Sexkontakty.cz Du suchst Abenteuer mit Frauen und Männern aus deiner direkten Umgebung? Ohne Verpflichtungen? Dann bist du hier richtig! Melde dich einfach kostenlos an!

SexKontakty Recenze

  Stranka funguje

  Tato stranka je vylozene na kratkodobou, nezavaznou akci. Je nutne mit VIP placene clenstvi, a trochu trpelivosti. Doporucuji prostudovat si podminky clenstvi pred platbou, nejlevnejsi se predplaci na 12 mesicu a mesicni clenstvi se automaticky obnovuje.

  Klady
  Dobry vyber pro nezavazne seznameni pro kratkou aferu, zeny i pary

  Nevýhody
  Je nutne mit placene clenstvi

  Podfuck

  Souhlasím s výše uvedenými příspěvky. Je to celé podfuk. Odepisuje automat či najatí brigádníci. Šaškárna jak tahat z lidí peníze...Chvíli to trvá, než to člověk pochopí, ale je to tak. Možná pár profilů pravých, zbytek fejk. Z některého města 100 profilů, z dalšího ani jeden....

  Klady
  Pár hezkých fotek

  Nevýhody
  Vše. Zabitých čas na fejkových stránkách

  The bullshit site sexkontakty

  The bullshit site sexkontakty needs to have an audit from the police they are taking the fucking piss big time, no one ever replies this mongs that vet every word photo are also tapping away on false profiles I work for Interpol so this will be passed to the authorities

  Podvod největšího kalibru

  Nikomu nedoporučuji vyhněte se tomu je to zlodějina.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Úplně vše

  sexkontakty+freerande=VEKÝ PODFUK A ZLODĚJNA

  Zdravím pánové,
  V dobré víře někoho třeba někoho potkat jsem se přihlásil na sexkontakty.cz. Samozřejmě mi šlo primárně o SEX, případnému vztahu bych se asi nebránil. Chápu že řešit to tímto způsobem nemusí být pro každého, nadruhou stranu je spoust a lidí kteří k tomuto mají dobré důvody............Bohužel jsem si včas nepřečetl tyto negativní recenze (ty pozitivní nejsou k ničemu protože je nastrčil provozovatel) ale protože nejsem naivka tak mi to už po dvou dnech začalo smrdět. Tak jsem založil ještě jeden profil na freerande.cz a nestačil se divit. Jak už bylo zmíněno, profily se duplikují a po zaplacení přestanou komunikovat úplně, myslel jsem CHAT=komunikace ale ouha tady to je spíš mrtvá schránka a když se náhodou někdo ozve tak maximálně třikrát a dost. Je tak pro zajímavost jsem si udělal malý průzkum na sex kontaktech. Pánové jen stačí trochu počítat.
  REG ÚSTECKÝ VĚK.SKUP PROF S FOT PRO BEZ FO
  18-25 37 52
  26-35 55 72
  36-45 32 48
  nad 46 24 30
  TO JE 138+202=340
  ŽENSKÝCH PROFILŮ NA JEDEN REGION A JE JICH CELKEM 14
  Na to že prezentují cca 400000 uživatelských profilů je to trochu málo ženských a asi musíme pochopit že to kvantum chlapů nejde hned tak obsloužit, proto asi najali nějaké ty brigádníky aby aspoň občas odepsali na ty naše oplzlosti (to musí být hrozná brigáda-já bych to nedal). Věřím že tato opatření provozovatel přijal nezištně a pouze za účelem zkvalitnění služeb a uspokojení nás nadržených mužů co touží zprznit každou díru kterou potkají. Další bonusem je občasná přítomnost sociálních pracovnic které Vám milerády poskytnou své služby, ovšem za peníze !!!! Netroufám si tvrdit že všechny profily jsou podvrh ale bude jich dost Typuji tak 80-90% . Sám jsem jich oslovil něco kolem 80ti a světe div se skutečně reagovala jen jedna paní bohužel 65ti letá, dokonce jsme si psali po mailu a potvrdila mi mé domněnky. Tedy s tím rozdílem že ženy přístup na portál NEPLATÍ.
  To je asi tak vše o co jsem se chtěl podělit a doufám že si to přečte hodně lidí, protože fakt nesnáším když ze mne někdo dělá blbce !!!!!!
  Přeji mnoho štěstí ale někde jinde S pozdravem Jarouš

  Klady
  žádné
  spousta pěkných obrázků - ty najdete leckde na netu a zadarmo!!!
  nic dobrého tu nečekejte

  Nevýhody
  je to zlodějna největšího kalibru, podvod a hnus velebnosti

  SexKontakty, drtivou většinou podvod

  sexkontakty jsou úplne identické s freerande. Na freerande jsem se seznámil se skutečnou osobou, došlo i na reálné setkání a dodnes jsme dobří přátelé, bohužel nic víc. Oni prostě přitvrdili s těmi falešnými profily že je duplikují a každý ten profil vám píše něco jiného pod stejnou fotkou. jedna madam na mě huláká Ahoooj, říkej mi prdelko, ta samá madam mě za hodinu osloví milý jiří.

  Klady
  desin

  Nevýhody
  skoro vše

  podvod

  zaplatite clenske a na zpravy nikdo neodpovida je to podvod jak z lidi vylakat penize

  Podivná seznamka

  Oslovil jsem asi 70 uživatelů s různými návrhy na možnost seznámení se. Vždy jsem reagoval na to, co uživatelé psali na svých profilech, to co zde hledají, co mají rádi, co je vzrušuje a přitahuje. Obdržel jsem zhruba 10 odpovědí vždy o jedné či dvou větách zpravidla totožného textu, které mnohdy vůbec nereagovaly na zprávu, kterou jsem poslal. Odpověď přišla vždy tak po 2 dnech, i když jsem na příchozí zprávu odpověděl obratem a server mi hlásil, že uživatelka je on-line. Uživatelkám jsem nabízel i kontakt na svůj e-mail, vždy bezúspěšně.
  Z mého pohledu se nejedná o seznamku na reálné seznámení. Odpovědi píše patrně nějaký operátor či program. Za mě tuto seznamku nikomu NEDOPORUČUJI!!

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  Vše, co jsem popsal výše.

  sexkontakty

  Celé je to podfuk. Stačí si udělat dva profily s různým emailem a chodí na ně stejné erotické zprávy od nějakého robota nebo brigádníka.

  Podvod

  Přišlo mi do emailu několikrát odkaz na profil na seznamce pokaždé pod jiným jménem a věkem. Když jsem jim to napsal okamžitě smazali můj profil. Za mne velký podvod nalákat lidi aby jim zaplatili členství.

  Info sexkontakt

  Nemuzu napsat nic pozitivniho. Ucas v Sexkontaktu me prisla na 3000kc. Nalakaji na zasilani sms mezi kontakty ale sms stoji 55kc,a pritom si pisete pouze s automatem ktery vam bude mazat med kolem pusy jak se mu styska a jak mu,nebo ji schazite no super.Chtel jsem take najit partnerku ale pouze si prohlizite obrazky a ctete jak slecne nebo klukovi chybi laska sex jsou nadrzeny a ve finale nedokazou odepsat. Pak zasle automat po case kontakt ktery vas oslovi. No tak moje zkusenost stala 3000 a nedoporucuji nashle

  Klady
  Dokonalost,mazat med kolem pusy obrat o penize. Hezke obrazky na prohlizeni.

Navštívit SexKontakty

Napište recenzi