Flirtkontakt.cz

Potkáváte se rádi s podobně smýšlejícími lidmi, kteří by se rádi pobavili, seznámili a prožili společné erotické zážitky a rozšířili si tak svoje sexuální fantazie a zkušenosti? Zábavní seznamovací portál Flirtkontakt.cz je ta pravá erotická seznamka přesně pro Vás! Proč být sám a nezkusit navázat seznámení na sex či nezávazný vztah, který pomůže rozptýlit ze zaběhnutého stereotypu každodenního života? Proces seznamování na internetu (ať už se jedná o seznámení se ženou či o seznámení s mužem) je specifický a je určitě dobré a zábavné si ho vyzkoušet. Sdílejte s ostatními členy naší seznamovací komunity své sny a fantazie a nebuďte již sami!

Flirtkontakt.cz Recenze

  Podvod ano, nebo ne ?

  Musím říct že podvod to z části je. Ale povedlo se mi ulovit opravdu reálnou ženu a i kousek od mého bydliště. Ale pak je tam hromada fake profilů, co se snaží tvářit reálně, ale většinou podvodníka odhalíte už díky popisku, který nedává gramaticky smysl. Ale mám kamaráda a tomu už se povedlo najít asi tři ženy na reálnou schůzku. Takže je to prostě takový 50 na 50. Je to hodně o štěstí. Takže šťastný lov přeji.

  Klady
  Povedlo se mi seznámit

  Nevýhody
  Hromada falešných profilů.

  Jak velk je to podvod ???

  Moc vs prosm o radu , mate někdo zkuenost stim ze při posln dopisu o vypovězeni a zruen čtu ??? Ja tam dopis odeslal podle podmnek . Mm velk strach o zneuit ...

  Zdarma toho člověk moc nenajde

  Zdravm. J sem to tedy vyzkouel a zaplatil sem si členstv na tden. Je pravda, e jsem měl před zaplacenm odpovědi na větinu zprv a po zaplacen u asi jen na třetinu, ale to se mi stv i jinde, kde sem registrovan. Zaplatil jsem kartou na tden za 99 Kč a normlně to zruil na podpoře, nic se mi teda neprodluovalo.Seel jsem se s jednou pan, se kterou sem si psal a vyměnili jsme si čsla. Nic z toho nebylo,ale přjemně sme si popovdali a vyrazili na vno. Za mě teda problm nebyl.

  Klady
  magazn o sexu

  Nevýhody
  hodně omezen funkce při nezaplacen plnho členstv

  Flirtkontakt podvod

  Udělal jsem jednoduch pokus. Dal jsem si do filtru město Vlaim a vypadlo cca 1600 holek. Na město, kter m cca 11500 obyvatel, je to docela dost, nemyslte? :-)

  Klady
  Jedině, e jsou tam hezk holky 😀

  Nevýhody
  Podvod

  No nevm. Kadou chvli mě přesvědčuj o tom, e je to fake a podvod.

  Kdy začnu obepisovat slečny online zprvou: "Ahoj. Prosm tě, pro ověřen statusu online a věrohodnosti těchto strnek. Mohla by jsi mi odepsat? Třeba jen ať jdu do hje :-D Dky", tak se najednou ozve jedna ze čtyř oslovench a jedna plně neznm, kter nemůe spt a po zasln ifrovanho emailu jako od Bonda, jde najednou spt... Jetě tomu dm anci do konce tdne pouze s ověřenmi profily... Ale moc tomu nedvm.

  spatna

  Dobry den,poradite jak nejlepe odstoupit od smlouvy?zablokoval jsem si kreditni kartu,myslite ze to staci?

  Lid pořdně si přečtěte co podepisujete

  Dobr den, Tak jen tak prolzm internet a hledm recenze na internetov seznamky. Mm pr věc, kter bych rd řekl jako svůj nzor. Souhlasm, e spoustu seznamek praktikuje dost svrzn řeen čtovn peněz a automatick prodluovn členstv mě tak nepřjde jako fr, ale v podstatě je třeba hlavně čst podmnky a pozorně si prohldnout co vlastně platte. Čm men čstu vm nabz tm del dobu vm budou čtovat penze. Ale hlavně přtel si to chce pořdně přečst podmnky. A podvod je to pouze teoreticky, vyuvte jejich slubu a za to se plat a tak to podvod vlastně nen a je to vae vůle jim zaslat penze a u spouta seznamek je to bez problmu. Na druhou stranu, proč jsou seznamky placen? Je to jednoduch, provoz takov seznamky něco stoj a to ne moc mlo u jen server stoj dost peněz a dal věc je, pokud by to bylo uplně zdarma tak by si chylci, podvodnci a vtiplci udělali ze seznamky trhac kalendř. Pouze je to můj nzor ,ale jsem o tom přesvědčem. Tak hodně spěchů v seznamovn

  hodnotm pozitivn

  vesmes jsou tyhle seznamky vsechny stejny, potrebujete si zaplatit, abyste meli sanci na seznameni, flirtkontakt hodnotim pozitivne pro realne baby a schuzky, ktere mam uz za sebou

  POHODA

  Pročetla jsem si zde předchoz recenze a rozhodla jsem se přispět svou zkuenost s touto seznamkou. Sama jsem zde měla profil a ejhle i jsem zde plnou nhodou nala partnera, se kterm u tedy nejsem, ale nala. Sice je tomu asi těk uvěřit, ale opravdu se tak stalo. Dostvala jsem spousty nechutnch nvrhů od ostatnch chlapů, někteř se ani nakonec nechtěli sejt nebo se odmlčeli, ale můj profil byl prav. Snad tm dm trochu naděje vem chlapům, kteř v profily na tto strnce nevěř.

  Klady
  - jednoduchost

  eroticke seznameni

  Take jsem se registroval asi v ptek, neměl jsem zaplaceno a nikdo nepsal, a u mně je to obrceně jak psal tpek, e mu psali jako střelen kdy neměl zaplaceno a kdy zaplatil tak nic. Ha j mm asi těst, no o psan mi nejde. Take jdu sjednvat schůzky jako ...

  Klady
  zatm nevm zkouim to

  Nevýhody
  vzhled

  Podvodnci

  Flirtkontakt je podvodna stranka, ktora by mala byt dokonale preverena a hajzli, co za tym stoja postaveni pred sud. Alebo pred mur. Zaplat a skoncil si. Viac sa ti nik neozve. Pozor na zrusenie clenstva, lebo vas povedu k exekutorovi. Precitajte si podmienky clenstva a poradte sa s pravnikom. Ale lepsie je sa tam neprihlasit a nic neplatit!!! POZOR TOTO JE PODVOD!!!

  ukonceni smlouvy

  Zdravim chci se zeptat jak ukončit smlouvu?? pu jim a oni pořd e bude na email co nejdřv odpovězen..poraďte mi nekdo prosm jak zruit smlouvu?? dik petr

  nenavstevovat

  su tam nerealne kontakty

  Flirtkontakt

  Strnky nejsou moc kvalitn provedeny, nemonost rozumnho hledn, absence jakchkoli pokročilejch nstrojů. Zd se to bt pračka na penze, Pozor! velmi těk ukončen smlouvy. Větina uivatelů je pravděpodobně fiktivn, fotky jsou převně z neevropskch sttů např. USA (lze poznat podle mdy, předmětů na fotografich a zlektrickch zsuvek). Tito fiktivn uivatel polou pr zprv aby se uivatel chytil. na strnkch se nachz i hrstka relnch uivatelů, převně vak muů.

  Klady
  Dobr zabijk času.

  Nevýhody
  Pravděpodobně podvod.

Navštívit Flirtkontakt.cz

Odešlete svou vlastní recenzi