BezZavazku - 11 Recenze

BezZavazku Logo

11.1% doporučené, 11 Recenze

  1. BezZavazku
  2. BezZavazku Recenze
  3. Také napište recenzi o BezZavazku

BezZavazku

BezZávazku

BezZávazku

BezZavazku Details

Hits: 345

URL: https://www.bezzavazku.com/

Kategorie: Casual Dating

Recenze: 11


BezZavazku recenze (10):

BezZavazku - Škoda jsem Vaše recenze nenašel dřív...

0

Recenze:
Začal jsem slibně ale pak je to jak píšete hnusny podvod. Zajímá ki jestli ty holky jsou pravé nebo vygenoravne nebo tak? Asi už peníze nevratného co?

Jason nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - Bez zavazku

0

Recenze:
Ano je to podvod - vybral jsem si pár žen, už po první zprávě se pomalu chtěli sejít, i jsem jim poslal foto a psal, ať píší na soukr. mail, a to bylo pořád dokola - takže 3 pokusy a dost. Je to vážně podvod. Dokonce jsem i jedné napsal, že je zlatokopka, že se ze mě snaží tahat kredity. V tu chvíli odpověd, co si jako o ní myslím a tak a že soukr. mail nedává. Tak jsem si potvrdil, že to je jen způsob jak tahat prachy.

Jirka nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - Kdy byla tahle seznamka založená

1

Recenze:
Ahoj, připojují se také . Je to jeden velký podvod... a hlavně je to na netu asi novinka ne?když jsem si to založila , nikde jsem se o tom moc nedočetla. Až tady.nevíte od kdy to vůbec funguje?

BezZavazku - Podvod

0

Recenze:
Přátelské varování na stránku bezzavazku.com, vše co na této stránce zažiješ, není tak, jak se zprvu tváří. Dej si pozor, ať máš příští měsíc na chleba!!! Vše je podvod, ani nezkoušej utratit jediný kredit.

Honzik nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - podvod

0

Recenze:
Seznamce se obloukem vyhněte, ne ale kvůli tomu jak je drahá, kdy každá zpráva se účtuje 30 korunami. Já jsem narazil pouze na fiktivní profily. Scénář je vždy stejný. Nabídka sexu ještě v ten den a poté výmluvy a prodlužování konverzace, aby uživatel přikupoval další kredity. Pokud žena sama požádá o zaslání kontaktu, na tento kontakt stejně nereaguje a chce pokračovat na placeném portálu. Že se jedná o podvodné profily, je možné určit i z toho, že na každou zprávu přijde odpověď téměř okamžitě a to v kteroukoli denní či noční dobu.

BezZavazku - Luxusní podvod

0

Recenze:
Je to tady super seznamka,  plná falešných profilů. Je super jak to tady funguje. Vsichni mají tolika peněz aby si mohli psát zprávy na tehle seznamce, domluva schůzky žádná, když už někdo napíše o tel. Nebo mail protože nemá kredity a když odepíšu, tak najednou kredity sežene. Nikdo nemá čas nebo odvahu? Je to celekm vtipný. Ale alespoň se člověk za ty peníze pobaví. Co s penězi těch je dost, alespoň u někoho. Možná jsem ještě na něco zapomněl ale to je jedno.

Honza nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - BezZavazku

0

Recenze:
je to slušný podvod. Když jsem se nudil, prohlížel jsem profily i z jiných krajů a zajímavé bylo, že na mne vyskakovali ty samé obličeje, někdy připasované k jinému tělu, tak jsem si dal tu práci a projel všechny kraje a jen jediný rok. Opravdu se ty ženy opakují, pod jiným jménem, ale fotky jsou pořád té samé ženy. Podvod a tahání peněz

kulecnik nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - Podvod

0

Recenze:
Je to cely podvod je takhaji penize z lidí zaplatite kredity s schvalne se vas potencialni partnerky dale vyptavaji prestoze poslete tel.cislo uz ani korunu ......

Radim4 nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - www.bezzavazku.com

0

Recenze:
Hnůj hnůj hnůj. Tohle není žádná seznamka ale placený sexchat😃tahat z lidí prachy o nic jiného nejde. nemožné se s někým sejít

Lukáš nedoporučuje BezZavazku přátelům či známým

BezZavazku - Bezz

0

Recenze:
Zprávy typu "ahoj Petr, jsem z Liberec", normální útok falešných profilů, zpráv od administrátora. Když označíte nabídku (například na schůzku), za vteřinu přijde odpověď. Pokud se člověk nechá napálit zprávou "pojďme se někde sejít, abychom nemuseli platit tu drahou komunikaci tady", tak pak už jen odpovídá na otázky, k žádný schůzce nikdy nedojde. Takže klasické podvodné stránky.

Také napište recenzi o BezZavazku

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte BezZavazku