Badoo - 3 Recenze

Badoo Logo

40% doporučené, 3 Recenze

  1. Badoo
  2. Badoo Recenze
  3. Také napište recenzi o Badoo

Badoo

Poznávejte nové lidi

S více než 267 miliony uživatelů je Badoo skvělým místem, kde můžete chatovat, najít si nové přátele, sdílet záliby a třeba si i domluvit rande!

Badoo Details

Hits: 1307

URL: https://badoo.com/cs/

Kategorie: Všeobecné Seznamky

Recenze: 3


Badoo recenze (3):

Badoo - Badoo - takřka nulová šance...

0

Recenze:
Zprvu nevím, jestli je první recenze, co tuto síť doporučuje, opravdu korektní, a ne jen manipulačně účelová..., protože upřímně naprosto nechápu, jak by se mohlo to, co dotyčný v ní popisuje, vůbec podařit... No, tak k věci - Má zkušenost - placené členství/neplacené..., to je asi tak nějak fuk, maximálně se zpřístupní nějaké funkce navíc. Svůj profil mám takřka po maximum vyplněn včetně ověření fotky, vícero fotek, doplněných info.. Přibližně 100-150 oslovení různými kreativními formami v rámci jednoho roku, z čehož přibližně do max. 10 odpovědí zpětně, a ve 3 případech nějaká ta delší konverzace..., a stejně to nikam k ničemu nevedlo. Nehledě na hromadu fiktivních profilů, kde odpovídá chatovací robot... Mnohdy si jinak ženy ani zprávy nepřečtou, nebo ano, ale stejně nereagují. Opravdu bych snad i zaplatil za 5 minutový rozhovor, komu se vůbec obecně v dnešní době podařilo seznámit pro vážný vztah, na bodoo vůbec..., protože, jak to tak vypadá, je to šance asi jako koupit stírací los za 50,- a vyhrát na něm alespoň 10 000,-.

Silné stránky:
Přehlednost a uživatelská intuitivnost
Plně v češtině

Slabé stránky:
Placené, automaticky se prodlužující
Reálná šance tak možná 10%....
Fiktivní profily

Jakub nedoporučuje Badoo přátelům či známým

Badoo - Badoo - funkční sex seznamka

1

Recenze:
Seznamku Badoo můžu zcela korektně doporučit, a to i v základní neplacené verzi - tj bez supermoci. Hodně lidí si nepřečte Disclaimer, a tak prostě neví, že primárním cílem seznamky je, aby vám dohodila nezávazný vztah nebo zábavu. Což hlavně nechápou ženy, když pak dostávají nabídky týkající se sexu. Ale k věci. Primárně tu lze navázat nezávazný vztah nebo sex-rande. Vyžaduje to zvýšené úsilí, ale vyplatí se a funguje to. Na 10 vzkazů lze docílit jedné reálné sex-schůzky, a to jak zdarma tak i za peníze. Dá se domluvit nejen schůzka se sexem ve dvou, ale i trojka. S kamarádem jsme díky Badoo poznali opravdu několik ženských i do trojky, a bylo to na pohodu. Ženský byly fajn, spolehlivý, realita odpovídala fotkám, takže naprostá spokojenost. Základem je samozřejmě slušná konverzace, nikoho sprostě neosočovat, nenadávat a podobně. Komunikovat prostě přirozenou, nenucenou cestou a narovinu napsat, o co mám zájem, bez urážek při odmítnutí a bez posílání nechutných nahých fotek, penisů, a podobných nesmyslů. Při střídmé slušné komunikaci na sebe nenechá první sex-schůzka dlouho čekat. Na závěr platí, že za vyšší ,, estetickou" kvalitu je třeba si prostě připlatit, a na rande tak dorazí opravdu sexy kočka.

Silné stránky:
Při slušné komunikaci a vystupování existuje reálná šance seznámení a sex-rande.

Slabé stránky:
Asi žádné. To, že každá ženská na sex nepřistoupí, je její svobodná volba a má na to nárok. To snad nelze považovat ani za nevýhodu. Stejně tak, jako když vám někdo neodpoví.

Vašek doporučuje Badoo přátelům či známým

Badoo - Peníze

0

Recenze:
Tak jsem chtěl se konečně podívat, komu se líbím a že si zaplatím kredit. Bylo to kolem 170kč na 1 týden. Tak jsem zadal číslo karty. Konečně už se mohu podívat, měl jsem asi 180 zalíbení z toho 170 chlapů a 10holek. Řek jsem si, že mě Badoo už nezajímá a že ho zruším. Všim jsem si, že mám nastaveno automatické dobíjení po týdnu, tak jsem ho zrušil. Uplynulo 14dní a já se divím, že mám stále přístup k lidem kterým se líbím. Tak jsem mrknul na el. bankovnictví a zjistil že mě bylo strženo 2899kč. Což znamená, že mám doživotní přístup. Takže závěr, nemám Badoo rád, nechápu jak jsem mohl něco přehlédnout a peníze jsou nenávratně pryč, mají to v podmínkach napsané, že peníze nejdou vrátit.
Tak bacha na ně. :-)

Silné stránky:
Možnost seznámení.

Slabé stránky:
Jsem chlap a z 90% mě chodí zalíbení od chlapů. Je to žrout peněz, mají to tak šikovně udělané, že si ani nevšimnete co platíte a pak se nestačíte divit, kolik peněz Vám to odečetlo z karty. Me 2899kč

Pavel nedoporučuje Badoo přátelům či známým

Také napište recenzi o Badoo

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Badoo