bva. Členstvo som zruil tak ako to maj napsan a bolo to bez problmu. Neľutujem, a keby som aj ľutoval tak je aj tak neskoro. Nakoniec iadna sksenosť nie je zbytočn.

  Klady
  v poho design, jednoduch ovldanie

  Nevýhody
  daj sa pridať do profilu len dve fotky

  Proel jsem

  Taky se s vma podělim o svoj zkuenost s touhle ero seznamkou. Kdy jsem se tam poprv přihlsil, tak na mě nikdo nereagoval a slečinky na mě dlabaly. Pak jsem si zaplatil nějak to pln členstv, dal jsem tenkrt to nejlevněj a trochu se to zlepilo, ale dn slva. Pak jsem dal novou fotku a kočičky začaly pst. Take je to asi i o tom co si tam dte a jak na to kter ensk reaguje. Nakonec si to docela vychvaluju. Ale je to moje zkuenost a chpu e někdo m hor ale j to chvlim a schvaluju.

  Supr

  Takovou jednoduchou seznamku jsem přesně hledal. Zaregistruju se, porozhldnu, zaplatm si členstv na dobu, co potřebuju, podm o zruen, zru mi to, odhlsm se. Nikde dn problm, na podpoře odpovdaj, komunikace nevzne. Ale třeba jsem měl jen těst. Zkuste sami. Doporučuju.

  Odporčam

  Neviem kto m ak problm ale ja som bol na tejto zoznamke. Zaplatil som, vetko bez problmu prebehlo a dokonca som bol aj informovan čo si veľmi vim. Člensvo som mal mesiac a bez problmov som ho aj ukončil. Čo sa tka odozvy, hodntm ako dobr, nie kad slečna sa mi ozvala ale to nezaruč ani telefn. Som rd, e som to takouto formou vyskal a spoznal som nie jednu kamartku ba dokonca som mal aj stretnutie. Konieckoncov hodnotm ako veľmi dobr zoznamku na rovni.

  Klady
  Komunikcia, vetko bez problmov, zaplatenie, ukončenie

  Ale no tak!

  Ale no tak, hoi! Přejme provozovatelům taky troku. ensk pou. Jsou svoln někter. Co vc si přt.

  Kdo hled najde?

  Zkusil jsem taky tuhle seznamku a mm smen pocity. Myslel jsem si e někoho najt online je snadněj ale nakonec jsem se k cli dostal. Nejsem moc na vypisovn ale asi to jinak nejde. Z některch profilů mi přili taky podobn odpovědi, ale aspoň jsem se na thle seznamce dvakt seel a s jednou holkou se setkvm pravidelně.

  Nevýhody
  nepřiel jsem na to jak v rmci strnky poslat ostatnm fotky

  naprosto spokojen

  Nemůu mluvit za vcero en, ale j za sebe jsem velice spokojen s touto seznamkou. Muskch je tu much, vichni chtěj větinou jen sex a ten tam hledm i j a jsem rda, e je to tak jednoduch. Prochzm recenze a divm se, e vm nikdo neodepisuje. Snam se odepsat i kdy můj postoj vůči dotyčnmu nen moc pozitivn. Drm vm chlapi palce! Nevm, zda jsou tam falen profily, ale ten můj určitě nen. Najděte si mě :)

  Klady
  přehledn a jednoduch + dozvm se informace o uivateli z profilu

  Vechno ok

  Nevm co komu vad, j jsem nemel problem vubec s komunikaci, hold nekdy to trva kdyz clovek odepise ale to nemusi mit hned naladu . Takze si myslim ze to je jen subjektivni kdyz doticni chce aby mu odepsali a ten druhej se nato jeste nema tak co. Doporucuji je to nej zoznamka co znam, prehledna, farby su uklidnujici a vse to nejak ladi.

  Klady
  komunikace, sprvna navigace při potch, anonymita

  to jsem hledal

  Takovou jednoduchou seznamku jsem přesně hledal. Zaregistruju se, porozhldnu, zaplatm si členstv na dobu, co potřebuju, podm o zruen, zru mi to, odhlsm se. Nikde dn problm, na podpoře odpovdaj, komunikace nevzne. Ale třeba jsem měl jen těst. Zkuste sami. Doporučuju.


Navštívit Flirtkontakt.cz

Odešlete svou vlastní recenzi