Začněte poznávat nové lidi! Pokud by jste chtěli poznat skutečné ženy a muže se zájmem o erotická dobrodružství bez jakýchkoliv omezení, jste na správném místě! erovie je rostoucí komunita svobodomyslných dospělých bez předsudků, hledajících společnou vášeň pro sexuální dobrodružství s novými lidmi. Dokončete rychlou registraci a zjistěte kdo ve Vašem okolí je v této chvíli online. Je to zdarma! Stačí vyzkoušet... Zažijte nová dobrodružství!

Erovie Recenze

  Děkuji

  Vem zde děkuji za jejich recenze, kter jsem si dky bohu duchaplně při zvaovn prmiovho členstv zavčas přečetl. Nevm, zda po po zaplacen člověk můe najt to co Erovie nabz, ale po vech varovnch zde mi to za zjiťovn nestoj. Mějte se a těm co naletěli hodně těst.

  Report o Erovii

  Natčm o Erovii report do pořadu Česk televize Čern ovce. Kdyby mi někdo z recenzentů chtěl po telefonu řct svou zkuenost s Erovi, napite mi co nejdřv na [email protected] Pomůete varovat ostatn. Dky!

  podvodnci

  Přila mi upomnka na zaplaceni necelch 3000 kč a přitom si nejsem vědom,e bych si u teto podvodne seznamce zařdil vip členstv.Take nenalette dal pnov sou to podvodnci

  erovie

  Mm stejnou zkuenost,pořdně jsem si nepřečetl obchodn podmnky a loni zaplatil přes kartu ročn členstv asi 3000kč.poslaly sam vygenerovn zprvy a půl roku se odmlčely a nyn si vzaly z karty tu samou čstku,banku jsem podal aby platbu nedělaly ale přesto to udělaly,nepomohla ani reklamace.

  podvod!

  Zdravm, jak napsali předchůdci, je to pěkn tunel. Mě to stlo bez pr korun 3.000,- Pravda ale je, e kdy zadvte č. karty objev se tam malm psmem jednorzov platba s 12x (6x,3x) podle toho,co navolte s celkovou čstkou. To jsem zjistil, a pot, co jsem vytvořil dal identitu, abych zjistil, jak to maj zmknut... J jsem zablokoval kartu a zkusil reklamaci v bance. Ale vzhledem k tomu, e se to tam před odeslnm plat.přkazu kartou objevuje, tak si nedělm přehnan naděje.Je ale zapotřeb vyměnit kartu, protoe v podmnkch jsem se dozvěděl, e pokud to nezrute, platba proběhne po 3, 6, 12 měscch automaticky znovu!!!!! Pozor, ať nepřjdete o penze jetě jednou!!!!

  Take podveden

  Uz jsem poslal podnet na porad Cerne ovce,take jsem platil kartou v domeni,ze platim 249korun za rok a pak jsem zjistil ze je to za mesic!!!!!!!!!!!!!!! Nastesti jsem mel malo penez na ucte,tak mi ukradli ,,jen" 1500,-,potom me napadlo se podivat na recenze a na zaklade jich jsem ihned nechal zablokovat kartu a na financnim centru jsem podal reklamaci na platbu,ted musim pockat az mesic,nez se ktomu vyjadri,hodne stesti kluci....

  vivrna

  zdravm,taky jsem si neviml a zaplatil jsem kartou skoro 2400 kč. Nyn zjiťuji co dělat,abych se odhlsil a dostal penze zpět. Poraďte jestli se Vm něco podař. Jsou to vivci!!!

  blb

  Naletěl jsem a zaplatil premiove členstv, u odela druha platba ani bych chtěl. Rd bych to členstv zruil. Porad mi někdo. Nebo je bezpečn bloknout platbu, nebo to opravdu na mě mohou vymhat? Za odpověď děkuji...

  Podivn chovn Erovie

  Zdravm, nedvno jsem se zaregistroval na Erovii a minul tden jsem z čtu svho kamarda uskutečnil platbu.S platbou jsem otlel,protoe jsem si stle opakoval otzku "M to smysl,kdy to stejně chce zkusit sp jen ze srandy?",nakonec mi vak Erovie nabdla 50% slevu za půlročn prmiov členstv a tak jsem si řekl,e to za těch 1194 KČ zkusm. Po několika dnech mi od Erovie přiel mail,e sice obdreli platbu,jene ni -rozdl byl po přepočtu cca 170 KČ- a dali vysvětlen, "na jak obdob (dlku) prmiovho členstv je dan platba určena". To mě docela zarazilo.Napsal jsem jim,e byla odeslna sprvn čstka a e pokud budou trvat na tom,e jim přila čstka ni,budu poadovat vrcen peněz a zruen svho profilu. Druh den mi přila odpověd',e byla přijata ni čstka a e "rozdl po přepočtu je vak v rmci mezinrodnho transfru běn (vyvolat jej mohou jej buď poplatky s nm spojen, či mezinrodn změny kurzu)" a zda chci svůj prmiov čet aktivovat či sumu refundovat.To mě docela vytočilo,protoe mi kamard ukazoval vpis,kde mu byl stren poplatek 220 KČ za převod a tak jsem Erovii odpověděl,e toto rozdl způsobit nemohlo a e ani přpadn změna kurzu by nemohla způsobit rozdl cca 170 KČ.Napsal jsem,e chci penze poslat zpět a svůj profil zruit,co jsem nakonec pro jistotu udělal sm. Dnes mi přiel dal mail,kde stlo V zjmu realizace refundace nm prosm zalete nsledujc bankovn detaily (v souvislosti s čtem, na kter by jste si přl refundaci učinit): - IBAN - BIC/ SWIFT - jmno majitele čtu - "nzev" banky To u jsem nevydrel a rozhořčeně jsem jim odpověděl,e vůbec nechpu,proč tyto informace vyaduj,kdy jim z kamardova čtu platba přila a e tedy veker daje mus mt.Dle jsem jim napsal,e poaduji vrcen přslun čstky do přtho ptku,protoe ten den by se měl kamard vrtit ze zahranič a bude moci svůj čet zkontrolovat.Jsem tedy zvědav,zda do t doby penze přijdou... Zvěrem chci uvst,e kategoricky netvrdm,e je společnost Erovie podvodn,třeba s nimi někteř lid maj dobr zkuenosti (ačkoli jsem nic takovho zatm nezaznamenal...),tvrdm jen to,e je jejich jednn řekněme podivn a kadmu zjemci doporučuji si o nich raději nejprve něco zjistit.Přt tden sem napu,jak je situace Ozvm se s velkm zpoděnm,ne jsem původně avizoval.Pardon :-) Po jistch komplikacch mi spol. Erovie penze vrtila,čm věc povauji za uzavřenou

  Erovie

  J jsem to udělal tak, e jsem sv bance řekl, e platba proběhla omylem a reklamuji ji. Penze se mi vechny vrtily a erovie mi vyhroovala, e je chce zptky jinak na mě pole jejich agenturu. Kalu na ně, z Holandska snad nepřijdou a tak zatm dobr. Ročn členstv se mi vrtilo a j se tak poučil, e nikdy dn takov strnky.

  erovie

  pnov jsem totln blb a zaplatil jsem zkuebn členstv na půl roku. Nevte, jak se odhlsit? jestli poslat ten fax do lucemburska a dt stopku v bance, aby nesosali dal penze? Můete někdo poradit. Moc dky!

  Podvodnci

  VIP členstv v dnm přpadě. Jsou to podvodnci, nic nefunguje, nikdo nekomunikuje. Pokud by bylo hromadn trestn oznmen přidm se. Budu teď řeit s bankou vy podvodně strhnutou čstku. Ať jim bachor zbrantovat!

  Klady
  nic

  kdy ptčka lapaj pěkně mu zpvaj

  souhlasm s pny nahoře. Nicmně jsem doufal, e je to něco jinho ne C-Date, casual dating, ap. Je to plně stejn, take dn poplatek ani nezaplatm a odregistruju se hned jak jsem se zaregistroval. Problm je, e můj email zůstv v jejich databzi i po odregistrovn se...

  Erovie -banda podvodnků

  Je jeden velk podvod s klamavou reklamou nachytal jsem se stejně jako recenzista předemnou kter pe ,u nikdy vce.A prachy jsou v ........

  U nikdy vce.

  Nechal jsem se zlkat jejich reklamou a zdarma jsem se zaregistroval. Jene zdarma registrace je o ničem. Nic tam neuvidte, nic neudělte. Tak jsem se nechal zlkat na premium členstv abych měl monosti vce. Jene uveden ceny jsou a na prvn pohled klamn a tak jsem si neviml drobnho psma, e uveden ročn cena je pouze na jeden měsc. Tak jsem tu uvedenou cenu zaplatil a kdy jsem zjistil, e msto uveden čstky u ročnho členstv jsem zaplatil 12x vce, chtěl jsem členstv hned ukončit a poplatek vrtit. Jene mm smůlu a zaplacen poplatek mi nechtěj vrtit. A to jsem byl zaregistrovn pouh dva dny. Tak se musm obrtit na odchodn inspekci nebo soud, popřpadě televizi aby mi poplatek podle Občanskho zkonku 53, odst. 7, vrtili. Take silně a důrazně nedoporučuji!!!

Navštívit Erovie

Odešlete svou vlastní recenzi