Zhavenoci

Vyzkoušejte ŽhavéNoci.cz a poznejte ty nejhezčí singles z České republiky! Zvolte nejlepší českou seznamku, hledejte nezadané české holky nebo kluky, domluvte si super rande a zažijte nejhezčí chvíle svého života!

Zhavenoci Recenze

  mrdacka

  ja si tu nasel okolo prahy fajne jsem si zamrdal na hotelu.

  Klady
  sex

  Nevýhody
  libi

  Podvodníci

  je to podvodná stránka, zaplatíte 1 denní zkušební verzi a naúčtují vám 700 Kč

  Klady
  Nic, podvodníci

  Nevýhody
  Podvodníci

  Kybernetické bezpečnost

  Jednou se o legální vir zastíraný za seznamku udržovaný boty a potencionálníma “zaměstnankyněma”. Po zkušebním založením účtu bez jeho aktivace jsem usoudil, že web bere z nějakého webu fotky a přiřazuje jim chatové boty. Dále neumožňuje po založení účtu žádnou komunikaci v rámci jeho sítě a podobné služby a zahltí vás reakcemi botů, které si nemůžete prohlédnout. Grafické prostředí mají okopírované z podobných webů. Nikdy jim nedávejte při registraci používaný e-mail a nic neplatťe pokud nejste připraveni živit tuto společnost.

  Můj důvod k registraci byla fotografie pomalu identická mé spolužačce, když jí bylo 16 let. Takže mám podezření i na nelegální zisk fotek z sociálních síťí a pornografie.

  Klady
  Aplikace má dobrý morální vliv na obyvatelstvo ČR.
  Výchova uživatelů

  Nevýhody
  Zcela očividné porušení zákonů ČR a lidských práv. (Možnost snahy polehčit v smluvních podmínkách s nefunkčním odkazem)
  1. Právo na ochranu soukromí (A, Pouze jednostranná komunikace do zaplacení služby. B, Očividný zisk fotek a přibližných oblastní osob na nich zobrazených a to bez vědomosti osob na nich zobrazených (Potvrzeno s spolužačkou jejíž jedna fotka se zde bez jejího vědomí nachází)
  A další nechám na vás. Heslo je totaljerk

  Podvodníci

  Je to podvod nic víc, zhavenoci.com spadá pod stejného registrátora jako lvnpmt.com, addpmt.com apod. Je to pouze chytře udělaná stránka, kde odpovídají roboti a mají výhodnou cenu, protože jakmile tam dáte kreditní kartu, tak ji prodají dál a budou se vám ztrhávat nenápadně částky z dalších fiktivních služeb od jiných společností.

  zhavenoci.cz

  Konecne po 3 hodinach se mi podarilo vymazat a zrusit predpatne na tomto idiotskym serveru zhavenoci.cz, kde jsou skoro jen same roboti a CAM baby buhvi odkudkoliv.
  1. zavolat na tel. cislo 228 883 554
  2. ozve se anglicky mluvici zena, zepta se co chcete.
  3. Nejlepsi by bylo pripravit si anglicky toto: chci zrusit ucet a
  predplatne.
  4. Pripravit si ID a nejlepe jednoduchy mail, aby baba tomu
  rozumnela. (ten mail si prehodit v nastaveni.
  5. Pak uz jen rici, ze je to z toho a z toho serveru a mlet
  stale erase, erase account.
  6. Cekat na mail ktery potvrdi vymaz. Vetsinou dorazi v zapeti.
  A uz nikdy vice tototto

  Klady
  Pekny baby

  Nevýhody
  kdyz clovek nekouka, tak plati jak debil

  Zlodějina !!!

  Zaregistroval jsem se, je to na tři dny asi ~ 40 kč. Pak nastává automatické prodloužení na měsíc za asi 600 kč.
  Druhý den jsem dlouho hledal jak to ukončit a zrušit profil. No, nakonec se povedlo. Ukázala se mi zpráva, že členství je deaktivované! No a pak na účtu se objevilo, že častka 600 kč čeká na převedení. Zkoušel jsem to hned zrušit na jejich stránkách, ale není žádná šance. Tak jsem chtěl platbu zrušit na účtu, ale už to nešlo. Poradili mi zablokovat kartu a čekat, jestli platba odejde nebo ne. Proběhla, i když o žádné členství nestojím a nechci.

  platba

  Chtěl bych si aktivovat plné členství, ale jde to jen platební kartou, s čímž mám nepříjemné zkušenosti z jiných seznamek, tudíž mě tato varianta platby odradila. Uvítal bych, kdyby šlo aktivaci plného členství provést pomocí mobilního telefonu.

  Klady
  Mnohem levnější než ostatní seznamky

  Nevýhody
  Aktivace plného členství a to pouze platební kartou

Navštívit Zhavenoci

Napište recenzi