Tajny Zraly Flirt

TajnýFlirtZralých TajnýFlirtZralých má přes 10 000 shod každý den. A přes 300 000 členů! Naše dohazovač, flirtovací zprávy a e-mailové novinky vám pomůžou nají perfektní shodu jednoduše a rychle.

Tajny Zraly Flirt Recenze

  ahoj

  tak nevím co si mám myslet, zadám si tam jakého chci chlapa a ono mi to vyhodí samé ženské!!!!!!!!!

  Nevýhody
  Ty radší psát nebudu,nebylo by nic slušného.

  Jednoznačný podvod nic víc,

  Žádný real,jen velké kecy,žádná z nich se s váma v životě nepotká a ani nezavolá.ani jedna z 20ti?chacha,jen mě udivuje že čoi nezakročí,,,,,ale to je prostě Česko......serte na to!!!!

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Drzost a lži.

  Proč je to takový podvod????

  Nechápu proč to za peníze nrfunguje ...vždyť by to bylo fajn ale tohle tahání penez je to už fakt trapný ...

  Nevýhody
  Všechno lži

  podvod

  Jeden velky podvod,je to v podstate stejne jako sex po telefonu ,kdyz je uctovano 40,60korun za minutu

  Klady
  zadne

  Nevýhody
  zadne

  bejk

  Jeto podvod tahání peněz. Psal sem si s více ženami a když sem navrhl rande odpověď teď to nejde mám moc práce. Nebo časového nestíhám pořád se na neco vymlouvají. Každá bysi ráda psala o SEXU nikdy to nebude

  Podvod

  Jedná se jednoznačně o podvod a dojičku peněz za účasti provozovatele. Ženy jsou nastrčené a mají jediný úkol -dostat z vás co nejvíce peněz, ze kterých mají, s téměř 100% jistotou, provizi. Proč by to jinak dělaly. Nikdy se s nimi neseznámíte!!! Zkoušel jsem 5 profilů a všechny skončily stejně. Nikdy vám nepošlou reálnou fotku, nikdy nedojde ke schůzce, jen samé vymluvy. Hlavně se snaží udržet konverzaci, samozřejmě za vaše peníze. Jejich odpovědi jsou velmi strohé, zřejmě každá má na starosti více klientů. Většina seznamek je podvod, ale toto je superpodvod!!

  Klady
  Tváří se seriózně, každá žena vám odpoví, pokud nevite, co s penězi, můžete si příjemně popovidat

  Nevýhody
  Absolutní podvod

  Tajný zralý flirt - podvod a umí to dobře!

  Stejně jako předchozí recenzenti potvrzuji, že tento web je podle mého plného přesvědčení hodně dobře udělaná tahárna peněz. Když nenaletíte na spoustě roztoužených afromeričanek, přeskočíte dokonalé modelky s precizními fotkami na profilu a zkusíte odpověď profilu, který vypadá hodnověrně, tak je to taky past. Myslím že skutečnou ženu tu NENAJDETE. Datum, čas a místo schůzky asi nikdy nedostanete. Dal jsem 3 pokusy.

  Klady
  Budou vás hezky vodit za nos.

  Nevýhody
  Podvod. Nemám důvod změnit názor.

  Zřejmě jde opět o podvod jako u všech seznamek

  Měsíc jsem se pokoušel na těchto stránkách najít nějaký flirt, ale jak je již zmiňováno, jen samé výmluvy, nic konkrétního, dojička na peníze! Možná, že se občas najde reálná osoba toužící po seznámení, či flirtu, ale najít takovou v tom množství je umění! Takže dobrá rada, seznamování přes internet je jeden velký podvod!

  JEN Velký podvod

  To co se zdálo na první pohled jako zajímavé, je prostě jenom další podvod. Asi nemá cenu opakovat zkušenosti ostatních z předchozích recenzí, jedním slovem stejné!!!
  Možná by nebylo od věci dát sem nicky těch se kterým máte špatné zkušenosti. Už si dělám seznam. Jinak je to napřezdžku. Mam sto chutí jim ten krám poslat do hajzlu!!!

  Klady
  profily se zdají být reálné ale je to jen zdání

  Nevýhody
  Jedním slovem BOUDA a TAHÁRNA PENĚZ !!!!
  30Kč za zprávu...no to je snad zpráva na severní pól, nejspíš SANTOVI :-))))

  Tajny flirt

  Opravdu nikomu nedopručuji,je to opravdu fakt divné,dopisuji si tady s jednou starší holkou,ale bezvýznamně,pořád se vymlouvá a mlží,že jí takto vyhovuje si psát,jak uvádějí další osoby jen udržují člověka v naději ale nic z toho není,nevěřím tomu,už sme měli sejít několikrát a nic,je to čistá dojička peněz a podvod.Lepší je si zajít do privátu,nebo jít do hospody.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Dojička peněz,nedopručuji nikomu.

  htei inom prahi

  htei jnom prahi za komunikace

  Tajny Zraly Flirt - Tajny Zraly Flirt - POZOR

  V žádném případě nedoporučuji, nikdy se s žádnou ženou nesetkáte. Pořád Vás bude udržovat v naději, ale NIKDY na konkrétní otázky žena neodpoví, nedají možnost setkání. Za ty peníze máte častěji ženu na privátu, což je asi lepší investice.

  Klady
  Žádné nemá.

  Nevýhody
  Tahají z vás peníze.

  používají neověřené fotky z internetu

  Pozor objevil jsem na této stránce 5 fotek modelek, které prezentují svá fota volně na internetu. Pochybuji, že by o onom uvedení vůbec něco věděli.

  Tajny Zraly Flirt - lepší si dát pár panáků

  Tajny Zraly Flirt je jenom dojička peněz. Abych vyzkoušel možnost seznámení nakoupil jsem kreditů za cca 2000 Kč (jeden kretit za 30 Kč představuje textík do max. 500 znaků) a několik dnů jsem se snažil dopracovat k nějakému reálnému flirtu - marně. Aktivně jsem konverzoval s šesti osobami (a několika dalšími jsem byl osloven) a ani jedna nebyla reálná. Všechno to byly nastrčené osoby s fiktivními profily, nebo nějaké operátorky provozovatele, v jednom případě to pravděpodobně ani nebyla žena, ale muž za ženu se vydávající. Profily jsou vybaveny asi fotografiemi z nějakých fotobank nebo porno časopisů a nemají žádnou vazbu k osobě která se snaží o komunikaci. Na podněty byly všechny reakce velmi krátké - maximálně o dvou větách a na většinu otázek nepřišla žádná odpověď, jen mlžení a vyhýbání se jakékoli realitě. Erotická fantazie všech fiktivních žen jako hledajících flirt byla na úrovni slimáka, takže i v tomto směru se člověk absolutně nepobavil. Kromě prvního naťuknutí ve stylu - "chceš mě vyzkoušet", "hledám šukačku na víkend" a podobně, již nikdy fiktivní ženy nezahajovaly konverzaci, i když vám to den předem slíbily.

  Klady
  Jediné co je možno označit za silnou stránku je, že nechtějí zaplatit za registraci.

  Nevýhody
  Celé je to jenom jedna velká fikce. Reálných ženských profilů je asi minimum, a je těžké je najít, nebo možná nejsou vůbec žádné. Těmto stránkám je nejlepší se zcela vyhnout - je to jen obyčejná žumpa. Za vložené peníze se to nevyplatí ani jako zcestná zábava - lepší je si radši zajít na pár panáků.

Navštívit Tajny Zraly Flirt

Napište recenzi