Stesti

Stesti.cz Recenze

  Katastrofální stránka, nedopor

  Asi před třemi týdny jsem se poprvé přihlásila na zaplatila jsem mnoho peněz na členství na celý rok byla jsem tam dva dny a zničehonic mi můj profil smyzel. Tak jsem se dovolala do nějaké prodejny kde mi dali číslo abych tam zavolala nějakému pánovi který se o to stará tomu jsem čtyřikrát volal a ten mi slíbil že se o to postará a vyprdli se na mě nereagují na email ti na nic takže shrábli jenom prachy a nebylo jich málo a vykaslali se na mě.
  Dnes jsem se znovu přihlásila a nejde to už s ním telefonním číslem několikrát jsem zase adminy napsala reklamovala to prděj na mě i když jsem jim napsala to moje telefonní číslo a ten můj problém jednu otázku mi napsal už jsme vám psali že se musíte přihlásit českým číslem já si myslím že jsem psala někomu na zeď oni ignorují a prdí na vás lidi nechoďte tam jenom vyhozené peníze

  Klady
  Absolutně nic, servis pro členy 0 akorát jim jde o prachy vaše asupport nefunguje

  Nevýhody
  Servis adminů a postarat se o VIP členové prděj na nás jsem hrozně naštvaná takových peněz jsem tam strčil a akorát je schrabal i kašlou na mě

  Děs a hrůza

  Po přečtení recenzí mi to nedalo a musela jsem taky napsat. Na dané seznamce jsem vydržela asi týden. Mám pocit, že muži kteří tam jsou, tak z 90% si chtějí zvedat sebevědomí a to, co píšou ve svém profilu má od pravdy opravdu hodně daleko. Není nic neobvyklého, že tam brouzdí i více něž 10 let a každý den hledají "oběť". V profilech mají staré fotky,které neodpovídají realitě a myslím, že většině, jde o to "udělat si zářez". Jsou tací, kteří mají i profilů více a když jim ho zruší, tak si prostě udělají další. Asi jsou mezi nimi tací, kteří opravdu chtějí vážný vztah, ale je to asi o hodně dlouhém hledání a je jich menšina.

  Klady
  Nic

  Nevýhody
  seznamka plná úchylů

  Stesti-samý lhár a uchylák

  Dobrý den, i ja se pridam s recenzi.byla jsem tam dvakrát asi rok.Měla jsem několik schůzek.Chlapi davaji xlet stare fotky, realita nekdy neodpovidala.nerikam ze všechny schůzky byli spatny nekdy to bylo fajn popovidani.Ale je jich plno zenatych a zadanych a clovek pak neví jak je natom. Dotycny to nepoví.jsou tam chlapi nektery i 10let a více.ty mi prijdou spis jenom ze si chteji užívat a hledaji zpestrení před nudou doma.

  Klady
  Moznost dat vice fotek.

  Brockett Keith

  I'm a God fearing man with a hear of gold

  Klady
  100

  Nevýhody
  80

  neseriozní jednání

  Na této rádoby seznamce,jsem již podruhé.Musím říct,že katastrofa,pokaždé mi byl profil zablokován z důvodu udajného nepřijatelného chování,to že jsem byl urážen individui vyskytujícími se téměř na všech podobných chatech,nikdo neřeší,aniž bych používal vulgární výrazy,znovu mi byl profil zrušen,peníze nikde,admin nereaguje.Myslím,že jde jen o tahání peněz z kapsy slušným lidem a hraničí to s podvodem.Nedoporučuji!!!

  Stesti.cz

  Seznamka je milá a přátelská vůči uživatelům. Během několika minut Vám nabídne několik desítek seriozních kontaktů na opravdové partnery.

  Klady
  Přátelské prostředí milých lidí.

  Nevýhody
  Přehnaná péče administrátorky o neposkvrněnost uživatelů a NEVRÁCENÍ PENĚZ při blokaci inzerce.

  seznamka štěstí je neštěstí

  Nejhorší seznamka co asi je. Píší že se denně zaregistruje X tisíc lidí (možná měsíčně, nevím.) Jsou to jedni a ti samí, dají si nový nick a pod. Ženy se zde vyloženě baví, nic nehledají, vyhovuje jim samota a pod. Škoda peněz za registraci. Je to to samý jako kdyby se člověk registroval na jiný seznamky (podvodný profily a pod.) kde musí platit ještě víc.

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  Popsáno v recenzi

  Zkušenost s touto seznamkou

  Na této seznamce jsem registrován 6 let a už uvažuji o zrušení mé registrace. Za celou tu dobu jsem se nesetkal ani s jednou ženou. Co mám zkušenosti z jiných seznamek, tak tam jsem chodil na rande i několikrát do roka. Profil mám vyplněný téměř celý. Vše po pravdě. Nic jsem si nevymyslel. Přesto mne některé ženy obviňují ze lži. Ženy, vyskytující se na této seznamce, mají "rozehráno" několik korespondencí a najednou některé náhle utnou (přestanou konverzovat). Pokud nějaký muž takové ženě potom nadává, vůbec se tomu nedivím. Minimálně 90% žen, zde registrovaných, hledá charismatického a bohatého muže.
  Velkou chybou této seznamky je to, že je dělána formou dotazníku - skoro nikdo to nečte. Nedovedu si představit, že žena, které příjde několik desítek/set nabídek, to vše pročte. Dle mého názoru si vybere dle fotografie a pak si stěžuje, že je to úchyl.

  Klady
  možnost vložit více fotografii

  Nevýhody
  - některé kolonky zde nemají co dělat
  - příliš obsáhlé
  - možnost zde mít fotografie, ze kterých není příliš patrné, jak člověk vypadá (půl obličeje, zády k objektivu, v tmavých brýlích apod.)

  ztráta iluzí

  Seznamku absolutně nedoporučuji. Drtivá většina jsou zadaní chlapi, co si chtějí zpestřit život. Řekla bych tak 75% . V podstatě nikdo profily nečte, jste vytočení už jen tím, že se vás ptají na to, co máte vyplněné vlastně to nikoho moc nezajímá. Všichni se chtějí hned sejít, písemná komunikace je otravuje. Často jde o dost vulgární vzkazy od sexuálních loudilů . Přesto jsem pár setkání absolvovala , při druhém setkání chtěla jít většina „na věc“… A někteří byli při odmítnutí fakt hodně dotěrní ! Setkala s tím, že si ubírají nesmyslně roky nebo přidávají vzdělání... . Na schůzku příjde někdo, koho z fotky marně hledáte, protože byla x let stará. V drtivé většině jsem mužům odpovídala, při odmítnutí jsem se často setkávala s nadávkami nebo minimálně sarkastickými poznámkami, že si vlastně člověk dovolil mít vůbec představu o partnerovi... Opravdu zvláštní směsice chlapů. Po rozkliknutí zjistíte, že tam je zaregistrovaný od r. 2009 a přihlašovat se musí denně´, ale všichni svorně tvrdí, že už tam dlouho nebyli. Profily ve většině případů nevyplněné . ..

  Pro holky všeho věku, které si opravdu chtějí zkusit najít partnera a jsou trochu pohledné, chytré , normální…. …, opravdu nedoporučuji. Akorát jim to vezme iluze...

  Velice neseriozní seznamka

  Ač se zdá že placená seznamka by mohla být seriozní, opak je pravdou. Seznamka je plná pochybných loudilů a dotěrných (s)prosťáků. Přišlo mi spoustu opravdu vulgárních zpráv (opakovaně od stejných uživatelů) a i když jsem je označila jako nevhodné a ve finále jsem je s prosbou posílala i administrátorům, dostalo se mi odpovědi něco ve smyslu že je vše naprosto v pořádku a dotyční mohou tyto zprávy rozesílat v poklidu dál. Ze seznamky jsem se odhlásila. Administrátoři jsou zřejme podobná individua. Jinak to nemohu bohužel napsat.
  K.

  Klady
  Možnost vložit více fotografií

  Nevýhody
  V případě že si nepřiplatíte, může Vám kdokoliv psát OPRAVDU COKOLIV. Bezmezně a beztrestně.

  seznamka úchyláků

  Rozhodla jsem se taky napsat pár řádku k seznamce štestí.cz. protože mám hodně podobné zkušenosti jako některé dámy co už recenzi napsali. Jsem na seznamce asi 6 měsíců a je to opravdu neuvěřitelné co tam je registrovaných úchylů. Myslím si že na svůj věk jsem dost atraktivní žena a to co mi píšou chlapy ve smyslu že mam falešnej profil že není možné aby taková krásna ženská byla sama a na seznamce že lžu a fotky nejsou moje, když někoho slušně odmítnu tak mi sprostě nadávají a sprostě vypisují, spoustu chlapů si to plete s erotickou seznamkou a chtěj po mě nahaté fotky. Bohužel když už jsem na nějaké schůzce byla tak to bylo fiasko, chlapy mají hodně staré fotky takže realita je pak úplně jiná děsivá a na konec chtěj jen sex. Tvrdějí že hledají spřízněnou duši a přitom se vám chtěj dostat jen do kalhotek. Rozhodně a jednoznačně bych nedoporučila tuto seznamku.

  Klady
  jsem znechucená

  Nevýhody
  seznamka plná úchylů

  Smíšené pocity

  I já sem dodám pár řádek.
  Mužům pohledným a tak nějak plus minus zájmově "normálním" tuto stránku mohu doporučit. Mají šanci, že v té obrovské konkurenci (ženy tam takovou zdaleka nemají) jim některá aspoň odepíše. Sám mám tu zkušenost, že většinou vzkazy ode mne nejsou ani přečteny, a když už se nějaká komunikace rozjede, netrvá dlouho a dotyčné dámy to zjevně mají rozehráno na více stran. Takže - když to berete spíš jako legraci, nebudete aspoň tolik zklamáni.
  Udělal jsem taky pokus - zadal jsem fiktivní inzerát multimilionáře trávícího většinu času v posilovně... Psaly samy, dokonce mi jedna takřka vnucovala svoje intimní fotky...

  Klady
  podrobný dotazník, možnost vložit více forografií

  Nevýhody
  nepoměr mezi muži a ženami

  POZOR!!

  Byl jsem na seznamce pár dnů. Poté byl můj profil naprosto bezdůvodně, bez upozornění zrušen. Uprostřed konverzace. Administrátor kontroluje veškerou komunikaci. Dávejte pozor co komu píšete. Nepsal jsem nic závadného. Co vím, je to celkem běžná praxe. zaplatíte 99,- Kč a za týden vám vše zruší. Je to podvodné a pochybné jednání. Myslím, že jsou serióznější seznamky.

  Nevýhody
  Kontrola korespondence
  přehnaná cenzura

  Zkušenosti se seznamkou Štěstí.cz (osudová seznamka)

  Zkušenosti jsou ty nejlepší, tzn. - ženy jsou skutečné a vše funguje jak má podle podmínek webu.
  Je to jedna z nejlepších seznamek.

  Katastrofa

  Rozhodla jsem se využít k seznámení server stesti.cz jen náhodou. Byla to extrémně špatná volba. Během jednoho jediného dne mě několik mužů obvinilo, že jsme lhářka, že fotky nejsou moje....Při odmítnutí schůzky dokonce padaly urážky.
  Nakonec jsem narazila na dva milé hochy (tedy alespoň jsem si to myslela), oba mě pozvali na schůzku. Odmítla jsem. Nakonec se ukázalo, že sedí u jednoho počítače, přes mou emialovou adresu si zjistila mé tel číslo a začali mi chodit smsky typu, ty děvko..., jsi dobrá jen na jedno a jen po 5 pivech a další neuvěřielně milé vzkazy. Číslo jsem byla nucená zablokovat. Musím potvrdit názor, že (jistě na výjimky) je tam neuvěřitelný počet zmagořenýc úchylů, neb to vše jsem zažila během jednoho jediného dne. Pokud jste normální, milí lidé, kteří jen hledají partnera, nechcete se nechat ponižovat a urážet, pak si najděte jiný server. Mimochodem stesti.cz jsem na to upozornila. Detaily jsem vyplnila i při rušení profilu. Samozřejmě to nikoho nezajímalo. Pokud provozovatelům tedy nevadí, jací úchylové obtěžují jiné klienty na jejich stránkách, je to hrůza. Navíc placená hrůza, o to je to horší.

  Klady
  žádná, jsem znechucená

  Nevýhody
  seznamka plná úchylů

  seznamka Štěstí

  Nejhrozivější seznamka ŠTĚSTÍ. CZ. NIkdy jsem neviděla pohromadě tolik úchyláků, egoistů a nevzhledných mužů. Myslím si, že žádná žena s vyšším IQ tam nemůže dlouho setrvat.Nemůže to psychicky zvládnout. Navíc, když je pohledná, to je již úplná hrozba.Zřejmě je postavena na nižší vrstvě uživatelů. Měla by se opravdu zpoplatnit a tím se distancovat od těchto úchylů.Pokud seznamka se na toto nespecializuje:-) Setrvala jsem tam přesně 48 hodin:-(

  Klady
  NIC

  Nevýhody
  DĚSIVÁ

Navštívit Stesti.cz

Napište recenzi