Recenze od tohoto uživatele

Dobr

Budu teda nesouhlasit tady s větinou ale za mě je ta strnka dobr. Taky jsem se nachytal dřv jinde take jsem ponaučenej si nejdřv přečst podmnky a a pak se registrovat. Take jestli tady někdo pe e se nachytal atd tak je to jen jeho blbost. Za mě v pohodě strnka za přijateln ceny.

Klady
přiměřen cena oproti konkurenci

Nevýhody
občas se objev nějak spam kter ale jde zablokovat

Za mě ok

Musim rict ze sem nemel problem a sem spokojenej.

Ve v pořdku

Dobr den, dovolm si tak napsat pr slov o tto seznamce. Jsem u star ročnk, take tahle strnka a celkově seznm přes i nternet pro mě byla novinka. Nicmně si nemohu stěovat, kontakt jsem navzal s vce enami, se dvěmi jsem se seel a s jednou jsem dokonce ji pr měsců ve vztahu a jsem nadmru spokojen. Za mě určitě doporučuji, na dn "falen" profily jsem nenarazil a ani jsem neměl problm s placenm.

V pohodě

Flirtkontakt můu doporučit, jsem tady spokojenej a e si někdo stěuje na fake profily? A kde nejsou? Byl jsem registrovanej na vce seznamkch a vude se objevil nějakej faleněj profil, kterej měl sthl fotky... tady to můu nhlasit a oni bez problmů fake profily maou - take aspoň ňk zpětn vazba narozdl od jinch.

Flirt

Taky jsem to zkusil, nejdřv s členstvm zdarma, moc toho teda neuvidte a ani nenapete, ale na zkouku jak to funguje a co tam je asi stač. Pak u to byla jenom moje volba. Koupil jsem si pln členstv a začal si prohlet holky. Někter fotky mi přili divn ale sm jsem si dal svoji fotku a po tejdnu. Kdy mně někdo odmtne online tak je to pro mně snesitelněj ne v relu... Trpělivost taky moc nemm ale vybrat bylo z čeho tak jsem do toho el. No buď holky nemaj dobrej vkus...nebo v mm přpadě musm vc zabojovat. S některejma jsem si psal pravidelně, někter mně poslali do hajzlu hned na začtku. Setkal jsem se jenom s jednou ale bylo to fajn, akurt e to nepokračovalo. No oba jsme vlastně hledali sex na jednu noc take jsme věděli do čeho jdem. J bych teda bral kdyby do toho la zase ale...stejně dobr. Zaplacen členstv jsem si u zruil s tim jsem problm neměl, zruili mi to tak jak jsem chtěl. No je to na kadym j to beru jako pozitivn zkuenost.

Klady
slunej vběr neslunejch...holek

Nevýhody
chyb třeba galerie fotek v rmci profilu, graficky by taky mohli strnku vylepit