Tajnyflirtkontakt

Líbilo by se Ti sexy flirt nebo hledáš vzrušující čas? Tady na Tajnyflirtkontakt, je možné všechno a všechno je anonymní! Najdete tady super ženy a muže dle svých preferencí. Noví členové se přihlašují každý den pro nalezení dobrodružství v životě. Život je krátký, tak proč se nezabavit! Nepromarněte šanci a přihlaste se, tady na Tajnyflirtkontakt.

Tajnyflirtkontakt Recenze

  ZTRTA ČASU

  Ztrta času radi vyrazte mezi lidi do klubů nebo si zaplať lehkou enu zaijete něco reln a estě uetřte :)

  Klady
  Hezk fotky

  Nevýhody
  dn "ena" nestoj o reln kontakt 99% m jen jednu fotku a dal poslat nemůe... Drah... Nemůe si pst jinde.... Vechny chtěj sex ale pak je zajm odkud jste co mte k obědu atd... :)))

  NEDOPORUCUJI - FIKCE

  Po precteni recenzi jsem zkusil zaregistrovat profil nejdriv jeden a nasledne druhy. Totozny profil me v obou pripadech kontaktoval, v obou pripadech se k memu dotazu identicka osoba predstavila odlisne, dokonce pochazi i z jineho mesta. Musim souhlasit se vsim vyse uvedenym. Nedoporucuji, realna sance na jakykoliv realny kontakt je minimalni, spise zadna. Ale treba skutecne bude existovat realny profil, ja na nej nenarazil. Vzhledem k prvotnim reakcim po registraci, ktere jsou u ruznych profilu naprosto identicke, vcetne chyb, budi dojem, ze vse je pripravene. Doporucuji dukladne cist podminky, z nich zduraznuji cast, ze provozovatel webu si vyhrazuje pravo vytvaret falesne profily. Na tom je vse zalozeno. Souhlasim i s tim, ze nekdo nasledne reaguje a pise, odmita komunikovat jinym zpusobem a jinde i pri dalsim zachovani anonymity. Zrejme se tedy jedna i o vydelecnou cinnost personalu obsluhujiciho jednotlive profily. Musim souhlasit s nazorem, ze ten, kdo chce neco zazit, musi vyrazit do odpovidajiciho podniku ci vyuzit privat ci escort, a jeste na tom usetri. Stranky funguji nejen jako tajnyflirt, ale take vastajnyflirt.

  Klady
  Zadne.

  Nevýhody
  Vysoka cena za virtualni komunikaci a nic nerikajici komunikaci.

  Jsem kokot

  Jsem fakt kokot , e jsem na tuhle strnku natrefil a jetě vět, e jsem tam utratil takov prachy. eny vm pou jak jsou nadren , jakmile jim odepete, zajm je jmno a kde bydlte. Komunikace se zpomaluje a pak u z nich padaj jen obecn kecy a nikam to nevede. Vyhněte se thle strnce obloukem. Doufm , e tyto rady budou aspoň někomu uitečn

  Dverni recka

  Je to vzruujc pokec, dmy jsou iv, občas polou i lechtivějs fotku. Ale nehledejte zde reln kontakty, to raději v restauraci u vs za rohem. :)

  Klady
  iv, skutečně eny, a po t, co jim nape.

  Nevýhody
  Cena, dn sex, je to jistě přivdělek pro enuky. Přejme jim to!

  nedoporučuju

  Nedoporučuju tam chodit. Jednak je to placen co je běn ale zde je to velice drah. Vae protějky Vs budou stle přesvědčovat e je nutn komunikovat tam. Budou stručn mluvit jen obecně a slibovat ale nikdy Vm neřeknou nic konkrtnho a nikdy k relnmu kontaktu nedojde. Je to jen vdělečn činnost pro provozovatele webu a mon dmy zde maj provize z komunikace. Vyhněte se strnkm TajnyFlirtKontakt

  Klady
  hezk fotky

  Nevýhody
  Drah, dn reln kontakt, jen obecn komunikace

Navštívit Tajnyflirtkontakt

Odešlete svou vlastní recenzi