Recenze od tohoto uživatele

Raději ne... + dal

Dal vlk v roue bernčm. Chlapi, neregistrovat !!! Pořd dokola a dokola..., na internetu snad u neexistuje dn funkčn seznamka... MIMOCHODEM - ZA 2 ROKY VYZKOUENO I V RMCI JEN TESTOVN (placen/neplacen členstv - bt někde na vejce, mohl bych na toto tma napsat snad i seminrku) - LID (velik padek...) TĚST EDARLING ELITEDATE BEE SINGLES NAHODA JISKŘEN BADOO TINDER SEZNAMIT! VLKNA NA FB SEZNAMKA.CZ INSTAGRAM (taky dobr č**kovina) EROTICKYKONTAKT HAZIDO (relativně nov, o kter se moc nemluv, ale je to lautr na stejn brdo..) ??? VSLEDEK ??? No netřeba asi zmiňovat, ance průměrově mon tak do 5-7%. Tovrny na penze, profitujc na trendov situaci... Je to logick na druhou stranu. Kdyby se kad hned třeba na 3 pokus seznmil, no asi by jim to moc nefungovalo. FALEN PROFILY(ověřeno - chatovac roboti, staen fotky cizch lid někde z internetu, vyumělkovan statusy včetně informac) SKUTEČN PROFILY (nejminoritněj čst en pro opravdov seznmen, kter je ale drtivě vlcovan převahou nezadanch muů, ne na kadho se dostane, logicky) SKUTEČN PROFILY (egoističt lid, hledajc "nadčlověka") SKUTEČN PROFILY (lid, co to jen plevel, zaregistruj se, ale stejně nevěř) SKUTEČN PROFILY (lid, kteř nevěd, co vlastně chtěj, jen tak z hecu) SKUTEČN PROFILY (chylov, senioři na mlad, cizinci, ten takov odpad hledajc jen to jedno, nebo něco hraničcho s ilegalitou)

Klady
Přehlednost některch strnek, relativn alespoň ance na nějak "chat," dejme tomu. (česk seznamky) Největ benefit - portfolio maximlně tak pro clen vyhledvn (ale předpoklad skutečnho člověka)

Nevýhody
Velik koda ryze českch seznamek, jak dopadly!!! Větinou ve placen se skrytmi poplatky, kde automatick stren čstky jdou do tisců, ne-li vc. Obtn monost ukončen členstv, převně se jen vykrucuj, a cl je někde na "Kypru," s adresou..., kde toho člověk jako asi moc nepořd... Někter strnky byly i předmětem report ČERNCH OVC!!! (BEE, SINGLES, ELITEDATE) (vyhroovn poskytovatelem exekuc členům a pod.!!!) ance takřka na bodu mrazu JEDEN VELIK LIDSK HYENISMUS, SOFISTIKOVAN PODVODY NA LIDECH.

Badoo - takřka nulov ance...

Zprvu nevm, jestli je prvn recenze, co tuto sť doporučuje, opravdu korektn, a ne jen manipulačně čelov..., protoe upřmně naprosto nechpu, jak by se mohlo to, co dotyčn v n popisuje, vůbec podařit... No, tak k věci - M zkuenost - placen členstv/neplacen..., to je asi tak nějak fuk, maximlně se zpřstupn nějak funkce navc. Svůj profil mm takřka po maximum vyplněn včetně ověřen fotky, vcero fotek, doplněnch info.. Přiblině 100-150 osloven různmi kreativnmi formami v rmci jednoho roku, z čeho přiblině do max. 10 odpověd zpětně, a ve 3 přpadech nějak ta del konverzace..., a stejně to nikam k ničemu nevedlo. Nehledě na hromadu fiktivnch profilů, kde odpovd chatovac robot... Mnohdy si jinak eny ani zprvy nepřečtou, nebo ano, ale stejně nereaguj. Opravdu bych snad i zaplatil za 5 minutov rozhovor, komu se vůbec obecně v dnen době podařilo seznmit pro vn vztah, na bodoo vůbec..., protoe, jak to tak vypad, je to ance asi jako koupit strac los za 50,- a vyhrt na něm alespoň 10 000,-.

Klady
Přehlednost a uivatelsk intuitivnost Plně v četině

Nevýhody
Placen, automaticky se prodluujc Reln ance tak mon 10%.... Fiktivn profily