...

Z lepších seznamek, většinou tam nenajdete nanynky, které si potřebují hladit ego. Obrovskou nevýhodou je, že je tam hrozně málo uživatelů, přisoudil bych to tomu, že je služba docela draze placena. To pak přesto že Vy jste třeba ochotní obětovat peníze na dobré seznamce v důsledku nemáte moc z koho vybírat.

Klady
Přehledné účty uživatelů, ze kterých se dá vyčíst jejich hlavní hodnoty, jež uznávají.

Nevýhody
Neskutečně málo uživatelů

Navštívit Elite Date Recenze o Elite Date

1 reply

Mám úplně stejnou zkušenost. Zaplatil jsem si prémiové členství a pak jsem po několika dnech psaní odpovědí členkám zjistil, že oni mi bez vlastního prémiového členství anebo bez zakoupení jednorázového odblokování ani nemohou odpovídat ani si nemohou přečíst moje odpovědi.

Jsou tam zajimavé členky, ale komunikace přes tenhle server prostě nefunguje. K tomu ještě přijde, že v profilech není vidět, kdo to prémiové členství má a kdo ne. Výsledek je ten, že strávíte hodně času psaním odpovědí, pravděpodobnost, že si můžete domluvit schůzku, je téměř nulová.

Napsal jsem do technické podpory elitedate.cz, že by mělo stačit, když jeden z dvou zůčastněných má prémiové členství. Ale pochybuji, že změní svou politiku.

Přeji všem úspěšnějsí seznámení!

René Stranz-Nikitin

Navštívit Elite Date Recenze o Elite Date

Napište odpověď na tuto recenzi

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše další recenzi na Elite Date
Pošlete mi e-mail, když někdo odpoví na moji recenzi
Souhlasím s smluvními podmínkami