SexKontakty - 10 Recenze

SexKontakty Logo

8.3% doporučené, 10 Recenze

  1. SexKontakty
  2. SexKontakty Recenze
  3. Také napište recenzi o SexKontakty

SexKontakty

Sexkontakty.cz

Du suchst Abenteuer mit Frauen und Männern aus deiner direkten Umgebung? Ohne Verpflichtungen? Dann bist du hier richtig! Melde dich einfach kostenlos an!

SexKontakty Details

Hits: 1046

URL: http://www.sexkontakty.cz/SYCZ0005

Kategorie: Erotické Kontakty

Recenze: 10


SexKontakty recenze (10):

SexKontakty - Podfuck

0

Recenze:
Souhlasím s výše uvedenými příspěvky. Je to celé podfuk. Odepisuje automat či najatí brigádníci. Šaškárna jak tahat z lidí peníze...Chvíli to trvá, než to člověk pochopí, ale je to tak. Možná pár profilů pravých, zbytek fejk. Z některého města 100 profilů, z dalšího ani jeden....

Silné stránky:
Pár hezkých fotek

Slabé stránky:
Vše. Zabitých čas na fejkových stránkách

Chuck nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - The bullshit site sexkontakty

0

Recenze:
The bullshit site sexkontakty needs to have an audit from the police they are taking the fucking piss big time, no one ever replies this mongs that vet every word photo are also tapping away on false profiles I work for Interpol so this will be passed to the authorities

bill nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - Podvod největšího kalibru

0

Recenze:
Nikomu nedoporučuji vyhněte se tomu je to zlodějina.

Silné stránky:
Nic

Slabé stránky:
Úplně vše

Vargyy nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - sexkontakty+freerande=VEKÝ PODFUK A ZLODĚJNA

7

Recenze:
Zdravím pánové,
V dobré víře někoho třeba někoho potkat jsem se přihlásil na sexkontakty.cz. Samozřejmě mi šlo primárně o SEX, případnému vztahu bych se asi nebránil. Chápu že řešit to tímto způsobem nemusí být pro každého, nadruhou stranu je spoust a lidí kteří k tomuto mají dobré důvody............Bohužel jsem si včas nepřečetl tyto negativní recenze (ty pozitivní nejsou k ničemu protože je nastrčil provozovatel) ale protože nejsem naivka tak mi to už po dvou dnech začalo smrdět. Tak jsem založil ještě jeden profil na freerande.cz a nestačil se divit. Jak už bylo zmíněno, profily se duplikují a po zaplacení přestanou komunikovat úplně, myslel jsem CHAT=komunikace ale ouha tady to je spíš mrtvá schránka a když se náhodou někdo ozve tak maximálně třikrát a dost. Je tak pro zajímavost jsem si udělal malý průzkum na sex kontaktech. Pánové jen stačí trochu počítat.
REG ÚSTECKÝ VĚK.SKUP PROF S FOT PRO BEZ FO
18-25 37 52
26-35 55 72
36-45 32 48
nad 46 24 30
TO JE 138+202=340
ŽENSKÝCH PROFILŮ NA JEDEN REGION A JE JICH CELKEM 14
Na to že prezentují cca 400000 uživatelských profilů je to trochu málo ženských a asi musíme pochopit že to kvantum chlapů nejde hned tak obsloužit, proto asi najali nějaké ty brigádníky aby aspoň občas odepsali na ty naše oplzlosti (to musí být hrozná brigáda-já bych to nedal). Věřím že tato opatření provozovatel přijal nezištně a pouze za účelem zkvalitnění služeb a uspokojení nás nadržených mužů co touží zprznit každou díru kterou potkají. Další bonusem je občasná přítomnost sociálních pracovnic které Vám milerády poskytnou své služby, ovšem za peníze !!!! Netroufám si tvrdit že všechny profily jsou podvrh ale bude jich dost Typuji tak 80-90% . Sám jsem jich oslovil něco kolem 80ti a světe div se skutečně reagovala jen jedna paní bohužel 65ti letá, dokonce jsme si psali po mailu a potvrdila mi mé domněnky. Tedy s tím rozdílem že ženy přístup na portál NEPLATÍ.
To je asi tak vše o co jsem se chtěl podělit a doufám že si to přečte hodně lidí, protože fakt nesnáším když ze mne někdo dělá blbce !!!!!!
Přeji mnoho štěstí ale někde jinde S pozdravem Jarouš

Silné stránky:
žádné
spousta pěkných obrázků - ty najdete leckde na netu a zadarmo!!!
nic dobrého tu nečekejte

Slabé stránky:
je to zlodějna největšího kalibru, podvod a hnus velebnosti

Jarouš nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - SexKontakty, drtivou většinou podvod

3

Recenze:
sexkontakty jsou úplne identické s freerande. Na freerande jsem se seznámil se skutečnou osobou, došlo i na reálné setkání a dodnes jsme dobří přátelé, bohužel nic víc. Oni prostě přitvrdili s těmi falešnými profily že je duplikují a každý ten profil vám píše něco jiného pod stejnou fotkou. jedna madam na mě huláká Ahoooj, říkej mi prdelko, ta samá madam mě za hodinu osloví milý jiří.

Silné stránky:
desin

Slabé stránky:
skoro vše

Jiřík nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - podvod

0

Recenze:
zaplatite clenske a na zpravy nikdo neodpovida je to podvod jak z lidi vylakat penize

jaroslav nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - Podivná seznamka

0

Recenze:
Oslovil jsem asi 70 uživatelů s různými návrhy na možnost seznámení se. Vždy jsem reagoval na to, co uživatelé psali na svých profilech, to co zde hledají, co mají rádi, co je vzrušuje a přitahuje. Obdržel jsem zhruba 10 odpovědí vždy o jedné či dvou větách zpravidla totožného textu, které mnohdy vůbec nereagovaly na zprávu, kterou jsem poslal. Odpověď přišla vždy tak po 2 dnech, i když jsem na příchozí zprávu odpověděl obratem a server mi hlásil, že uživatelka je on-line. Uživatelkám jsem nabízel i kontakt na svůj e-mail, vždy bezúspěšně.
Z mého pohledu se nejedná o seznamku na reálné seznámení. Odpovědi píše patrně nějaký operátor či program. Za mě tuto seznamku nikomu NEDOPORUČUJI!!

Silné stránky:
Nic

Slabé stránky:
Vše, co jsem popsal výše.

Nevpm1 nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - sexkontakty

0

Recenze:
Celé je to podfuk. Stačí si udělat dva profily s různým emailem a chodí na ně stejné erotické zprávy od nějakého robota nebo brigádníka.

Tony nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - Podvod

0

Recenze:
Přišlo mi do emailu několikrát odkaz na profil na seznamce pokaždé pod jiným jménem a věkem. Když jsem jim to napsal okamžitě smazali můj profil. Za mne velký podvod nalákat lidi aby jim zaplatili členství.

Tom nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

SexKontakty - Info sexkontakt

2

Recenze:
Nemuzu napsat nic pozitivniho. Ucas v Sexkontaktu me prisla na 3000kc. Nalakaji na zasilani sms mezi kontakty ale sms stoji 55kc,a pritom si pisete pouze s automatem ktery vam bude mazat med kolem pusy jak se mu styska a jak mu,nebo ji schazite no super.Chtel jsem take najit partnerku ale pouze si prohlizite obrazky a ctete jak slecne nebo klukovi chybi laska sex jsou nadrzeny a ve finale nedokazou odepsat. Pak zasle automat po case kontakt ktery vas oslovi. No tak moje zkusenost stala 3000 a nedoporucuji nashle

Silné stránky:
Dokonalost,mazat med kolem pusy obrat o penize. Hezke obrazky na prohlizeni.

Michal nedoporučuje SexKontakty přátelům či známým

Také napište recenzi o SexKontakty

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte SexKontakty