Erovie - 15 Recenze

  1. Erovie
  2. Erovie Recenze
  3. Také napište recenzi o Erovie

Erovie

Začněte poznávat nové lidi!

Pokud by jste chtěli poznat skutečné ženy a muže se zájmem o erotická dobrodružství bez jakýchkoliv omezení, jste na správném místě! erovie je rostoucí komunita svobodomyslných dospělých bez předsudků, hledajících společnou vášeň pro sexuální dobrodružství s novými lidmi.
Dokončete rychlou registraci a zjistěte kdo ve Vašem okolí je v této chvíli online.

Je to zdarma! Stačí vyzkoušet... Zažijte nová dobrodružství!

Erovie Details

Hits: 2348

URL: http://www.erovie.cz/

Doporučené: 7.1%

Kategorie: Casual Dating

Recenze: 15


Erovie recenze (15):

Erovie - Děkuji

0

Recenze:
Všem zde děkuji za jejich recenze, které jsem si díky bohu duchaplně při zvažování prémiového členství zavčas přečetl. Nevím, zda po po zaplacení člověk může najít to co Erovie nabízí, ale po všech varováních zde mi to za zjišťování nestojí. Mějte se a těm co naletěli hodně štěstí.

Michal nedoporučuje Erovie přátelům či známým

0 Příspěvky

Erovie - Reportáž o Erovii

1

Recenze:
Natáčím o Erovii reportáž do pořadu České televize Černé ovce. Kdyby mi někdo z recenzentů chtěl po telefonu říct svou zkušenost s Erovií, napište mi co nejdřív na [email protected] Pomůžete varovat ostatní. Díky!

1 Příspěvky

Erovie - podvodníci

1

Recenze:
Přišla mi upomínka na zaplaceni necelých 3000 kč a přitom si nejsem vědom,že bych si u teto podvodne seznamce zařídil vip členství.Takže nenalette další pánové sou to podvodníci

dominik nedoporučuje Erovie přátelům či známým

1 Příspěvky

Erovie - erovie

0

Recenze:
Mám stejnou zkušenost,pořádně jsem si nepřečetl obchodní podmínky a loni zaplatil přes kartu roční členství asi 3000kč.posílaly samé vygenerováné zprávy a půl roku se odmlčely a nyní si vzaly z karty tu samou částku,banku jsem požádal aby platbu nedělaly ale přesto to udělaly,nepomohla ani reklamace.

mirek nedoporučuje Erovie přátelům či známým

0 Příspěvky

Erovie - podvod!

0

Recenze:
Zdravím, jak napsali předchůdci, je to pěkný tunel. Mě to stálo bez pár korun 3.000,- Pravda ale je, že když zadáváte č. karty objeví se tam malým písmem jednorázová platba s 12x (6x,3x) podle toho,co navolíte s celkovou částkou. To jsem zjistil, až poté, co jsem vytvořil další identitu, abych zjistil, jak to maj zmáknutý... Já jsem zablokoval kartu a zkusil reklamaci v bance. Ale vzhledem k tomu, že se to tam před odesláním plat.příkazu kartou objevuje, tak si nedělám přehnané naděje.Je ale zapotřebí vyměnit kartu, protože v podmínkách jsem se dozvěděl, že pokud to nezrušíte, platba proběhne po 3, 6, 12 měsících automaticky znovu!!!!! Pozor, ať nepříjdete o peníze ještě jednou!!!!

tulamorede nedoporučuje Erovie přátelům či známým

0 Příspěvky

Erovie - Take podveden

0

Recenze:
Uz jsem poslal podnet na porad Cerne ovce,take jsem platil kartou v domeni,ze platim 249korun za rok a pak jsem zjistil ze je to za mesic!!!!!!!!!!!!!!!
Nastesti jsem mel malo penez na ucte,tak mi ukradli ,,jen" 1500,-,potom me napadlo se podivat na recenze a na zaklade jich jsem ihned nechal zablokovat kartu a na financnim centru jsem podal reklamaci na platbu,ted musim pockat az mesic,nez se ktomu vyjadri,hodne stesti kluci....

Radek nedoporučuje Erovie přátelům či známým

0 Příspěvky

Erovie - všivárna

5

Recenze:
zdravím,taky jsem si nevšiml a zaplatil jsem kartou skoro 2400 kč.
Nyní zjišťuji co dělat,abych se odhlásil a dostal peníze zpět. Poraďte jestli se Vám něco podaří. Jsou to všiváci!!!

namor nedoporučuje Erovie přátelům či známým

5 Příspěvky

Erovie - blb

6

Recenze:
Naletěl jsem a zaplatil premiove členství, už odešla druha platba aniž bych chtěl. Rád bych to členství zrušil. Poradí mi někdo. Nebo je bezpečné bloknout platbu, nebo to opravdu na mě mohou vymáhat? Za odpověď děkuji...

6 Příspěvky

Erovie - Podivné chování Erovie

0

Recenze:
Zdravím,

nedávno jsem se zaregistroval na Erovii a minulý týden jsem z účtu svého kamaráda uskutečnil platbu.S platbou jsem otálel,protože jsem si stále opakoval otázku "Má to smysl,když to stejně chceš zkusit spíš jen ze srandy?",nakonec mi však Erovie nabídla 50% slevu za půlroční prémiové členství a tak jsem si řekl,že to za těch 1194 KČ zkusím.
Po několika dnech mi od Erovie přišel mail,že sice obdrželi platbu,jenže nižší -rozdíl byl po přepočtu cca 170 KČ- a žádali vysvětlení,
"na jaké období (délku) prémiového členství je daná platba určena".
To mě docela zarazilo.Napsal jsem jim,že byla odeslána správná částka a že pokud budou trvat na tom,že jim přišla částka nižší,budu požadovat vrácení peněz a zrušení svého profilu.
Druhý den mi přišla odpověd',že byla přijata nižší částka a že
"rozdíl po přepočtu je však v rámci mezinárodního transféru běžný (vyvolat jej mohou jej buď poplatky s ním spojené, či mezinárodní změny kurzu)"
a zda chci svůj prémiový účet aktivovat či sumu refundovat.To mě docela vytočilo,protože mi kamarád ukazoval výpis,kde mu byl stržen poplatek 220 KČ za převod a tak jsem Erovii odpověděl,že toto rozdíl způsobit nemohlo a že ani případná změna kurzu by nemohla způsobit rozdíl cca 170 KČ.Napsal jsem,že chci peníze poslat zpět a svůj profil zrušit,což jsem nakonec pro jistotu udělal sám.
Dnes mi přišel další mail,kde stálo

V zájmu realizace refundace nám prosím zašlete následující bankovní detaily (v souvislosti s účtem, na který by jste si přál refundaci učinit):

- IBAN
- BIC/ SWIFT
- jméno majitele účtu
- "název" banky

To už jsem nevydržel a rozhořčeně jsem jim odpověděl,že vůbec nechápu,proč tyto informace vyžadují,když jim z kamarádova účtu platba přišla a že tedy veškeré údaje musí mít.Dále jsem jim napsal,že požaduji vrácení příslušné částky do příštího pátku,protože ten den by se měl kamarád vrátit ze zahraničí a bude moci svůj účet zkontrolovat.Jsem tedy zvědavý,zda do té doby peníze přijdou...

Závěrem chci uvést,že kategoricky netvrdím,že je společnost Erovie podvodná,třeba s nimi někteří lidé mají dobré zkušenosti (ačkoli jsem nic takového zatím nezaznamenal...),tvrdím jen to,že je jejich jednání řekněme podivné a každému zájemci doporučuji si o nich raději nejprve něco zjistit.Příští týden sem napíšu,jaká je situace


Ozývám se s velkým zpožděním,než jsem původně avizoval.Pardon :-) Po jistých komplikacích mi spol. Erovie peníze vrátila,čímž věc považuji za uzavřenou
Naivka nedoporučuje Erovie přátelům či známým

0 Příspěvky

Erovie - Erovie

1

Recenze:
Já jsem to udělal tak, že jsem své bance řekl, že platba proběhla omylem a reklamuji ji. Peníze se mi všechny vrátily a erovie mi vyhrožovala, že je chce zpátky jinak na mě pošle jejich agenturu. Kašlu na ně, z Holandska snad nepřijdou a tak zatím dobrý. Roční členství se mi vrátilo a já se tak poučil, že nikdy žádné takové stránky.

reallion nedoporučuje Erovie přátelům či známým

1 Příspěvky

Také napište recenzi o Erovie

  • vaše e-mailova adresa není veřejná

Ano, doporučil bych tyhle stránky svým přátelům či známým
Ne, nedoporučil bych tyhle stránky
Není relevantní / Nemám na to názor


Pošlete mi e-mail, když někdo napíše novou recenzi o těchto stránkách

Pošlete mi e-mail, když někdo napíše příspěvek k moji recenzi

navštivte Erovie


Nenechte si ujít