Flirt.com - 11 Recenze

Flirt.com Logo

15.4% doporučené, 11 Recenze

  1. Flirt.com
  2. Flirt.com Recenze
  3. Také napište recenzi o Flirt.com

Flirt.com

Flirt.com

Flirt.com Details

Hits: 1633

URL: http://www.flirt.com

Kategorie: Casual Dating

Recenze: 11


Flirt.com recenze (11):

Flirt.com - jsem spokojeny

0

Recenze:
ja se seznamil se slecnou mam dobre zkusenosti moc jsem tomu neveril moje nova pritelkyne je z liberce byla cca 300 metru od meho bydliste Flirt.com dekuju

Silné stránky:
spokojenost

petr doporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - FLIRT.COM = ZLODĚJI

0

Recenze:
Náhodou jsem se zaregistroval na této seznamce a poté co se mi ozvalo několik děvčat zjistil, že bez placení si ani neškrtnu. Po následné přečtení obchodních podmínek, kde souhlasíte s automatickým prodlužováním jsem účet odstranil, což znamená velmi otravné proklikaní, obdržení kódu a opět proklikaní. URČITĚ NEDOPORUČUJI A HLAVNĚ NEŽ NĚKDE NĚCO ZAPLATÍTE, ČTĚTE OBCHODNÍ PODMÍNKY!!!

Mordred nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - Nikdy

0

Recenze:
Ještě ze jsem nezaplatili, i když jedna byla blízko a sympatanda. Jak jsem starej, tak asi ještě nejsem blbej👍

Who nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - podvod

10

Recenze:
Zdravím všechny, chtěl jsem to zkusit na 3 dny za cca. 54kč, odklepl to a ejhle, z účtu zmizelo dalších 158kč - prý že prémiový randič. Zrušit předplatné není nemožné, ale dost otravné, jelikož dáte zrušit, poté čekáte cca hodinu na mail s kódem, který musíte vložit na svém účtu a zase se proklikat. Poté přijde potvrzující mail o zrušení předplatného. Ve všeob. obchodních podmínkách se ale dočtete, že je možné to zrušit 72 hodin před vypršením předplatného. Takže když máte zkušební na 3 dny, máte asi smůlu Je to podvod. Volal jsem na zákaznickou linku, je to Čína, mluví špatně anglicky, neví vůbec nic. Chtěl bych to předat ČOI a PČR. Údajní uživatelé na jejich seznamce nejsou skuteční lidé, ale zprávy generuje počítač, stačí být připojen dvě minuty a dojde to každému. Kdo se chce přidat ke stížnosti, pište na [email protected]

Silné stránky:
nic

Martin nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - Pomoc!!!

0

Recenze:
Omylem jsem si nainstalovala tohle do mobilu, ale nikam jsem nic neposilala zadne penize a nic. Musim tam neco posilat, kdyz to mam nainstalovane? Jak se toho zbavit? Diky za odpoved

Silné stránky:
---

Slabé stránky:
---

Zase je nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - Podvod na lidi

0

Recenze:
Připojuji se k ostatním recenzím, v tom samém smyslu. Zaplatil jsem si měsíc, zkusil služby tohoto serveru a zrušil registraci. Ale po měsíci mi z účtu byl odepsán další měsíční poplatek. Zrušit předplatné na tomto serveru je docela oříšek. Nedoporučuji tento podvodný server ani na minutu!

Silné stránky:
žádné

Slabé stránky:
Vše, co tam je

Kikas nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - flirt.com recenze

3

Recenze:
Byl jsem na techto strankach flirt.com a je to rozhodne podvod snat ve všem co tahle podvodna seznamka nabizí.
Ne jenom že to admin všechny odeslaný vámi zpravi kontroluje co vi komu píšete,ale taky vás zablokují na chvíli přístup na chat seznámení..Ty profili žen který tam jsou jsou fiktivní a to převážně 90 % je falešných profilů který využivají zaměstnanci té firmy která tu seznamku řídí,pravděpodobně pár lidí sedí u pc a rozesílájí vzkazy,a taky zprávi ktery přicházejí automaticky vám od falešných profilů ( nastaveno v moje nastavení automaticky zprávi když na někoho mrknete,dáte like,podiváte se na profil),když reagujete na tyto zprávi už vám nikdo neodpoví.Když odpovíte 30-50 profilů neobdržíte ani 1 odpoved na odeslanou zpávu.Zbylích 10 % profilů je pravích vždy se jedná o výjimku když napíšete v chatu seznámení,tak se možná dočkáte odpovedi.Rozhodně nedoporučuji platit za členství ,nebo vám automaticky strhávají po skončení zkušebního 3 denního členství další peníze.Jde jim pouze o výdělek(peníze),né o to aby ste se s někým seznámili.
Ženy mají členství zadarmo a chlapy musí platit za členství , a bez vašeho vědomí si vesele strhávají z vašeho ůčtu další peníze ale vi o tom ani nevíte.Todle je jásný podvod.
Takže bacha na to..

Mirek nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - SEZMNAMKA FLIRT= PODVOD..!!

0

Recenze:
Pomáhal jsem s platbou služeb na této seznamce kamarádovi,který má plný inv.důchod..Nic nefungovalo,platba nešla uskutečnit,,tel---v angličtině s divným přízvukem. Nakonec nám bylo z karty strženo 296,-Kč,ale služby zpřístupněné vůbec nebyly....Dále jsem zjistil,že žena na fotografii VŮBEC v inzerované obci nežije,ani zřejmně neexistuje!...Zlodějská banda se sídlem na Maltě opět okradla nemocného člověka!!!! Bude se snažit o potrestání viníků!

Silné stránky:
Žádné....

Slabé stránky:
Ubohé podvody hodné potrestání.

Slánský nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - Flirt.com je podvod a TISCALI to je ještě pod

3

Recenze:
Dobrý den,

musím pouze potvrdit to, co napsali kolegové. Flirt.com je zjevně podvod! Jsem již na tyto věci ostražitý, ale když mi to přišlo jako reklama od TISCALI, které léta používám a mám za seriózní firmu, tak jsem si řekl, že to zkusím. A čekalo mě nemilé překvapení. Po zaplacení (anonymní kartou samozřejmě) zjistíte, že vám píšou slečny, ale už neodpoví. Nikde se nedá zjistit za co jste vlastně zaplatili a na jak dlouho, což je již jasnou známkou podvodu.
Budu kontaktovat TISCALI a žádat o vysvětlení a vrácení peněz!

DanyK nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Flirt.com - FLITR.COM = PODVOD

3

Recenze:
Dle mého soudu je adresa FLIRT.COM PODVOD!!!
1) Zaplatil jsem si členství na tři dny za 54 korun, čili 3x18 Kč, ale bylo mi strženo 6x18 Kč!!!
2) Evidentně tam jsou fotky stažené z facebooku a nikdy mi nikdo živý neodepsal na jakoukoliv zprávu. A že jsem jich napsal. Ani když mi nějaké "děva " napsala a já odpověděl, ani když jsem nějakou oslovil sám. Dokonce mi chodily zprávy od různých uživatelek a byly naprosto totožné. Třeba: "Hrál jsi někdy Twistera nahej?"
Zvažuji trestní oznámení, protože mne uvedli v omyl. A začnu tím, že u své banky budu reklamovat neoprávněné obohacení z mého účtu.
Takže jedna malá rada. Jsou to svině a na FLIRT.COM NIKDY NECHOĎTE - ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJU!!!

Silné stránky:
Dokáží z člověka vylákat peníze a nic mu za to nedat.

Slabé stránky:
Evidentně si budete psát s nějakými spamboty.
Oprava:
Budete psát spambotům, možná vám napíší jako první, ale další odpověď už nedostanete...

Svicko nedoporučuje Flirt.com přátelům či známým

Také napište recenzi o Flirt.com

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Flirt.com