Tajny Zraly Flirt

TajnýFlirtZralých TajnýFlirtZralých má přes 10 000 shod každý den. A přes 300 000 členů! Naše dohazovač, flirtovací zprávy a e-mailové novinky vám pomůžou nají perfektní shodu jednoduše a rychle.

Tajny Zraly Flirt Recenze

  podvod

  Jeden velky podvod,je to v podstate stejne jako sex po telefonu ,kdyz je uctovano 40,60korun za minutu

  Klady
  zadne

  Nevýhody
  zadne

  bejk

  Jeto podvod tahn peněz. Psal sem si s vce enami a kdy sem navrhl rande odpověď teď to nejde mm moc prce. Nebo časovho nesthm pořd se na neco vymlouvaj. Kad bysi rda psala o SEXU nikdy to nebude

  Podvod

  Jedn se jednoznačně o podvod a dojičku peněz za časti provozovatele. eny jsou nastrčen a maj jedin kol -dostat z vs co nejvce peněz, ze kterch maj, s tměř 100% jistotou, provizi. Proč by to jinak dělaly. Nikdy se s nimi neseznmte!!! Zkouel jsem 5 profilů a vechny skončily stejně. Nikdy vm nepolou relnou fotku, nikdy nedojde ke schůzce, jen sam vymluvy. Hlavně se sna udret konverzaci, samozřejmě za vae penze. Jejich odpovědi jsou velmi stroh, zřejmě kad m na starosti vce klientů. Větina seznamek je podvod, ale toto je superpodvod!!

  Klady
  Tvř se serizně, kad ena vm odpov, pokud nevite, co s penězi, můete si přjemně popovidat

  Nevýhody
  Absolutn podvod

  Tajn zral flirt - podvod a um to dobře!

  Stejně jako předchoz recenzenti potvrzuji, e tento web je podle mho plnho přesvědčen hodně dobře udělan tahrna peněz. Kdy nenalette na spoustě roztouench afromeričanek, přeskočte dokonal modelky s preciznmi fotkami na profilu a zkuste odpověď profilu, kter vypad hodnověrně, tak je to taky past. Myslm e skutečnou enu tu NENAJDETE. Datum, čas a msto schůzky asi nikdy nedostanete. Dal jsem 3 pokusy.

  Klady
  Budou vs hezky vodit za nos.

  Nevýhody
  Podvod. Nemm důvod změnit nzor.

  Zřejmě jde opět o podvod jako u vech seznamek

  Měsc jsem se pokouel na těchto strnkch najt nějak flirt, ale jak je ji zmiňovno, jen sam vmluvy, nic konkrtnho, dojička na penze! Mon, e se občas najde reln osoba touc po seznmen, či flirtu, ale najt takovou v tom mnostv je uměn! Take dobr rada, seznamovn přes internet je jeden velk podvod!

  JEN Velk podvod

  To co se zdlo na prvn pohled jako zajmav, je prostě jenom dal podvod. Asi nem cenu opakovat zkuenosti ostatnch z předchozch recenz, jednm slovem stejn!!! Mon by nebylo od věci dt sem nicky těch se kterm mte patn zkuenosti. U si dělm seznam. Jinak je to napřezdku. Mam sto chut jim ten krm poslat do hajzlu!!!

  Klady
  profily se zdaj bt reln ale je to jen zdn

  Nevýhody
  Jednm slovem BOUDA a TAHRNA PENĚZ !!!! 30Kč za zprvu...no to je snad zprva na severn pl, nejsp SANTOVI :-))))

  Tajny flirt

  Opravdu nikomu nedopručuji,je to opravdu fakt divn,dopisuji si tady s jednou star holkou,ale bezvznamně,pořd se vymlouv a ml,e j takto vyhovuje si pst,jak uvděj dal osoby jen udruj člověka v naději ale nic z toho nen,nevěřm tomu,u sme měli sejt několikrt a nic,je to čist dojička peněz a podvod.Lep je si zajt do privtu,nebo jt do hospody.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Dojička peněz,nedopručuji nikomu.

  htei inom prahi

  htei jnom prahi za komunikace

  Tajny Zraly Flirt - Tajny Zraly Flirt - POZOR

  V dnm přpadě nedoporučuji, nikdy se s dnou enou nesetkte. Pořd Vs bude udrovat v naději, ale NIKDY na konkrtn otzky ena neodpov, nedaj monost setkn. Za ty penze mte častěji enu na privtu, co je asi lep investice.

  Klady
  dn nem.

  Nevýhody
  Tahaj z vs penze.

  pouvaj neověřen fotky z internetu

  Pozor objevil jsem na tto strnce 5 fotek modelek, kter prezentuj sv fota volně na internetu. Pochybuji, e by o onom uveden vůbec něco věděli.

  Tajny Zraly Flirt - lep si dt pr panků

  Tajny Zraly Flirt je jenom dojička peněz. Abych vyzkouel monost seznmen nakoupil jsem kreditů za cca 2000 Kč (jeden kretit za 30 Kč představuje textk do max. 500 znaků) a několik dnů jsem se snail dopracovat k nějakmu relnmu flirtu - marně. Aktivně jsem konverzoval s esti osobami (a několika dalmi jsem byl osloven) a ani jedna nebyla reln. Vechno to byly nastrčen osoby s fiktivnmi profily, nebo nějak opertorky provozovatele, v jednom přpadě to pravděpodobně ani nebyla ena, ale mu za enu se vydvajc. Profily jsou vybaveny asi fotografiemi z nějakch fotobank nebo porno časopisů a nemaj dnou vazbu k osobě kter se sna o komunikaci. Na podněty byly vechny reakce velmi krtk - maximlně o dvou větch a na větinu otzek nepřila dn odpověď, jen mlen a vyhbn se jakkoli realitě. Erotick fantazie vech fiktivnch en jako hledajcch flirt byla na rovni slimka, take i v tomto směru se člověk absolutně nepobavil. Kromě prvnho naťuknut ve stylu - "chce mě vyzkouet", "hledm ukačku na vkend" a podobně, ji nikdy fiktivn eny nezahajovaly konverzaci, i kdy vm to den předem slbily.

  Klady
  Jedin co je mono označit za silnou strnku je, e nechtěj zaplatit za registraci.

  Nevýhody
  Cel je to jenom jedna velk fikce. Relnch enskch profilů je asi minimum, a je těk je najt, nebo mon nejsou vůbec dn. Těmto strnkm je nejlep se zcela vyhnout - je to jen obyčejn umpa. Za vloen penze se to nevyplat ani jako zcestn zbava - lep je si radi zajt na pr panků.

Navštívit Tajny Zraly Flirt

Odešlete svou vlastní recenzi