Jenjednanoc

Najdi rande v tvé blízkosti - jenjednanoc.cz

Jenjednanoc Recenze

  jenjednanoc.cz

  Připojuji se k ve napsanmu. Zaplatil jsem kartou členstv na 3 měsce. Nefunkčn profily, odpovědi dn, to je celkov vsledek mho snaen. Po zkuenostech jinch jsem psemně zruil členstv a pro jistotu i kartu. Přesto mi přiel dopis z Mnichova, ve kterm jsem vyzvn o zaplacen pohledvky, bankovnho poplatku a nklady prvnho zastoupen v celkov vi 101,24 EUR. V někdo, co s tm?

  Je to nejhorsi vec co me potkala

  Zazalovat a zlikvidovat

  Hromadn aloba

  Rd bych podal hromadnou alobu na provozovatele těchto strnek. Kdo se chce přidat, ať se se mnou spoj mailem. [email protected]

  Podvodn seznamka

  Dnes mi přiel dopis, kde mě vyzvaj k zaplacen dlun čstky bez jakchkoliv dokladů. Vechny jejich maily jsem nael ve Spamu. Bojm se platit, protoe budou určitě chtt dal pohledvky. U to někdo řeil a vyřeil?

  Nevýhody
  len

  Nemonost platby a podvod na entou!

  Pokusil jsem se registrovat, normln kartou nejde zaplatit, dn čet, hlavně pkuty za něco co nesplňuj, podvod na entou!! Pokud se mi ozvou jetě jednou, podvm alubu na podvodn strnky a jejijich vymhn!!!!

  Zaplacen dluhu

  Chtěl bych se zeptat co mm dělat, chod mi e-maily, e mm zaplatit dluznou čstku 83 e. Přitom se ve zruil.

  jenjednanoc - podvod

  Staci navstivit stranky " Vase stiznosti " a tam najdete vyse 150 staznosti na stranky " jenjednanoc "

  Můj velk omyl

  Banda kretnů, jen dal podvod na důvěřiv. A odhlsit se - tměř nemon. Telefon do bůhv jsk destinace, na maily nikdo nereaguje. Pokouel jsem se několikrt odhlsit (plně zruit členstv - prakticky nemon. Po několika pokusech přiel mail od adminky (u si nepamatuji, jestli přmo v chatu nebo mailem), e je jim lto, e odchzm. Tm jsem to povaoval za vyřzen. Bohuel asi nen, protoe teď přiel mail od nějak vymhac agentury na zaplacen cca 101,- E. Super... :-( na to, e jsem po cca měsci dal o kompletn zrun členstv. Pokud někdo porad, co dl, budu rd. Pomohlo by podat kolektivně trestn oznnen ???Standa

  Klady
  Naprosto dn, je to podvod, fotky jsou staen bůhv odkud.

  Nevýhody
  cel pseudoseznamka...jsou to mejdi

  jenjednanoc

  dneska mi přila od nich zprva o nedoplatku v celkov vi 83,52 eur. Ve napsan v němčině. vyhrouj datem splatnosti do 24.10.2017 jinak to jde soudnm procesem... co mm dělat, jednou jsem se tam zaregistroval a aspoň pul roku jsem tam ani nebyl.... mm zaplatit nebo ignorovat

  jenjednanoc

  Neustle mi chod zprvy o nedoplatku, i kdy slubu jsem zaplatil pouze na jeden měsc podle objednvkovho formulře. Neměl jsem v plnu bt doivotnm členem. Neustle mě vyhrouj inkasn firmou. Je to pěkn sračka.

  Platba za VIP

  Je to pouze dal z klamavch seznamek. Zadarmo se pouze zaregistrujete. Nic nevidte, take vlastně ani nevte, kdo je na seznamce registrovn. Navc jsou tam z 90% nevyplněn profily enaby jste viděli nějak fotky, tak muste zaplatit, chcete čst nebo pst, muste zaplatit. Ale jak zaplatit?? Monost 1, 3 nebo 6 měsců??? Nikdo nev a nen to zřejm kolik se plat, navc si to budou donekonečna strhvat bez vaeho vědom. Maj to dobře promylen, dn jednorzov platby např. na 1 nebo 3 měsce, ale neustl strhvn peněz z vaeho čtu.

Navštívit Jenjednanoc

Odešlete svou vlastní recenzi