Najdi erotickou schůzku v tvé blízkosti - whatsex.cz Hledáš partnera na sex rande? Tdy najdeš ženy a muže z tvého okolí. Přihlaš se teď zdarma!

Whatsex Recenze

  zlodějna

  zřejmě jedna z podvodných seznamek zaplatil jsem vip členství asi 1550kč na rok myslím že je to dos peněz za tyto ubohé služby v podstatě vás brzdí v kontaktech nejdou posílat videa ani fotky no prostě šmejdi fuj že se nestydí vžadném případě se neregistrujte radši jděte na amatéry

  Klady
  řádné nejsou

  Nevýhody
  všechny

  Hledam podvedenich

  Dobry den hledam lidi ktery si zaplatili tuto nezmyselnu seznamku kde nevidite ani profilove fotky chcel sem odctupit od smluvy,ale nebolo my to umoznene tak chci na tuhle sluzbu podat zalobu,ale potrebujem najst este nekoho komu nebolo umoznene odctupit od smluvy do 14 dnu

  Whatsex - Whatsex velký podvod!

  Zdravim Vsechny.... pokud touzite po vyhruznych dopisech o tom ze dluzite teto spolecnosti penize.... nevahejte a registrujte se.

  Whatsex velký podvod!

  Další placená blbost kde po registraci vám budou chodit zprávy než si zaplatíte VIP členství vše utichne maximálně vás jako někdo navštíví. Osobě které napíšete otázku odpoví otázkou a jen jednou a konec. Nejspíš to je jedna z placených podvodných seznamek kde si píšete s automatem!

  Klady
  Žádné

  Nevýhody
  Vsechny

  Podvod

  Zdravim Vsechny.... pokud touzite po vyhruznych dopisech o tom ze dluzite teto spolecnosti penize.... nevahejte a registrujte se.

Navštívit Whatsex

Napište recenzi