Můj velk omyl

Banda kretnů, jen dal podvod na důvěřiv. A odhlsit se - tměř nemon. Telefon do bůhv jsk destinace, na maily nikdo nereaguje. Pokouel jsem se několikrt odhlsit (plně zruit členstv - prakticky nemon. Po několika pokusech přiel mail od adminky (u si nepamatuji, jestli přmo v chatu nebo mailem), e je jim lto, e odchzm. Tm jsem to povaoval za vyřzen. Bohuel asi nen, protoe teď přiel mail od nějak vymhac agentury na zaplacen cca 101,- E. Super... :-( na to, e jsem po cca měsci dal o kompletn zrun členstv. Pokud někdo porad, co dl, budu rd. Pomohlo by podat kolektivně trestn oznnen ???Standa

Klady
Naprosto ��dn�, je to podvod, fotky jsou sta�en� bůhv� odkud.

Nevýhody
cel� pseudoseznamka...jsou to �mejdi

Navštívit Jenjednanoc Recenze o Jenjednanoc

Ahoj,mě pou u asi dva roky vhrun dopisy-mejly.Přichz to pravidelně k nějakmu datu jednou měsčně.Vůbec na to u ty dva roky neeraguju.Uklidnil mě kdysi jeden přspěvek člověka kterej se obrtil na prvničku a ta mu řekla e takovhle komunikace po internetu je z prvnho hlediska k smchu.
Daj se taky najt na googlu informace třeba o tom e kancelř kter je m dajně zastupovat a vymhat ty dluhy opravdu existuje ,ale distancuje se od tohoto podvodu!Nic neplať!

Navštívit Jenjednanoc Recenze o Jenjednanoc

Napište odpověď na tuto recenzi

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše další recenzi na Jenjednanoc
Pošlete mi e-mail, když někdo odpoví na moji recenzi
Souhlasím s smluvními podmínkami