BezZavazku

BezZávazku BezZávazku

BezZavazku Recenze

  �����PODVOD�����������

  �����tahle mašina na sprosťárny...jednak nemá kvalitní formát je drahá a falešná � smutné. ... �ekl mám na to rozjetou FIRMU !!!!co sním??

  Klady
  Bezzkomentare

  Nevýhody
  Bezzkomentare

  podvod Bezzávasku

  Připojuji se k názoru ostatních, že na seznamce Bezzávasku, není reálné se skutečně seznamit. S přestávkami si dopisuji již více jak půl roko a dosud, žádná reálná schůzka. Po zaslaní tel.č. nebo emailu. Stále jen to samé, pouze dopisování na seznamce. Okamžité reakce na odpovědi, ve dne i v noci. Podobné profily, jiné fotky,fotky pornohereček v profilu. Jiné odpovědi na zaslanou zprávu. Jen udržet chlapy co nejdéle utrácet za kredity. Psal jsem jedné na profil, že mi to připadá jako sex po telefonu nebo live chat. Žádná odpověď od ní. Chápu, že, když to někoho žíví, tak těžko na tuto otázku asi odpoví?To mě utvrdilo v tom, je to něco takového?Tedy, že je to celý podvod.Je možné,že někde někdo na té seznamce skutečně někoho hledá, ale v tom množství profilu se to ztrátí. Ale za mě je to 95% procent podvod a možná 5% pravda?

  Klady
  Zajímavý psychologický průzkum, tak bych to asi nazval. Co všechno jsou lidé schopni dělat a napsat za peníze. Jiné kladné věci v tom nevidím.

  sms call centrum

  žádná šance, potřebují spálit jen Vase kredity a vůbec nemáte tušení, kdo di s Vámi píše. Podvod...

  Klady
  žádné

  Nevýhody
  podvod

  Je to podvod

  Umělé prodlužování konverzace a nereálná šance na setkání.

  Klady
  Hezké fotky,to je asi vše

  Nevýhody
  Jen sliby.

  Podvod

  Odporný a směšný podvod, chlapi neblbnéte, myslete mozkem a ne ...


  .

  Klady
  Nula

  Nevýhody
  Všechno

  Podvod

  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka .

  Klady
  Žádné

  Nevýhody
  Hrůza , tahání peněz z lidi . Fake profili a sama spisovatelka

  Jeden velký podvod

  Umělé protahování konverzací za účelem vytahání co nejvíce kreditů. Na otázky stále stejná stupidní odpověď.

  Klady
  Nic.

  Nevýhody
  Podvod.

  99999

  Ahoj kočky

  Klady
  999

  Nevýhody
  0000

  Naprosto v pořádku

  Nevím, co tu všichni mlží o podvodu. Asi čtvrt roku jsem si psal s milou slečnou, která byla moc hezká a milá.. A světě div se, existuje! Jak to vím? Bude to asi tím, že spolu už nějaký ten pátek žijeme.

  Klady
  Anonymita, reálné profily i profily pro zábavu

  PODVOD

  Nekupoval jsem kredity a napsal svoje kontakty do profilu, okamzite a opakovane to bylo smazane. Kdyz jsem se ptal proc, bylo mi odpovezeno, ze na to mají narok podle obchodnich podminek. Můzete se zaregistrovat za tri kredity za tricet korun, za tu srandu to stoji, fakt jsem se bavil, ale pak uz ani kacku ha ha ha

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Podvod, ale sranda za 30 kacek

  Podvod, lumpárna

  Na seznamce BezZávazku jsem vysledoval následující:
  1. bleskové reakce - dříve než stačíte přečíst nějaký profil, přijde z něj zpráva a totéž se děje i při odpovědi na již zaslanou zprávu.
  2. řada profilů je falešných. Jednak jsou vytvořeny uměle - různé fotky focené ve stejném prostředí, shodné tváře s jiným úhlem pohledu popř. výřezy, ale rozdílné texty i osobní údaje apod. Pravděpodobné je zneužití reálných profilů za které píše někdo jiný (s odstupem času naprosto jiné zprávy ze stejného profilu většinou nekorespondující se základními údaji uvedenými v profilu, chaotické odpovědi naprosto nenavazující na předchozí korespondenci). Společnými znaky je :
  - žádosti o tel. číslo s odůvodněním, že kredity není třeba platit. Po zaslání buď žádná odezva nebo okamžitá změna názoru a snaha zůstat v písemném spojení co nejdéle.
  - příchozí zprávy se odvolávají na společné, nebo velmi blízké bydliště, které ovšem v ČR neexistuje.
  - zprávy z druhého konce republiky s přáním setkat se za hodinu. Po upozornění na neuskutečnitelnost s ohledem na vzdálenost 500 km je obvyklá reakce: “právě jsem se přestěhovala a nejde to v profilu změnit“.
  - pozvání do kina, restaurace apod. v době vládních omezení.
  Perlička na závěr – 24.4.2021 jsem byl pozván na společný nákup vánočního stromku !?!?
  Sečteno a podtrženo – podvod a lumpárna s cílem tahat z lidí peníze - 1 zpráva = 1 kredit = cca32 Kč.

  Klady
  Naprosto nic !!!

  Nevýhody
  Všechno !!!

  BezZavazku - podvod

  Je to jeden velký podvod jak tahat z lidí peníze za kredity. Všechny recenze tady jsou stejné a pravdivé. V žádném případě se tady nejedná o domluvení sexu.

  Klady
  nic

  Nevýhody
  vše

  komedie

  Ze srandy jsem se tam regnul nekdy po půlnoci. pak jsem šel chrápat a odpoledne mám 13 stránek zpráv od kdejaký baby, rovnou s rozcapenou fotkou u půlky :D to jako fakt? :D myslíte si, že jsem padnul na hlavu a tohle Vám žeru a začnu Vám sypat love? :D

  Klady
  nic

  Nevýhody
  všechno

  Škoda jsem Vaše recenze nenašel dřív...

  Začal jsem slibně ale pak je to jak píšete hnusny podvod. Zajímá ki jestli ty holky jsou pravé nebo vygenoravne nebo tak? Asi už peníze nevratného co?

  Bez zavazku

  Ano je to podvod - vybral jsem si pár žen, už po první zprávě se pomalu chtěli sejít, i jsem jim poslal foto a psal, ať píší na soukr. mail, a to bylo pořád dokola - takže 3 pokusy a dost. Je to vážně podvod. Dokonce jsem i jedné napsal, že je zlatokopka, že se ze mě snaží tahat kredity. V tu chvíli odpověd, co si jako o ní myslím a tak a že soukr. mail nedává. Tak jsem si potvrdil, že to je jen způsob jak tahat prachy.

  Kdy byla tahle seznamka založená

  Ahoj, připojují se také . Je to jeden velký podvod... a hlavně je to na netu asi novinka ne?když jsem si to založila , nikde jsem se o tom moc nedočetla. Až tady.nevíte od kdy to vůbec funguje?

  Podvod

  Přátelské varování na stránku bezzavazku.com, vše co na této stránce zažiješ, není tak, jak se zprvu tváří. Dej si pozor, ať mᚠpříští měsíc na chleba!!! Vše je podvod, ani nezkoušej utratit jediný kredit.

  podvod

  Seznamce se obloukem vyhněte, ne ale kvůli tomu jak je drahá, kdy každá zpráva se účtuje 30 korunami. Já jsem narazil pouze na fiktivní profily. Scénář je vždy stejný. Nabídka sexu ještě v ten den a poté výmluvy a prodlužování konverzace, aby uživatel přikupoval další kredity. Pokud žena sama požádá o zaslání kontaktu, na tento kontakt stejně nereaguje a chce pokračovat na placeném portálu. Že se jedná o podvodné profily, je možné určit i z toho, že na každou zprávu přijde odpověď téměř okamžitě a to v kteroukoli denní či noční dobu.

  Luxusní podvod

  Je to tady super seznamka, plná falešných profilů. Je super jak to tady funguje. Vsichni mají tolika peněz aby si mohli psát zprávy na tehle seznamce, domluva schůzky žádná, když už někdo napíše o tel. Nebo mail protože nemá kredity a když odepíšu, tak najednou kredity sežene. Nikdo nemá čas nebo odvahu? Je to celekm vtipný. Ale alespoň se člověk za ty peníze pobaví. Co s penězi těch je dost, alespoň u někoho. Možná jsem ještě na něco zapomněl ale to je jedno.

  BezZavazku

  je to slušný podvod. Když jsem se nudil, prohlížel jsem profily i z jiných krajů a zajímavé bylo, že na mne vyskakovali ty samé obličeje, někdy připasované k jinému tělu, tak jsem si dal tu práci a projel všechny kraje a jen jediný rok. Opravdu se ty ženy opakují, pod jiným jménem, ale fotky jsou pořád té samé ženy. Podvod a tahání peněz

  Podvod

  Je to cely podvod je takhaji penize z lidí zaplatite kredity s schvalne se vas potencialni partnerky dale vyptavaji prestoze poslete tel.cislo uz ani korunu ......

  www.bezzavazku.com

  Hnůj hnůj hnůj. Tohle není žádná seznamka ale placený sexchat😃tahat z lidí prachy o nic jiného nejde. nemožné se s někým sejít

  Bezz

  Zprávy typu "ahoj Petr, jsem z Liberec", normální útok falešných profilů, zpráv od administrátora. Když označíte nabídku (například na schůzku), za vteřinu přijde odpověď. Pokud se člověk nechá napálit zprávou "pojďme se někde sejít, abychom nemuseli platit tu drahou komunikaci tady", tak pak už jen odpovídá na otázky, k žádný schůzce nikdy nedojde. Takže klasické podvodné stránky.

Navštívit BezZavazku

Napište recenzi