C-Date - 6 Recenze

C-Date Logo

14.3% doporučené, 6 Recenze

  1. C-Date
  2. C-Date Recenze
  3. Také napište recenzi o C-Date

C-Date

C-Date odpovídá potřebám náročných jednotlivců napříč republikou. Lidí, kteří jsou otevřeni novému stylu pospolitosti. Ať už single nebo ve vztahu, nechcete si nechat ujít rozmanitost ani nové zážitky. Nyní nastal čas jednat v duchu své touhy!

C-Date Details

Hits: 1277

URL: http://www.c-date.cz/

Kategorie: Casual Dating

Recenze: 6


C-Date recenze (6):

C-Date - C-DATE - POZOR podvodný WEB !!!

0

Recenze:
C-DATE je podvodný web - hlavně jim nedávajte číslo karty, okradou Vás, a budou Vás okrádat a okradou Vás i po zrušení členství ... mě strhli 2300kč i 3 roky po zrušení členství -- hnůůj nechápu jak to že tenhle podvodný web může v evropě existovat - weby se blokují za mnohem menší prohřešky a tahle špína stále funguje

Silné stránky:
Okrádání hlupáků o peníze

HK nedoporučuje C-Date přátelům či známým

C-Date - C-date

0

Recenze:
Pozor při platbě za VIP členství. Je automaticky prodloužená o čas který je uveden malým písmem. Tzn. zaplatíte za měsíc ale automaticky vám bude prodloužena platba na půl roku.
Na této seznamce jsem oslovil několik desítek žen. Některé odpověděly některé ne. Neměl jsem ani v jednom případě pocit, že odpoved přichází od robota či pracovníka C-date.S několika ženami jsem se setkal osobně a rozhodně nešlo o placené společnice. Po prvotním rozladění ze stržené částky musím konstatovat, že na této seznamce se daji potkat reálné a příjemné ženy. Popravdě nechci této seznamce dělat dobrou reklamu hlavne díky rozladění z částky kterou si vzali z mého účtu na druhou stranu ale musím uznat, že se zde reálné ženy dají potkat a profil není na rozdíl od např. Sex kontaktu navštěvován fake profily. Jen pánové necekejte smršť odpovědi a návštěv profilu přece jen je náš tam výrazně více nez žen.Všechny s kterými jsem hovořil, nebo déle psal se shodly, že denně dostávají 50-300 zpráv a opravdu si vybírají komu odepisi.

Silné stránky:
Reálné profily

Slabé stránky:
Podmínky VIP

C-Date - C-date podvod

0

Recenze:
Je to jeden velký podvod! Zjistila jsem ze po krátké době se přestanou moje odpovědi -zprávy doručovatel mužům , tudíž se s nikým nikdy nemůžete spojit. Takto jsem vyzkoušela 3profíy s u všech třech po par dnech přestalo fungovat doručování zpráv . Poškozených jsou určitě stovky lidi!

Silné stránky:
Nic

Vanessa nedoporučuje C-Date přátelům či známým

C-Date - souhlas s komentářem Pawla

0

Recenze:
Došel jsem k tomu samému, jako je výše uvedeno od uživatele Pawla. Akorát mě to vyšlo ještě dráž, jelikož jsem se zaregistroval na c-date.de a půl roku jse zaplatil v EUR 240 na 1/2 roku, akorát jsem si nevšiml malými písmeny pod volbami obdobích napsaného sdělení, že po uplynutí výše uvedeného období se smluvní ujednání automaticky prodlužuje. Lidé, dejte si na tuto pravděpodobně podvodnou seznamku pozor. Budete se totiž seznamovat s robotem. Nyní vám níže přepošlu e-mail, který jsem napsal inkasní společnosti Atriga [email protected]

Sehr geehrte Damen und Herren, sehr geehrter Herr Teichmann,

ich danke Ihnen für die E-mail, in welcher haben sie mir ein Bescheid gegeben, daß ich eine Überweisung für die Gesellschaft unter der Name S.A., RUE DU COMMERCE 13, LU 1351 LUXEMBOURG realisieren soll.

Ich muß aber Ihnen mitteln, daß die Gesellschaf, welsche C-date treibt, ganz falsche und unseriose ist. C-date eingetlich keine Dienste bietet nicht an. C-date zieht nur das Geld und die Informationen aus den Kunden aus. Ins System kann Mann sich nur Einlogen, und das System bietet nach dem Facebook engine die unvollsinende Vorschläge an. Die Frauen viellecht existieren, aber die garnichts wirklich On-Line sind. So das sieht nur so aus. Ich habe herausgefunden, daß in Wirklichkeit, dort nur einen Sofwaresystem leuft, wellches alles simuliert. Die Damen manchmal aus Bayern sind, die gleische Damen dann aus Sachsen sind, oder aus anderem Bundesland, u.s.w. Mann kann einfach sagen, daß die Dienste von C-date, nur ein Rendezvous mit dem Cybersystem sind. C-date nach meiner Meinung Cyberdate heißt.

In diesem Fal, ich will der Gesellschaft gar nichtst zahlen. Ich fühle mich wie ein Opfer betrügerischen Verhaltens.

Ich danke für Ihre Verständnis.

No, neumím perfektně německy, ale naprosakže částka za nicto se ztotožnuji s komentářem Pawla. Prosím všechny: u C-date se nikdy neregistrujte a nic jim neplaťte. Pravděpodobně mi vyjde c-date na dalších 240 EUR. Lze s nimi komunikovat pouze e-mailem.

Jan Pokorn nedoporučuje C-Date přátelům či známým

C-Date - C-Date premium

18

Recenze:
Zkusil jsem premium členství.
Nalákají vás na nízkou vstupní cenu k Premium Klasik za 180 CZK na měsíc.
Dole je malým šedým písmem napsáno 6-ti měsíční návaznost produktu.
Když zvolíte produkt, tak se objeví další stránka - formulář pro vyplnění údajů kreditní karty k zaplacení částky. Na stránce je dole malým šedým písmem napsané, že se automaticky produkt obnovuje a výpověď automatického prodlužování členství je možná minimálně 4 dny před koncem zaplacené doby.
Takže pokud si toho nevšimnete, po měsíci vám z karty strhnout částku 2394 Kč a nenaděláte s tím nic (pokud nezaplatíte, vyhrožují prý vymáhací firmou). Můžete maximálně složitou cestou podat výpověď prémiového členství - chtějí to faxem (naštěstí na netu jsou online faxy, které odešlou email s naskenovanou výpovědí zdarma). Tím ukončíte další prodloužení členství, jinak by vám peníze opět stáhli z účtu. Tentokrát musí být výpověď podaná minimálně 6 týdnů předem.

Co se týče používání - seznamka se jeví jako fungující.
Jenomže pořád mi chodí z různých profilů žen krátké dotazníky. Když nějaké napíšu, tak ve většině případů neodepíše. Mám pocit, že to generují roboti. Jen snad 2x po měsíci občasného přihlášení se mi stalo, že mi člověk odepsal, ale bylo to nějaké divné. Jakoby někdo byl u počítače a odepisoval jen jednou větou, aby to budilo dojem, že si s někým píšu. Tak nevím, jestli je tam opravdu jen málo reálných uživatelů a o zbytek se starají placení zaměstnanci seznamky a automatické zprávy od počítačových robotů.
Celkově jsem se seznamkou nespokojený. Profilové fotky jsou ve veliké míře rozmazané a po žádosti o zobrazení se nic neděje (nebo mi asi vždy program předhodí nějaký falešný profil, fakt nevím, ale je to fakt divné..)
Možná má někdo jinou zkušenost a trefil se do reálného člověka, s kterým si píše, ale mě se to nepodařilo, až na 2 profily, které se ale jevily podezřele.

Takže spíš tuto zvláštní seznamku ze zahraničí moc nedoporučuju.
Také pozor, než něco budete platit. Může se vám to vymstít, když si nepřečtete malé šedé písmo. Náhodou nebudete sledovat svůj bankocní účet a najednou zjistíte, že vám stáhly několik tisíc korun, třeba i opakovaně po delší době a výpověď podat je nutné faxem někom do Nizozemska myslím..

Silné stránky:
Reklama

Slabé stránky:
Jeví se jako plná lidí, ale mám pocit, že tam je plno umělých profilů spravovaných programem, který generuje zprávy s různými dotazníky.
Pokud si nepřečtete podrobně malé šedé písmo při placení kartou, tak vás to může přijít docela draho a musím říct, že ty služby za ty peníze neodpovídají. Primárním účelem asi nebude dávat lidi dohromady, ale vydělávat peníze díky neopatrnosti uživatelů.

Pawel nedoporučuje C-Date přátelům či známým

C-Date - C DATE

0

Recenze:
pochybna adresa nesplnitelnych snu, pozor na tento produkt

Silné stránky:
hodne inseruje a zhava na penize

Slabé stránky:
nesplni nikdy ocekavani

vladislav nedoporučuje C-Date přátelům či známým

Také napište recenzi o C-Date

  • vaše e-mailova adresa není veřejná


Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte C-Date