Erovie Recenze - všivárna

Erovie - všivárna

5

Recenze:
zdravím,taky jsem si nevšiml a zaplatil jsem kartou skoro 2400 kč.
Nyní zjišťuji co dělat,abych se odhlásil a dostal peníze zpět. Poraďte jestli se Vám něco podaří. Jsou to všiváci!!!

namor nedoporučuje Erovie přátelům či známým

5 Příspěvky

Datum: 28 mei 2014 - 23:19

Napsal/-a: Boris Jaroš

PROSÍM POZOR! Pojďte spojit své síly - mám stejný problém s erovie, potažmo společností Interdate S.A. se sídlem v Lucembursku.
Za prve bych nikdy nezaplatil 2 300,-Kč za členství v nějakém klubu i-netové seznamky: Ve chvíli placení s největší pravděpodobností přesune softwarový robot těchto podvodných stránek desetinnou čárku částky k placení.
Za druhé: tzv. Obchodní podmínky firmy Interdate v Češtině se objevily jak "náhodou" volně na netu před pár dny, kdy jsem si už se zmíněnou firmou čile dopisoval (tedy: ŽÁDNOU EMAILOVOU ADRESU neuváděli, posílal jsem recomando dopis do Luxemburku).
Hodlám s nimi jít na soud - samozřejmě zde v ČR, neboť "zločin" se stal v této republice.
Prosím, kontaktujte mne emailem, kdo se chcete zapojit a bránit se! Email: [email protected] nebo [email protected]

Datum: 23 juli 2015 - 17:59

Napsal/-a: eduard pýcha

problémy s erovii mam tež ,udelal jsem jedinou věc co sla a nechal zrusit kartu okamzite a podal jsem bance reklamaci a tim se stalo ze banka si vyžádala platbu zpet a resi to , jiz mi prisli dva vyhruzne maily ze pokud nezaplatim tak ze na mne poslou vymahace a tak

Datum: 2 december 2015 - 17:05

Napsal/-a: honza

mám stejný problém s interdate sa a uvažují o zrušeni karty u banky poněvadž ten smluvní vztah s nimi je nevypověditelny

Datum: 8 december 2015 - 13:58

Napsal/-a: Jirka

..zdravím,ti šmejdi si automaticky strhli opět platbu,nechápu to....zrušil jsem kartu a nechal si vystavit novou,tím to ale asi nekončí,protože jsem zřejmě i nadále ač proti své vůli uživatelem erovie,jednak platba je asi teda na rok dopředu,takže když se mi nějak podaří zrušit tu jejich všiváckou smlouvu,mám nárok na poměrnou část peněz zpět.Prosím poraďte mi,jak toho docílit,něco jsem tam zahlédl,že písemně a doporučeně na adresu zaslat dopis o ukončení smlouvy........díky!

Datum: 8 december 2015 - 14:07

Napsal/-a: Jirka

...ještě jsem zapoměl [email protected]

Napište příspěvek k téhle recenzi

  • vaše e-mailova adresa není veřejná

Pošlete mi e-mail, když jsou nové příspěvky k téhle recenzi