Nejlepší online seznamka a seznámení přes internet! | Seznamte se Seznamte se ještě dnes.

Seznamte.se Recenze

  Seznamte.se je bouda a vytahno

  Je to podvod. Otestoval jsem všechny uživatelky online v období jednoho týdne a narazil jsem na jednu realně přihlášenou. Účty online jsou asi kopie reáných účtů z jiné seznamky zapínané automatem aby navodil pocit velkého množství aktivních uživatelů. Přestože jsem napsal více než 200 online uživatelkám je podivné, že by se ani jedna nejen neodpověděla ale ani se nepodívala na můj profil, aby viděla kdo ji píše. Jediné odpovědi jsem dostal v angličtině nebo z angličtiny přeložené pí....y.

  Klady
  Vypadá to, že normálního člověka to přesvědčí že je to poctivé ale není je to bouda na vaši peněženku

  Doporučuji

  Rád bych se podělil o svoji pozitivní zkušenost se stránkou seznamte.se nebo tedy spíše s aplikací idating. S aplikací jsem velmi spokojen, je přehledná, jednoduchá na ovládání. Koupil jsem si i plné členství skrz Google Play a také si ho potom sám ukončil. Vše funguje v pořádku. Za mě doporučuji.

  seznamte.se

  Seznamku rozhodně nedoporučuji. Narazil jsem na několik falešných účtů se stejnou fotkou a předpokládám, že jsem byl v kontaktu s účtem vytvořeným seznamkou, který se mě snažil zabavit, abych rád zaplatil plné členství. Pouze drobnými písmeny je při platvě uvedeno, že se automaticky obnovuje až do jeho zrušení. V tu chvíli by mě ani ve snu nenapadlo, jak obtížné toto zrušení ve skutečnosti bude. Technická podpora na každý dotaz nabádá právě k zakoupení plného členství. Mám své pochybnosti i s "platební bránou", protože se o žádnou platební bránu nejspíš nejednalo. Minimálně není nijak zajištěno, že si informace o platební kartě nenačetla i seznamka, protože zadání údajů proběhlo pod jejím certifikátem. Vzhledem k neserioznosti seznamky to pro mě byl jasný impulz k blokaci a zrušení platební karty. Stálo mě to celé nemálo času a peněz a slíbil jsem jim, že jim něco svého času ještě věnuji, tak píšu své zkušenosti i zde.

  Klady
  žádné, za mě podvod na mámení peněz z mužů

  Nevýhody
  nevěrohodné
  podvržené profily
  velice pravděpodobně profily, snažící se přimět muže k zaplacení díky omezenému množství odesílaných zpráv
  velice neseriozní způsob zrušení předplatného, který je možný pouze poštou
  pochybná platební brána

  Vše v pořádku

  Dobrý den, dovolím si také napsat pár slov o této seznamce. Jsem už starší ročník, takže tahle stránka a celkově seznámí přes i nternet pro mě byla novinka. Nicméně si nemohu stěžovat, kontakt jsem navázal s více ženami, se dvěmi jsem se sešel a s jednou jsem dokonce již pár měsíců ve vztahu a jsem nadmíru spokojený. Za mě určitě doporučuji, na žádné "falešné" profily jsem nenarazil a ani jsem neměl problém s placením.

  seznamte.se

  Hromada fake inzerátů a jediná možnost, jak zrušit předplatné, je písemná výpověď. Jeden velký podvod, od téhle seznamky ruce pryč!

  seznamtese.cz

  Taky jsem po asi měsíčním testování téhle seznamky vypozoroval, že je na ní poměrně dost fake inzerátů, dají se dost dobře odhadnout podle profi fotek, dokonce je na mnoha z nich i logo ateliéru, převážnžně z Ruska... Takže jsem rád, že jsem jim členství nezaplatil, obzvláště pak, když dělají klasické deahoty, při jeho rušení...

  Klady
  Bohužel mě tato seznamka zklamala mnohem více, než její konkurence.

  Nevýhody
  Do denních přehledů nabízí všechny věkové kategorie, všechny regiony, absolutní netřídění, jsem štasten, že s nimi končím a docela bych před nimi varoval.

  seznamte.se

  tato seznamka má jeden velmi závažný mínus. pokud si přečtete stanovy/pravidla tak se tam píše že mohou být na seznamce fake účty vytvořené přímo seznamkou. tyto účty se naoko seznamují a snaží se vás udržet na seznamce abyste i nadále platil (pro muže). takže si ťukáte s 150 kilovým spoceným chlapem který bude pár týdnů/měsíců předstírat že je sličná kráska co má o vás zájem ….. + zrušení placeného členství je zbytečně komplikované.

Navštívit Seznamte.se

Napište recenzi