Seznamte.se - 6 Recenze

Seznamte.se Logo

37.5% doporučené, 6 Recenze

  1. Seznamte.se
  2. Seznamte.se Recenze
  3. Také napište recenzi o Seznamte.se

Seznamte.se

Nejlepší online seznamka a seznámení přes internet! | Seznamte se

Seznamte se ještě dnes.

Seznamte.se Details

Hits: 589

URL: http://seznamte.se/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 6


Seznamte.se recenze (6):

Seznamte.se - Doporučuji

0

Recenze:
Rád bych se podělil o svoji pozitivní zkušenost se stránkou seznamte.se nebo tedy spíše s aplikací idating. S aplikací jsem velmi spokojen, je přehledná, jednoduchá na ovládání. Koupil jsem si i plné členství skrz Google Play a také si ho potom sám ukončil. Vše funguje v pořádku. Za mě doporučuji.

Roman doporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Seznamte.se - seznamte.se

0

Recenze:
Seznamku rozhodně nedoporučuji. Narazil jsem na několik falešných účtů se stejnou fotkou a předpokládám, že jsem byl v kontaktu s účtem vytvořeným seznamkou, který se mě snažil zabavit, abych rád zaplatil plné členství. Pouze drobnými písmeny je při platvě uvedeno, že se automaticky obnovuje až do jeho zrušení. V tu chvíli by mě ani ve snu nenapadlo, jak obtížné toto zrušení ve skutečnosti bude. Technická podpora na každý dotaz nabádá právě k zakoupení plného členství. Mám své pochybnosti i s "platební bránou", protože se o žádnou platební bránu nejspíš nejednalo. Minimálně není nijak zajištěno, že si informace o platební kartě nenačetla i seznamka, protože zadání údajů proběhlo pod jejím certifikátem. Vzhledem k neserioznosti seznamky to pro mě byl jasný impulz k blokaci a zrušení platební karty. Stálo mě to celé nemálo času a peněz a slíbil jsem jim, že jim něco svého času ještě věnuji, tak píšu své zkušenosti i zde.

Silné stránky:
žádné, za mě podvod na mámení peněz z mužů

Slabé stránky:
nevěrohodné
podvržené profily
velice pravděpodobně profily, snažící se přimět muže k zaplacení díky omezenému množství odesílaných zpráv
velice neseriozní způsob zrušení předplatného, který je možný pouze poštou
pochybná platební brána

Václav nedoporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Seznamte.se - Vše v pořádku

0

Recenze:
Dobrý den, dovolím si také napsat pár slov o této seznamce. Jsem už starší ročník, takže tahle stránka a celkově seznámí přes i nternet pro mě byla novinka. Nicméně si nemohu stěžovat, kontakt jsem navázal s více ženami, se dvěmi jsem se sešel a s jednou jsem dokonce již pár měsíců ve vztahu a jsem nadmíru spokojený. Za mě určitě doporučuji, na žádné "falešné" profily jsem nenarazil a ani jsem neměl problém s placením.

Josef doporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Seznamte.se - seznamte.se

0

Recenze:
Hromada fake inzerátů a jediná možnost, jak zrušit předplatné, je písemná výpověď. Jeden velký podvod, od téhle seznamky ruce pryč!

Martin nedoporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Seznamte.se - seznamtese.cz

0

Recenze:
Taky jsem po asi měsíčním testování téhle seznamky vypozoroval, že je na ní poměrně dost fake inzerátů, dají se dost dobře odhadnout podle profi fotek, dokonce je na mnoha z nich i logo ateliéru, převážnžně z Ruska... Takže jsem rád, že jsem jim členství nezaplatil, obzvláště pak, když dělají klasické deahoty, při jeho rušení...

Silné stránky:
Bohužel mě tato seznamka zklamala mnohem více, než její konkurence.

Slabé stránky:
Do denních přehledů nabízí všechny věkové kategorie, všechny regiony, absolutní netřídění, jsem štasten, že s nimi končím a docela bych před nimi varoval.

Jiří nedoporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Seznamte.se - seznamte.se

0

Recenze:
tato seznamka má jeden velmi závažný mínus. pokud si přečtete stanovy/pravidla tak se tam píše že mohou být na seznamce fake účty vytvořené přímo seznamkou. tyto účty se naoko seznamují a snaží se vás udržet na seznamce abyste i nadále platil (pro muže). takže si ťukáte s 150 kilovým spoceným chlapem který bude pár týdnů/měsíců předstírat že je sličná kráska co má o vás zájem ….. + zrušení placeného členství je zbytečně komplikované.

karl nedoporučuje Seznamte.se přátelům či známým

Také napište recenzi o Seznamte.se

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Seznamte.se