BezZavazku

BezZávazku BezZávazku

BezZavazku Recenze

  Podvod

  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka .

  Klady
  Žádné

  Nevýhody
  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka

  Jeden velký podvod

  Umělé protahování konverzací za účelem vytahání co nejvíce kreditů. Na otázky stále stejná stupidní odpověď.

  Klady
  Nic.

  Nevýhody
  Podvod.

  99999

  Ahoj kočky

  Klady
  999

  Nevýhody
  0000

  Naprosto v pořádku

  Nevím, co tu všichni mlží o podvodu. Asi čtvrt roku jsem si psal s milou slečnou, která byla moc hezká a milá.. A světě div se, existuje! Jak to vím? Bude to asi tím, že spolu už nějaký ten pátek žijeme.

  Klady
  Anonymita, reálné profily i profily pro zábavu

  PODVOD

  Nekupoval jsem kredity a napsal svoje kontakty do profilu, okamzite a opakovane to bylo smazane. Kdyz jsem se ptal proc, bylo mi odpovezeno, ze na to mají narok podle obchodnich podminek. Můzete se zaregistrovat za tri kredity za tricet korun, za tu srandu to stoji, fakt jsem se bavil, ale pak uz ani kacku ha ha ha

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Podvod, ale sranda za 30 kacek

  Podvod, lumpárna

  Na seznamce BezZávazku jsem vysledoval následující: 1. bleskové reakce - dříve než stačíte přečíst nějaký profil, přijde z něj zpráva a totéž se děje i při odpovědi na již zaslanou zprávu. 2. řada profilů je falešných. Jednak jsou vytvořeny uměle - různé fotky focené ve stejném prostředí, shodné tváře s jiným úhlem pohledu popř. výřezy, ale rozdílné texty i osobní údaje apod. Pravděpodobné je zneužití reálných profilů za které píše někdo jiný (s odstupem času naprosto jiné zprávy ze stejného profilu většinou nekorespondující se základními údaji uvedenými v profilu, chaotické odpovědi naprosto nenavazující na předchozí korespondenci). Společnými znaky je : - žádosti o tel. číslo s odůvodněním, že kredity není třeba platit. Po zaslání buď žádná odezva nebo okamžitá změna názoru a snaha zůstat v písemném spojení co nejdéle. - příchozí zprávy se odvolávají na společné, nebo velmi blízké bydliště, které ovšem v ČR neexistuje. - zprávy z druhého konce republiky s přáním setkat se za hodinu. Po upozornění na neuskutečnitelnost s ohledem na vzdálenost 500 km je obvyklá reakce: “právě jsem se přestěhovala a nejde to v profilu změnit“. - pozvání do kina, restaurace apod. v době vládních omezení. Perlička na závěr – 24.4.2021 jsem byl pozván na společný nákup vánočního stromku !?!? Sečteno a podtrženo – podvod a lumpárna s cílem tahat z lidí peníze - 1 zpráva = 1 kredit = cca32 Kč.

  Klady
  Naprosto nic !!!

  Nevýhody
  Všechno !!!

  BezZavazku - podvod

  Je to jeden velk podvod jak tahat z lid penze za kredity. Vechny recenze tady jsou stejn a pravdiv. V dnm přpadě se tady nejedn o domluven sexu.

  Klady
  nic

  Nevýhody
  ve

  komedie

  Ze srandy jsem se tam regnul nekdy po půlnoci. pak jsem el chrpat a odpoledne mm 13 strnek zprv od kdejak baby, rovnou s rozcapenou fotkou u půlky :D to jako fakt? :D myslte si, e jsem padnul na hlavu a tohle Vm eru a začnu Vm sypat love? :D

  Klady
  nic

  Nevýhody
  vechno

  koda jsem Vae recenze nenael dřv...

  Začal jsem slibně ale pak je to jak pete hnusny podvod. Zajm ki jestli ty holky jsou prav nebo vygenoravne nebo tak? Asi u penze nevratnho co?

  Bez zavazku

  Ano je to podvod - vybral jsem si pr en, u po prvn zprvě se pomalu chtěli sejt, i jsem jim poslal foto a psal, ať p na soukr. mail, a to bylo pořd dokola - take 3 pokusy a dost. Je to vně podvod. Dokonce jsem i jedn napsal, e je zlatokopka, e se ze mě sna tahat kredity. V tu chvli odpověd, co si jako o n myslm a tak a e soukr. mail nedv. Tak jsem si potvrdil, e to je jen způsob jak tahat prachy.

  Kdy byla tahle seznamka zaloen

  Ahoj, připojuj se tak . Je to jeden velk podvod... a hlavně je to na netu asi novinka ne?kdy jsem si to zaloila , nikde jsem se o tom moc nedočetla. A tady.nevte od kdy to vůbec funguje?

  Podvod

  Přtelsk varovn na strnku bezzavazku.com, ve co na tto strnce zaije, nen tak, jak se zprvu tvř. Dej si pozor, ať m přt měsc na chleba!!! Ve je podvod, ani nezkouej utratit jedin kredit.

  podvod

  Seznamce se obloukem vyhněte, ne ale kvůli tomu jak je drah, kdy kad zprva se čtuje 30 korunami. J jsem narazil pouze na fiktivn profily. Scnř je vdy stejn. Nabdka sexu jetě v ten den a pot vmluvy a prodluovn konverzace, aby uivatel přikupoval dal kredity. Pokud ena sama pod o zasln kontaktu, na tento kontakt stejně nereaguje a chce pokračovat na placenm portlu. e se jedn o podvodn profily, je mon určit i z toho, e na kadou zprvu přijde odpověď tměř okamitě a to v kteroukoli denn či nočn dobu.

  Luxusn podvod

  Je to tady super seznamka, pln falench profilů. Je super jak to tady funguje. Vsichni maj tolika peněz aby si mohli pst zprvy na tehle seznamce, domluva schůzky dn, kdy u někdo nape o tel. Nebo mail protoe nem kredity a kdy odepu, tak najednou kredity seene. Nikdo nem čas nebo odvahu? Je to celekm vtipn. Ale alespoň se člověk za ty penze pobav. Co s penězi těch je dost, alespoň u někoho. Mon jsem jetě na něco zapomněl ale to je jedno.

  BezZavazku

  je to slun podvod. Kdy jsem se nudil, prohlel jsem profily i z jinch krajů a zajmav bylo, e na mne vyskakovali ty sam obličeje, někdy připasovan k jinmu tělu, tak jsem si dal tu prci a projel vechny kraje a jen jedin rok. Opravdu se ty eny opakuj, pod jinm jmnem, ale fotky jsou pořd t sam eny. Podvod a tahn peněz

  Podvod

  Je to cely podvod je takhaji penize z lid zaplatite kredity s schvalne se vas potencialni partnerky dale vyptavaji prestoze poslete tel.cislo uz ani korunu ......

  www.bezzavazku.com

  Hnůj hnůj hnůj. Tohle nen dn seznamka ale placen sexchat😃tahat z lid prachy o nic jinho nejde. nemon se s někm sejt

  Bezz

  Zprvy typu "ahoj Petr, jsem z Liberec", normln tok falench profilů, zprv od administrtora. Kdy označte nabdku (napřklad na schůzku), za vteřinu přijde odpověď. Pokud se člověk nech naplit zprvou "pojďme se někde sejt, abychom nemuseli platit tu drahou komunikaci tady", tak pak u jen odpovd na otzky, k dn schůzce nikdy nedojde. Take klasick podvodn strnky.

Navštívit BezZavazku

Odešlete svou vlastní recenzi