Tajnyflirtkontakt

Líbilo by se Ti sexy flirt nebo hledáš vzrušující čas? Tady na Tajnyflirtkontakt, je možné všechno a všechno je anonymní! Najdete tady super ženy a muže dle svých preferencí. Noví členové se přihlašují každý den pro nalezení dobrodružství v životě. Život je krátký, tak proč se nezabavit! Nepromarněte šanci a přihlaste se, tady na Tajnyflirtkontakt.

Tajnyflirtkontakt Recenze

  ZTRÁTA ČASU

  Ztráta času radši vyrazte mezi lidi do klubů nebo si zaplať lehkou ženu zažijete něco reálné a estě ušetříte :)

  Klady
  Hezké fotky

  Nevýhody
  Žádná "žena" nestojí o reálný kontakt
  99% má jen jednu fotku a další poslat nemůže...
  Drahé...
  Nemůže si psát jinde....
  Všechny chtějí sex ale pak je zajímá odkud jste co máte k obědu atd... :)))

  NEDOPORUCUJI - FIKCE

  Po precteni recenzi jsem zkusil zaregistrovat profil nejdriv jeden a nasledne druhy. Totozny profil me v obou pripadech kontaktoval, v obou pripadech se k memu dotazu identicka osoba predstavila odlisne, dokonce pochazi i z jineho mesta. Musim souhlasit se vsim vyse uvedenym. Nedoporucuji, realna sance na jakykoliv realny kontakt je minimalni, spise zadna. Ale treba skutecne bude existovat realny profil, ja na nej nenarazil. Vzhledem k prvotnim reakcim po registraci, ktere jsou u ruznych profilu naprosto identicke, vcetne chyb, budi dojem, ze vse je pripravene.
  Doporucuji dukladne cist podminky, z nich zduraznuji cast, ze provozovatel webu si vyhrazuje pravo vytvaret falesne profily. Na tom je vse zalozeno. Souhlasim i s tim, ze nekdo nasledne reaguje a pise, odmita komunikovat jinym zpusobem a jinde i pri dalsim zachovani anonymity. Zrejme se tedy jedna i o vydelecnou cinnost personalu obsluhujiciho jednotlive profily.
  Musim souhlasit s nazorem, ze ten, kdo chce neco zazit, musi vyrazit do odpovidajiciho podniku ci vyuzit privat ci escort, a jeste na tom usetri. Stranky funguji nejen jako tajnyflirt, ale take vastajnyflirt.

  Klady
  Zadne.

  Nevýhody
  Vysoka cena za virtualni komunikaci a nic nerikajici komunikaci.

  Jsem kokot

  Jsem fakt kokot , že jsem na tuhle stránku natrefil a ještě větší, že jsem tam utratil takové prachy. Ženy vám píšou jak jsou nadržené , jakmile jim odepíšete, zajímá je jméno a kde bydlíte. Komunikace se zpomaluje a pak už z nich padají jen obecné kecy a nikam to nevede. Vyhněte se téhle stránce obloukem. Doufám , že tyto rady budou aspoň někomu užitečné

  Dverni recka

  Je to vzrušující pokec, dámy jsou živé, občas pošlou i lechtivějsí fotku. Ale nehledejte zde reálné kontakty, to raději v restauraci u vás za rohem. :)

  Klady
  Živé, skutečně ženy, až po té, co jim napíšeš.

  Nevýhody
  Cena, žádný sex, je to jistě přivýdělek pro ženušky. Přejme jim to!

  nedoporučuju

  Nedoporučuju tam chodit. Jednak je to placené což je běžné ale zde je to velice drahé. Vaše protějšky Vás budou stále přesvědčovat že je nutné komunikovat tam. Budou stručné mluvit jen obecně a slibovat ale nikdy Vám neřeknou nic konkrétního a nikdy k reálnému kontaktu nedojde. Je to jen výdělečná činnost pro provozovatele webu a možná dámy zde mají provize z komunikace. Vyhněte se stránkám TajnyFlirtKontakt

  Klady
  hezké fotky

  Nevýhody
  Drahé, žádný reálný kontakt, jen obecná komunikace

Navštívit Tajnyflirtkontakt

Napište recenzi