Tajna Laska

Zjisti proč je TajnáLáska právě pro tebe

TajnáLáska je platforma pro dospělé s tisíci nových členů registrovaných každý den! Profil svých snů můžete snadno najít pomocí našich pokročilých vyhledávacích nástrojů. TajnáLáska vytvořil bezpečné prostředí pro online flirtování svých uživatelů. Internet nám všem usnadnil se spojit a naplnit naše fantazie. Zaregistrujte se ještě dnes a získejte zdarma žeton pro odeslání zprávy, nebo flirtu. Bavte se!

 


Tajna Laska Recenze

    podvod

    Ani tak nemám dotaz, jako spíše varování. Nedávno jsem si našla brigádu z domova na pozici chat operátora. Na tuto brigádu jsem se po čtyřech hodinách vykašlala. Šlo tam totiž o to, že na stránkách seznamky se vytvořilo cca 1500 dámských vymyšlených profilů (80% dle fotek byly mladé kočky). Jakmile se zaregistroval muž, začaly mu chodit zprávy od těchto holek (klidně 50 zájmů za půl dne). A to klidně šedesátníkovi psali osumnactky. Toto byly však zprávy rozesílané automatem. Aby muž odpověděl holce, která vypadala, že se s ním klidně vyspí, musel si zaplatit kredit (jedna zpráva kolem 30kc). Ve chvíli, kdy odpověděl přišli na řadu SMS operátoři (klidně i starý dědek si mohl hrát na to, že je roztoužená dvacítka), kteří mají za práci udržet chlapa na co nejvíce zpráv. Samozřejmě spoustu mužů napadlo poslat mobil nebo mail, ovšem jakékoliv kontakty, které muž pošle jsou vymazané systémem. To on ale neví. Protože ta holka na druhé straně ho chce nejdříve lépe poznat nebo má x důvodů, proč si nemůžou psát zdarma. Pánové se nikdy s tím na druhé straně nesetkají. Navíc, dost často se stává, že mu odpovídá pokaždé jiný operátor a musí pročítat historie chatu, aby navázal na předchozí.
    Pánové, buďte rozumní, neplaťte za to. Je to k ničemu a funguje takto spousta seznamek nejen u nás.
    Sdílejte mezi sebou, ať nevyhazujete peníze zbytečně. Operátor má za úkol být přesvědčivý, vypadá, že vás opravdu chce ta krásná holka z fotky, ale klidně si můžete psát s vaším starým sousedem.

Navštívit Tajna Laska

Napište recenzi